Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wouxun KG-UV8D

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wouxun KG-UV8D

    http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=122182
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

  • #2
    От: QUANSHENG TG-UV

    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
    Много хубав! Бих си го купил.
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: QUANSHENG TG-UV

      Вероятно ще е с добър приемник щом може да се ползва, като репитер .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #4
        От: QUANSHENG TG-UV

        Готиното е, че има и 6,25 стъпка и рипитера се задейства с тон.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: QUANSHENG TG-UV

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Вероятно ще е с добър приемник щом може да се ползва, като репитер .
          И на UVD1P не му е лош приемникът, просто я няма тая функция. Освен нея, основните разлики са в антената и дисплея, според мене.
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: QUANSHENG TG-UV

            Ако някой тук се похвали с такава, веднага си заръчвам - на четене ми харесва.

            Коментар


            • #7
              Wouxun KGUV8D

              Добре изглежда. Ако е с качеството на предишния Вуксун - екстра.
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #8
                От: QUANSHENG TG-UV

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Ако някой тук се похвали с такава, веднага си заръчвам - на четене ми харесва.
                Вени, да ти пращам моята ако искаш да тестваш?
                И без тва не остава време за нея и развитие на спорта..

                Коментар


                • #9
                  От: Wouxun KG-UV8D

                  Интересно, че от две седмици се говори за тая станция, а в нета има една единствена снимка, и никъде няма живи впечатления от нея.
                  Щом руснаците мълчат още...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Wouxun KG-UV8D

                    Що бе Вени ?
                    Ето и други "картинки" и ревю:
                    http://www.brickolore.com/search/label/KG-UV8D
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Wouxun KG-UV8D

                      Явно слабо съм търсил..

                      Коментар


                      • #12
                        От: Wouxun KG-UV8D

                        Kaто гледам снимките дисплея е "изял" говорителя.Бихте ли споделили впечатления за качеството на звука на този модел с вероятно малък по размер високоговорител.Сравнено например с предишния модел или с някой модел на баофенг.Благодаря.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Wouxun KG-UV8D

                          Малко ъп...някой купи ли си е вече такова нЯщо? Че съм намислил да си взема едно ей-така, от келешлък...
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Wouxun KG-UV8D

                            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                            Малко ъп...някой купи ли си е вече такова нЯщо? Че съм намислил да си взема едно ей-така, от келешлък...
                            Аз имам такава от няколко месеца и до този момент съм много доволен. Имах възможността да сравня радиото с Boafeng UV-5R и Maxon SL55. Wouxun-a е по-удобен в ръката при държане и разговори, направен от качествени материали, голям "цветен" дисплей. Качеството при разговор сравнено с Боафенг-а е малко по-добро, но това е субективно според много неща - просто усещането ми е такова. Звука на говорителя ми идва малко слаб, но може би защото го сравнявам с този на служебният ми Максон. Сравнен с Боафенга, звука според мен не се различава от неговият въпреки на пръв поглед по-малкият говорител. Пълно зареждане на батерията е след около 4 часа, като батерията при постоянно ползване издържа до около 20 часа. Сега през почивните дни съм я ползвал по 2-3 часа на ден и изкара 4 дни! Пробвал съм разговори в различни честотни диапазони /144, 446MHz/, като качеството на разговора винаги е било отлично!
                            Радиото е добро и на мен ми върши работа, но ако изчакаш още малко /този месец/ трябва да излезне новият Wouxun KG-UV9D, на който се "точа" и аз....
                            Ако някой има други въпроси относно радиостанцията, ще се радвам да бъда полезен! Поздрави!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Wouxun KG-UV8D

                              Първоначално публикуван от DStefanov_76 Преглед на мнение
                              ...ако изчакаш още малко /този месец/ трябва да излезне новият Wouxun KG-UV9D, на който се "точа" и аз...
                              Това бих го изчакал само заради възможността да слуша еърбанда. UV8D не може ли да се отключи да приема също под 136 МхЦ?
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X