Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep WK / WH 5.7 HEMI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

    Внимавай с Тояга.. Имам много лош опит с тази фирма - монтиран некадърно парктроник, който се повреди съвсем скоро (в гаранционния срок). Ходих, разправях се - 'ама то фирмата, която ни ги доставя фалирала - нищо не можем да направим'...
    На възражението ми, че аз нямам никакви отношения с техния доставчик, а с тях - те са ми взели парите, отговориха, че ще трябва да говоря с управителя им..
    Говорих с него - 'конструктивното' му предложение бе да платя 90лв за нов парктроник от друг тип.
    Тъй-като ми писна да се занимавам с махленски идиоти си купих доставих нов парктроник и си го монтирах сам - излезе ми 60лв...
    Така, че никога вече не бих се обърнал към тази фирма...
    Други фирми в бранша с подобна сфера на дейност (и с наличност на китайци) - колкото искаш...
    Другия вариант - да си купиш пак китаец и да дадеш на някой да ти го монтира...
    Въпреки, че така както обясняваш просто пропада рефреша на екрана - може и да подлежи на ремонт...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #47
      От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Въпреки, че така както обясняваш просто пропада рефреша на екрана - може и да подлежи на ремонт...
      Общо взето е това, описано тук: http://www.jeepforum.com/forum/f67/h...creen-1245131/
      Но решение из целия руско и англошпрехащ интернет - няма
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        НякоЙ идеЙ къде могат да ми поставят друго или...
        дзвънни
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #49
          От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

          Имам дисплей REJ

          Коментар


          • #50
            От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

            Перфектен автомобил за разбитите български пътища. Тази сутрин изминах 180 км. по третокласна пътна мрежа със скорост, която за лек автомобил е непостижима в дъжд, нанесена по пътното платно кал, вода, дупки и естествено накъдрен асвалт подобен на "легнали полицаи".
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Перфектен автомобил за разбитите български пътища. Тази сутрин изминах 180 км. по третокласна пътна мрежа със скорост, която за лек автомобил е непостижима в дъжд, нанесена по пътното платно кал, вода, дупки и естествено накъдрен асвалт подобен на "легнали полицаи".
              Да, бе, да. Чакаме да чуем недостатъците и недоразуменията в тази безсмислена креатура на умиращото американско автомобилостроене, нали обеща, пък ти...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #52
                От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                дзвънни
                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Имам дисплей REJ
                Display swap successful. Мерси ня дядо Владо за дадения идеЙ. "Гуруто" Р.А. ме пренасочи към друг човек, който свърши работата за 1/2 час и 30 лв.
                Нещото изглежда така:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:280620142162.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5596157

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:280620142163.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5596158

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:280620142164.jpg
Прегледи:1
Размер:92.1 КБ
ID:5596159

                На него нагло пише отстрани на ръба "Sharp. Made in Japan". То и на телевизора ми така пише, пък се оказа правен в Полша .
                Ето го баш проЙзводителя, издирен от потърпевш собственик от щатския Jeep Commander-форум:
                Overseas Electronic Group Co.,Limited
                Address: Rm.2737, Guoli Building, Zhenzhong Rd, Futian District, Shenzhen China.

                Продукт № LQ058T5GG06. Като го пуснеш в ebay или в Гугъл като по-общо излиза да се продава на различни места на цени от 900 до 100 $, така че засега съм относително на дЕлавера, да видим колко ще изкара смененият дисплей.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #53
                  От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                  Да докладвам едно странно явление: WH си влючи САМ 4x4low при газене в пясък на Шкорипловци. После си го изключи пак сам.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #54
                    От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Да докладвам едно странно явление: WH си влючи САМ 4x4low при газене в пясък на Шкорипловци. После си го изключи пак сам.
                    Това екстра ли е?
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #55
                      От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Това екстра ли е?
                      Няма описана такава. Движех се с ограничена СК на първа предавка. В един момент колата забуксува и почна да затъва , но нещо отдолу прещрака , на дисплея светна 4x4low, светна и лампата ESP off и затъването... се размина. Не посмях да дам газ, за да видя дали "дърпа" като при включени бавни, за да не се окопае. Като подминах гадния участък, лампите изгаснаха. Включих на 2-ра и колата бодро се понесе. Може би само са се задействали и трите блокажа, без "демултипликатора".
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #56
                        От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                        Не е екстра , а стандартно обзавеждане казва се файнъл драйв контрол модул и управлява щар по щар и блокажите на двата диференциала
                        Еди Рангелов : 0885 088 444
                        Няма незаменими има незабравими хора !!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                          Еди, нещо ме съмнява докато е натоварена раздатката да започне да превключва от High на Low и обратно...
                          Поне при мен за да тръгне процеса по превключване задължително трябва да съм на неутрална предавка, и самото превключване отнема няколко секунди...
                          Дали от пясъка не е бил натиснат някой кабел по раздатката, та от там да е светнала ламБата - модула да е помислил, че раздатката е превключена на Low (въпреки, че тя си е стояла на High) и от там да е светнало и ESP OFF..
                          Иначе за блокажите - напълно вероятно е да са задействали...
                          При мен има режим 'пясък', но при този режим мисля, че раздатката и задния диф не са напълно заключени (предния ми мост се командва през спирачките/ESP) - оставят известно превъртане явно за да се избегне окопаването едновременно на всички колела...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                            Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                            Не е екстра , а стандартно обзавеждане казва се файнъл драйв контрол модул и управлява щар по щар и блокажите на двата диференциала
                            Страх ме беше, че ще го каже някой..., ама какво пък, за шосейна кола не пречи...

                            П.П. Може ли да се изключва тази хубавиня?
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #59
                              От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Страх ме беше, че ще го каже някой..., ама какво пък, за шосейна кола не пречи...П.П. Може ли да се изключва тази хубавиня?
                              Като му дръпнеш шнура.....и става шосейна кола :-))))
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • #60
                                От: Jeep WK / WH 5.7 HEMI

                                Добре де Деди, верно ли може раздатката да си реши сама и под товар (на включена предавка) да реши и да мине на LOW....
                                Твърдо не ми се вярва такъв сценарий от механична гледна точка....
                                П.С. Това между нас си де - edoors да не слуша и да продължава да мисли, че Джипа е класи над Г
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X