Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Схватките в Украйна откъм техническата им част

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

    Не им се гледа
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Превъзхождат кое? Армията на РФ? Ще прескочиш оградата, ако в едно семейство започнат да си разменят шамари и ще гледаш да им заградиш част от двора и да заграбиш, каквото можеш?
      УВС превъзхожда ( според данни и от двете страни) 3 до 4 пъти в личен състав. Пък ако ще да е войска на РФ от страна на опълченците ако ще и джедаи да са.... За техниката няма и смисъл да коментираме. Нали?
      А какво заграбват РФ - евентуални парцели набелязани за бази от НАТО ли ? И хайде като си постваме груби видеа да видим и това ( едно от най-бруталните. За който има слаби нерви да "превърти" началото ).
      https://www.youtube.com/watch?x-yt-t...yt-cl=84838260
      И какво ще кажате - тоя народ по улиците сигурно е изпратен от Путин и е състевен от професионални артисти ?
      Всъщност най-ми е смешно ( и жалко до някъде) как всички, които виждаме "нашата си правда" от страна на опълченците ни обявявате за русофили, "сарански казаци" и т.н.. И как пък никой от наша страна не каза, че другите са САЩофили, нацифили и т.н.... Ами защото не става дума за нации и политика. Поне за мен. За правда и неправда става дума. А за който правдата се изразява в това да меташ снаряди по жилищни сгради с цивилно население - е , морала си е негов.
      И пак да си кажа ( за тия дето са силно консервирани и виждат само черно и бяло все пак) - най-много приятели чужденци имам в Германия, после Англия, САЩ и Холандия. Българин съм и се чувствам такъв ( и може би ме има ) поради това, че руснаците са ни освободили от турско робство ( да, робство). Не съм чувал каубои да са се били на наша страна. Та дори и заради това ( ако ще да са го правили от имперски или каквито и да са били амбиции ) и заради общия ни произход ( каквото и да ме убеждават "историци" и етнолози - за мен сходството в езика е достатъчно) съм на страната на така омразните на някой "руснаци". И ме е срам от ненавистта и изсмуканата злоба на някои ( дори тук във форума за жалост) . Обикновенните хора са важни, не Путин, Обама или Порошенко... Идете до Плевен, Шипка или поне Арабаконак...
      Сорри за "лиричното" отклонение, ама май бях длъжен да си кажа .
      Забележете и друго за опълченците - хайде да кажем, че взимат пленници защото са им необходими за размяна. Хайде да кажем, че заради това ги и лекуват. Ама пък защо чак ги обличат и в топли зимни дрехи ( забележете на видеото). Та си говорим за хора . Онова с "русофилщината" си го пазете коз за някакви политфоруми....
      Що ли се пъна като сигурно ще изтриете .
      висете отпуснато

      Коментар


      • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Така или иначе много сателитни снимки, даже май никакви, на руски колони с военна техника и жива сила, няма. Вече не е интересно дали има руски сили там, интересно е защо напоследък сателитите нещо окьоравяха.
        Че кой изобщо е показал снимки от военни сателити?!? А колоните ги имаше нееднократно. Хем на видео и в едър план, та техниката можеше да се идентифицира така, както трудно би могло на сателитна снимка, особено от неспециалисти.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

          Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
          ...
          Що ли се пъна като сигурно ще изтриете .
          Не, но за сметка на това те държа лично отговорен за вече окончателното затваряне на тази тема.

          Такава дебелашка наглост, и сигурно на всичкото отгоре и си вярваш. Когато ядяха пердаха - бяха некомпетентни. Когато почнаха да връщат - станаха в числено превъзходство.

          Боже, прибери си вересиите.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

            Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
            УВС превъзхожда ( според данни и от двете страни) 3 до 4 пъти в личен състав. Пък ако ще да е войска на РФ от страна на опълченците ако ще и джедаи да са.... За техниката няма и смисъл да коментираме. Нали?
            А какво заграбват РФ - евентуални парцели набелязани за бази от НАТО ли ? И хайде като си постваме груби видеа да видим и това ( едно от най-бруталните. За който има слаби нерви да "превърти" началото ).
            https://www.youtube.com/watch?x-yt-t...yt-cl=84838260
            И какво ще кажате - тоя народ по улиците сигурно е изпратен от Путин и е състевен от професионални артисти ?
            Всъщност най-ми е смешно ( и жалко до някъде) как всички, които виждаме "нашата си правда" от страна на опълченците ни обявявате за русофили, "сарански казаци" и т.н.. И как пък никой от наша страна не каза, че другите са САЩофили, нацифили и т.н.... Ами защото не става дума за нации и политика. Поне за мен. За правда и неправда става дума. А за който правдата се изразява в това да меташ снаряди по жилищни сгради с цивилно население - е , морала си е негов.
            И пак да си кажа ( за тия дето са силно консервирани и виждат само черно и бяло все пак) - най-много приятели чужденци имам в Германия, после Англия, САЩ и Холандия. Българин съм и се чувствам такъв ( и може би ме има ) поради това, че руснаците са ни освободили от турско робство ( да, робство). Не съм чувал каубои да са се били на наша страна. Та дори и заради това ( ако ще да са го правили от имперски или каквито и да са били амбиции ) и заради общия ни произход ( каквото и да ме убеждават "историци" и етнолози - за мен сходството в езика е достатъчно) съм на страната на така омразните на някой "руснаци". И ме е срам от ненавистта и изсмуканата злоба на някои ( дори тук във форума за жалост) . Обикновенните хора са важни, не Путин, Обама или Порошенко... Идете до Плевен, Шипка или поне Арабаконак...
            Сорри за "лиричното" отклонение, ама май бях длъжен да си кажа .
            Забележете и друго за опълченците - хайде да кажем, че взимат пленници защото са им необходими за размяна. Хайде да кажем, че заради това ги и лекуват. Ама пък защо чак ги обличат и в топли зимни дрехи ( забележете на видеото). Та си говорим за хора . Онова с "русофилщината" си го пазете коз за някакви политфоруми....
            Що ли се пъна като сигурно ще изтриете .
            Много си се разплискал, ами дай да видим. Значи, според "вашата си правда" братушките ви можели да си вземат от съседната страна "парцели, набелязани за бази на НАТО". Ами ако решат, че им трябват и от нашите, щото нали ние сме в НАТО, т.е. потенциална натовска база? Ще припкаш да ги срещаш с хляб и сол на Орлов мост и да им викаш "Здравствуйте, братушки"? Па после може и да им помогнеш да почистят от НАТО-фили? Не като да не се е случвало в по-новата ни история. Българи - руски патриоти - дал Господ ...

            Били те освободили руснаците! Ми хубаво, ама в армията на Руската империя е имало и украинци, и какви ли не още националности? И те също са гинали на Шипка и другаде. Що ръкопляскаш на едните си освободители, когато трепят другите? Значи, едните като уцелят цивилни цели са гадни фашисти, пък другите, като се осерат, вие с вашата правда викате "Ма то е провокация и световна конспирация" ...
            За обикновените хори си се бил загрижил. Направо се просълзих! Ами какво ще кажеш за обикновените хора, дето не харесват вашата правда и не щат да живеят в Русия под мъдрото управление на н.в. Батюшката? А за тези, които загинаха от руски ракети?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

              Чавдаре, остави. Експеримента приключи. Пробвахме, не стана.

              Дискусия не може да има когато от едната страна се ползват аргументи а от другата - сляпа вяра и псалми.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X