Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодка за лов и риболов собствено производство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лодка за лов и риболов собствено производство

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Отвън цялата ли е завита със стъклоплат или има само ленти по скулите? Иначе е станала екстра !
    По дъното има два пласта стъкломат и един пласт фибро кит /който всъщност е също стъклопласт/ , а на бордовете има един пласт стъкломат +фиброкит +полиестерен кит за заглагдане
    ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
    0888 967 109
    0877 967 109

    Коментар


    • #32
      От: Лодка за лов и риболов собствено производство

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Да ти е жива и здрава щерката, и по подходящото време - когато дойде, да ти доведе зет - като слънце, да ти помага в мераклийската работа за следващата лодка.
      Тая става супер, другата - още по- ще е
      Браво!!!
      Мерси колега ,дано да дойде някой зет с две нормални ръце а не с две леви и да работи и пие колкото мен па и лодки и кораби и казани и ракия ще правим и най важното ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА , ЗАЩОТО ТЕ СА СМИСАЛА НА НАШИЯТ ЖИВОТ .

      И лодката ще я кръстя на дъщерята защото не можах да и обърна достатъчно внимание покрай този проект , но тя не ми се сърди -даже и помага
      ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
      0888 967 109
      0877 967 109

      Коментар


      • #33
        От: Лодка за лов и риболов собствено производство

        Данчо, не си почерпил.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #34
          От: Лодка за лов и риболов собствено производство

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          Данчо, не си почерпил.
          е па ша почерпа ам другата седмица , тамън съвпада и с денят ми на остаряване 07 06 не знам коя година
          ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
          0888 967 109
          0877 967 109

          Коментар


          • #35
            От: Лодка за лов и риболов собствено производство

            Днес се занимавах с колесара и е почти готовНатиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-05-31 12.28.08.jpg
Прегледи:1
Размер:196.7 КБ
ID:5591149Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-05-31 17.11.23.jpg
Прегледи:1
Размер:211.5 КБ
ID:5591150Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-05-31 17.11.09.jpg
Прегледи:1
Размер:204.4 КБ
ID:5591151За утре трябва да накъся малко теглича че ми е малко дълъг да довърша колесара .Остана ми и макло работа по лодката но кисля другата седмица да е на вода ,ако Емо Чолаков не обърка некоя прогноза
            ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
            0888 967 109
            0877 967 109

            Коментар


            • #36
              От: Лодка за лов и риболов собствено производство

              Сега попадам на темата.Супер проект и супер реализация.С голям интерес ще следя и първото приводняване на лодката!
              П.П.Въпрос...тази собственоръчно направена платформа как ще се регистрира.Доколкото знам това технотеста си е жива мъка и даване на грешни пари и то за съжаление с...неясен изход...
              Успех в начинанието!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #37
                От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                Да се включа и аз с питанка. Колесара има ли някакво окачване че на картинките не се вижда такова? И друго, скъсявай теглича при качена лодка защото къс теглич затруднява нЕкои маневри и понякога води до щети дори.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #38
                  От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                  Лодката е готова днес и мина теста на вода но не можах да направя снимки щот си забравих телефона в къщи но на следващото потапяне ще има и снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-03 16.56.04.jpg
Прегледи:1
Размер:122.9 КБ
ID:5592167Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-03 16.56.13.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5592168Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-06-03 16.56.21.jpg
Прегледи:1
Размер:90.1 КБ
ID:5592169 Вси1ко мина идеално държи се много добре само малко ми е слабо моторчето ама по нататък ще мислим и за по голям мотор.
                  ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                  0888 967 109
                  0877 967 109

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Да се включа и аз с питанка. Колесара има ли някакво окачване че на картинките не се вижда такова? И друго, скъсявай теглича при качена лодка защото къс теглич затруднява нЕкои маневри и понякога води до щети дори.
                    Колесара е на твърдо окачване и малко подскача
                    ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                    0888 967 109
                    0877 967 109

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Сега попадам на темата.Супер проект и супер реализация.С голям интерес ще следя и първото приводняване на лодката!
                      П.П.Въпрос...тази собственоръчно направена платформа как ще се регистрира.Доколкото знам това технотеста си е жива мъка и даване на грешни пари и то за съжаление с...неясен изход...
                      Успех в начинанието!
                      Ми регистрацията на ремакето/туристическото/
                      ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                      0888 967 109
                      0877 967 109

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                        Почвам нова лодка , за тази ако има мераклии на лични или в темата .Идеално за уплътняване на свободното време
                        ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                        0888 967 109
                        0877 967 109

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                          Здравей Данчо,

                          Евала за хубавата работа и за споделената творба!

                          Моля те да постъпиш майсторски и да обясниш в подробности на нас бъдещите корабостроители ей тия неща.

                          ..."По дъното има два пласта стъкломат и един пласт фибро кит /който всъщност е също стъклопласт/ , а на бордовете има един пласт стъкломат +фиброкит +полиестерен кит за заглаждане"...

                          Би ли обяснил как се прави всяка операция, какви продукти се ползват, има ли специални техники, пинизи и т.н.?

                          Аз имам едно кану за ремонт а и съм намислил да взема още едно кану и да му сложа двигател от духалка за листа, бензиново двигателче 1-2 к.с.

                          Никога не съм правил нищо с фибро стъкло а явно ти ги разбираш доста, за това те моля любезно да ни обясниш, представи си, че съм ти чирак а ти заминаваш на море за две седмици, обясни ми така, че да мога да построя същата лодка според напътствията ти

                          Предварително благодаря,
                          Жоро
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                            Жоре, с английският се оправяш надявам се
                            Ако не, има картинки

                            Книжка с картинки - 17 Мб.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Здравей Данчо,

                              Евала за хубавата работа и за споделената творба!

                              Моля те да постъпиш майсторски и да обясниш в подробности на нас бъдещите корабостроители ей тия неща.

                              ..."По дъното има два пласта стъкломат и един пласт фибро кит /който всъщност е също стъклопласт/ , а на бордовете има един пласт стъкломат +фиброкит +полиестерен кит за заглаждане"...

                              Би ли обяснил как се прави всяка операция, какви продукти се ползват, има ли специални техники, пинизи и т.н.?

                              Аз имам едно кану за ремонт а и съм намислил да взема още едно кану и да му сложа двигател от духалка за листа, бензиново двигателче 1-2 к.с.

                              Никога не съм правил нищо с фибро стъкло а явно ти ги разбираш доста, за това те моля любезно да ни обясниш, представи си, че съм ти чирак а ти заминаваш на море за две седмици, обясни ми така, че да мога да построя същата лодка според напътствията ти

                              Предварително благодаря,
                              Жоро
                              Жорка трудно е с писане ако искаш обади ми се по телефона и за пет минути ще ти стане ясно всичко
                              Тел. са ми изписани в подписа
                              ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
                              0888 967 109
                              0877 967 109

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лодка за лов и риболов собствено производство

                                Здравейте!
                                Искам да попитам,каква е смолата ,онази гъста кафеникава смес с която се фугират( шпакловат ) шевовете?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X