Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов Крос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов Крос

    Здравейте, наскро ми дойде на ум да си купя крос , карал съм преди на други приятели и то често.Искам да питам дали може да ми кажете някоя хубава марка за 150cc или 250cc 4-тактови чисти кросове? Ще го карам по черен път само на село , без регистрации и тем подобни - на 16 години съм 178 висок и 70-75 кг. Дали ще е добре за мен?

  • #2
    От: Нов Крос

    Здравей, 150 кубика 4Т май има хонда црф модел но той май е за по-дребни хора 250 4Т е по удачен избор за теб, става да си го караш и като ендуро и на писта да ходиш, само че при ендурото ще ти е малко тегаво, но се свиква с времето, но и са скъпи като цена и поддръжка. Наблегни на екипировката ако ще взимаш такъв тип мотор.

    Коментар


    • #3
      От: Нов Крос

      Вземи си 250 кубика четиритактов.Имам Honda CRF от година може би и бих казал, че на моменти си ми трябва повече мощ, а да не говорим, ако е 150 кубика.
      За разхода не знам дали си подготвен, но един такъв мотор при енергично каране за час е способен да изяде към 1,5-2 литра бензин без проблеми.Една разходка до върха на планината и обратно си ми е 3 литра на мен, карал съм и ендурота на ямаха и с резервоар 5 литра се качваш и слизаш 6-7пъти.Ако слагаш хубаво масло и го сменяш редовно няма да имаш проблеми.Поддържката общо взето не е чак толкова скъпа, но на година си отиват 300-400лв.Опитай се да намериш нещо читаво със сменени неща, защото нещата хич не са евтини, дискове, накладки, вериги, гуми са си цифра и то голяма.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X