Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

    Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
    Здравейте...
    Има ли някой наблюдение и опит за ФИАТ ФРИМОНТ?Вчера тествах един,170 кс.,4 големи мъже бяхме..стори ми се ,че малко бавно набира/автоматик/
    Ако проблемът ти с FIAT FREEMONT е само мощността, огледай модела 3.6 Bz 4x4, 276 к.с. си е друга бира.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

      Не е точно "друга бира"

      Виж таблицата с техническите характеристики на дизела и бензина в този сайт: http://www.allpar.com/cars/adopted/fiat/freemont.html
      Y260

      Коментар


      • #18
        От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

        Не знам с какво го сравнявате за бавно набиране, но моят набира по-бързо от кашкая ми и от предишният колеос, но трябва да се настъпи! Особено ме впечатли при изкачване
        Още нещо което Приятно ме изненада - автопилота е единственият който съм срещал до сега, който включва на по-ниска предавка ако по нанадолнище колата започне да надвишава зададената скорост - Брилянто!
        Гласовото набиране толкова ме забавляваше, че днес проведох сигурно над 20 разговора, само за да казвам имената и в 90% от случаите ги набираше точно от телефона такова чудо не ми се беше случвало

        Коментар


        • #19
          От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Приятно ме изненада - автопилота е единственият който съм срещал до сега, който включва на по-ниска предавка ако по нанадолнище колата започне да надвишава зададената скорост - Брилянто!
          Другите какво правят - засилват се до изхвърчане от пътя или активират спирачките ? Нали за това е круиз-контролът - да поддържа постоянна скорост.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Другите какво правят - засилват се до изхвърчане от пътя или активират спирачките ? Нали за това е круиз-контролът - да поддържа постоянна скорост.
            Ами има и от двата вида.

            Коментар


            • #21
              От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

              Всички които съм карал (доста са) почват да мигат и колата се засилва, но не се сещат да минат на по-ниска предавка и нито един не съм чувал да ползва спирачките (работят само с газ-та), а иначе чудесно поддържат скоростта с това малко изключение.

              Коментар


              • #22
                От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                Всички които съм карал (доста са) почват да мигат и колата се засилва, но не се сещат да минат на по-ниска предавка и нито един не съм чувал да ползва спирачките (работят само с газ-та), а иначе чудесно поддържат скоростта с това малко изключение.
                Това да не са при коли с ръчни скорости ? Мигат, за да се сетиш ти да свалиш предавката...
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                  Браво, увеличаваме се изтънчените ценители на коли

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Това да не са при коли с ръчни скорости ? Мигат, за да се сетиш ти да свалиш предавката...
                    Не говоря за ръчни (там очевидно не е възможно), имах Рено Колеос автомат, Нисан Джук Автомат и Нисан Мурано (там ръчка въобще няма) и трите не го правят, карал съм още доста (киа Мохаве, БМВ 740, Тойота 80...) но и на тях не съм забелязал това поведение (може и да съм пропуснал нещо, но се съмнявам).
                    Но темата беше все пак за Фримонт-а та да дам линк към интересна статия за AWD системата http://www.caricos.com/cars/f/fiat/2..._freemont_awd/

                    Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                    Браво, увеличаваме се изтънчените ценители на коли
                    С какви гуми караш твоята?
                    Последно редактирано от alex_markov; 29-07-14, 21:33.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                      Круиз контрола на BMW E90 3та серия ползва спирачките, имам такова с ръчни скорости. Не съм фен на тази екстра, защото много ме успива, но усещането как колата сама ускорява при изкачване и спира при спускане е супер

                      Коментар


                      • #26
                        От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                        С какви гуми караш твоята?
                        Още съм с оригиналните, обаче не зная каква марка са.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                          Още съм с оригиналните, обаче не зная каква марка са.
                          И лятото и зимата ли? И как са?
                          Моите са Кумхо 225/55 19" М+S изглеждат чисто летни, но поради почти пълното не наличие на този размер гуми с "нетърпение" чакам първият сняг за да видя как са зимата и да мисля евентуална замяна или (де дано) да си ги карам дъъъъълги години, че за сега се държат много добре.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                            И лятото и зимата ли? И как са?
                            Моите са Кумхо 225/55 19" М+S изглеждат чисто летни, но поради почти пълното не наличие на този размер гуми с "нетърпение" чакам първият сняг за да видя как са зимата и да мисля евентуална замяна или (де дано) да си ги карам дъъъъълги години, че за сега се държат много добре.
                            Като има сняг не карам. Чакам да се разтопи и тогава.
                            А сега ме извини
                            Отивам да си поговоря с колата, че напоследък не общуваме много и се отчуждихме

                            Коментар


                            • #29
                              От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                              Мина първият сняг и гумите се оказаха прилични, няма да се сменят (за сега).

                              Коментар


                              • #30
                                От: Някой има ли мнение за Фиат Фримонт?

                                приятели,някой имал ли е фримонт,някой би ли ме посъветвал как е колата като цяло,проблемна ли е,двигателя "мултиджет"170 конски сили,автоматик,дизел добър ли е,има ли проблем с електрониката,понеже е с доста екстри модела...
                                Питам понеже трябва да си взема нов СУВ и все Фримонта ми е в главата...но все пак е Фиат ,а знаете какво е мнението на пове4ето /ааа Фиат ли?те се чупят/
                                а честно казано като интериор ме спечели повече от новите Субару Форестър,Хонда СРВ,Тойота РАВ 4,Митсубиши Аутландер,Мазда СХ 5,Нисан Х-трейл..единствено САнта-Фе и Гранд Чероки са по-добре вътре,но цената ме дърпа назад../е Гранд Чероки е и друг клас/..като цяло Фиата е най -просторен от изброените и най-евтин ,за екстрите които получаваш.
                                Единствено ,което ми направи негативно впечатление в Фримонта е че е малко муден,но на мен не ми и трябва състезателна кола,нито такава която да е свръх проходима
                                в офроад условия..просто нормално да ме измъкне от зимна ситуация на пътя.
                                Интересува ме как е двигателя-чувам различни мнения,като повече са ,че Мултиджет двигателя на Фиат е много добър..електрониката също.
                                да спомена че ако се реша да си взема Фримонт,ще е до 60000 км.
                                Благодаря колеги предварително,ще очаквам някой компетентен да ми помогне в избора ми.
                                Поздрави
                                Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X