Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

    Колеги от Варна ,моля ако някой има време и възможност да хвърли едно око на ето тази Гранд Витара http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=6fvi4n и да даде някакви отзиви,тъй като проявявам интерес към закупуването,но съм от Монтана и малко ми е далечко.Според госпожата или госпожицата която отговаря на обажданията за джипа,всичко е префектно и има много кандидати за купуване,но гледам ,че стои вече две седмици на обява ,а цената е най ниската за този модел.Благодаря предварително.
    Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

  • #2
    От: Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

    Ако ми дадете насоки кое конкретно да гледам, че в такова не съм се и качвал (пък и Сузуки не ми е любима марка) ще се опитам утре да го погледна. Стига да съм града де, ако не съм във Варна- в понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

      Колега,и аз не съм запознат ,до сега съм имал Витара само,но ме интересува като външен вид дали няма детайли с друг отенък на боята ,четох че имат проблем с теч на маслото(може да се погледне под нея дали няма петна от масло)и да чуеш например двигателя дали не издава някакви странни звуци.Нека ,ако има по запознат с марката да даде насоки какво е важно да се гледа.Може например ако познавате търговеца или автокъщата да дадете отзиви за него ,защото някой са свестни търговци други не са.
      Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

        Вижте първо тук.

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=127472

        Тази кола следва да се закара в някой сервиз и да я огледат от - до,че може да има скрити дефекти
        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
        Dacia Duster 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

          Благодаря на отзовалите се колеги,ще изчакам мнения от пръв поглед и след това ще питам за читав сервиз във Варна,разбира се ако има добри отзиви за джипа.
          Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за оглед на Сузуки Гранд Витара във Варна

            Темата е за ключ,благодаря на отзовалите се колеги
            Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X