Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял в с.Смирненски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Траял в с.Смирненски

    Айде няма ли класиране.Снимки и клипове също са желани.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #47
      От: Траял в с.Смирненски

      Липсата на коментари показва,че пак се е случило нещо от рода на прецакването.Изглежда,че тия състезания добиха порочност и ще трябва да не ги уважаваме с присъствието си.Трасето беше добро и имаше възможност за честно съревнование,но уви....

      Коментар


      • #48
        От: Траял в с.Смирненски

        Здравейте Даааа супер беше добра подготовка ама беше малко но ще го преживея някак си чакаме и класирането да излезе и банкетчето беше супер ама една снимка не си направихме като за шампионата

        Коментар


        • #49
          От: Траял в с.Смирненски

          Ето шампионите пак са от Глоджево.Тия от Глоджево са много луди, а джипките са таратайки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10665361_352551088252133_2573691451795640665_n.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5613264

          Коментар


          • #50
            От: Траял в с.Смирненски

            Да вярно е,че карат момчетата,но как така стана,че последните четири номера бяха техни.....

            Коментар


            • #51
              От: Траял в с.Смирненски

              Еми закъсняхме то ние последни се записахме и за туй стана така

              Коментар


              • #52
                От: Траял в с.Смирненски

                Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                Липсата на коментари показва,че пак се е случило нещо от рода на прецакването.Изглежда,че тия състезания добиха порочност и ще трябва да не ги уважаваме с присъствието си.Трасето беше добро и имаше възможност за честно съревнование,но уви....

                Понеже съм присъствала на едно-две състезания от този тип мога да дам предложение - догодина ако ще се организира в Глоджево и Смирненски нещо, на Исмаил да се обясни реда и как трябва да се случват нещата. Ако не е съгласен - да си го правят сами. Не може екипажи още да се записват, той да обявява старта, както и да вървят джипове по трасето преди началото. Веднага след финала - хайде, ще награждаваме. А класиране кога да се направи? Музиката дъни до дупка, нищо не се обяснява на състезатели и съдии, той самият не чува какво му се говори, е как да не стане прецакване? На Глоджево почти се скарах с него на няколко пъти, после каза, че съм била "урсуз" Не може да каниш организатор да ти направи трасето и да не се съобразяваш с правилата. Може да е "селска кушия", но има неща, които трябва да се спазват. Поне малко от малко да чуеш какво ти говорят хора, били на повече от едно селско състезание. Сигурна съм, че Гошо Гемакса само е направил трасето и оттам нататък никой не го е слушал. Керванът си върви. кучетата си лаят..., всяка година е така на тези състезания. Не искам да обидя никой, това е лично мнение.

                Коментар


                • #53
                  От: Траял в с.Смирненски

                  Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                  Понеже съм присъствала на едно-две състезания от този тип мога да дам предложение - догодина ако ще се организира в Глоджево и Смирненски нещо, на Исмаил да се обясни реда и как трябва да се случват нещата. Ако не е съгласен - да си го правят сами. Не може екипажи още да се записват, той да обявява старта, както и да вървят джипове по трасето преди началото. Веднага след финала - хайде, ще награждаваме. А класиране кога да се направи? Музиката дъни до дупка, нищо не се обяснява на състезатели и съдии, той самият не чува какво му се говори, е как да не стане прецакване? На Глоджево почти се скарах с него на няколко пъти, после каза, че съм била "урсуз" Не може да каниш организатор да ти направи трасето и да не се съобразяваш с правилата. Може да е "селска кушия", но има неща, които трябва да се спазват. Поне малко от малко да чуеш какво ти говорят хора, били на повече от едно селско състезание. Сигурна съм, че Гошо Гемакса само е направил трасето и оттам нататък никой не го е слушал. Керванът си върви. кучетата си лаят..., всяка година е така на тези състезания. Не искам да обидя никой, това е лично мнение.
                  И кооо. Оная лелка с фотоапарата дет са блещи.
                  Сори за спама но не се стърпях.
                  ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                  ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                  0896 846 246

                  Коментар


                  • #54
                    От: Траял в с.Смирненски

                    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                    И кооо. Оная лелка с фотоапарата дет са блещи.
                    Сори за спама но не се стърпях.

                    Да, нещо такова Казано на български - урсуз. Да съжалиш Борко просто....

                    Коментар


                    • #55
                      От: Траял в с.Смирненски

                      Да не стане-Една лелка ми се скара и аз няма да карам....
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Траял в с.Смирненски

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Да не стане-Една лелка ми се скара и аз няма да карам....
                        Проблемът си е техен Ако не искаме да забранят всички - следа всички да спазват някакви елементарни правила.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Траял в с.Смирненски

                          Според мен, трябва да се спазват някои правила. Не коментирам записвания, теглене на номера, и т.н., те са според вижданията на организаторите.
                          Но:
                          1. Задължително по време на състезанието, при преминаване на трасето, намиращите се в автомобила трябва да са с колани и каски.

                          2. Задължително организаторите на подобен вид състезания трябва да имат грижата за почистване на зоната около трасето от отпадъците, които оставя публиката /че и състезателите/.
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • #58
                            От: Траял в с.Смирненски

                            Сия искаш да кажеш че е имало участници да карат без каски и колани...
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Траял в с.Смирненски

                              Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                              1. Задължително по време на състезанието, при преминаване на трасето, намиращите се в автомобила трябва да са с колани и каски.

                              /.

                              Жоре, снимки и клипчета за доказателство.
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • #60
                                От: Траял в с.Смирненски

                                Малко екипажи имаха каски и колани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X