Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Кения и назад...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До Кения и назад...

    Баффф...

    не, че не обичам животинките, ама нещо, любоФта ми, нещо, се отмества лекинко встрани..
    Инак, клипа е страхотен, еле в светлината на темата.

    Поздрави и за майсторлъка, и за майстора!!!

    Коментар


    • От: До Кения и назад...

      Марто, сега като си видял истинската Африка, ще ти кажа само, че това в Кения е три пъти по-добре от Мозамбик. На фона на моите диванети тия са направо богати. Ще говорим като се видим.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: До Кения и назад...

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Марто, сега като си видял истинската Африка, ще ти кажа само, че това в Кения е три пъти по-добре от Мозамбик. На фона на моите диванети тия са направо богати. Ще говорим като се видим.
        Ако трябва да бъда максимално точен - във вътрешността на страната даже се оказа в пъти по-добре от колкото по крайбрежието. Тези които живеят на гърба на туристите не произвеждат храната си, купуват всичко и общо взето мизерстват. Навътре хората си обработват земята - видях доста ферми и плантации, добитък и т.н. Там толкова изпаднали типажи, колкото имаше покрай Момбаса не можах да видя...

        Коментар


        • От: До Кения и назад...

          Да продължа нататък....

          Кения е уникална и с друго - абсолютното мирно и хармонично съжителство между християни, мюсюлмани и племенните общности, запазили старите си култове и обичаи. Успяхме да стигнем почти до границата с Танзания - навсякъде се редуват католически и апостолически църкви, и джамии. Хората си гледат работата и добруването, и общо взето не се занимават с глупости. Наистина странна амалгама, но абсолютно балансирана в ежедневието на хората. За мен ето този кадър е събрал цяла Кения в това отношение:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00122.jpg
Прегледи:1
Размер:101.7 КБ
ID:5591419

          Коментар


          • От: До Кения и назад...

            peace!

            Коментар


            • От: До Кения и назад...

              Марто ... таковата ... ако случайно вземе, че ти остане време ... виж там, понапиши ... ние си чакаме тука ...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: До Кения и назад...

                До края на седмицата съм го завършил - обещавам!

                Коментар


                • От: До Кения и назад...

                  ДО края на коя седмица човече Вече сме 13-ти. изпренадеяхме се

                  Коментар


                  • От: До Кения и назад...

                    Пуканките привършват в очакване на увлекателния ви разказ и снимки

                    Коментар


                    • От: До Кения и назад...

                      Те ти наща работа : http://offnews.bg/news/%D0%A1%D0%B2%...8F_350407.html

                      Добре, че са позабавили акцията...
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: До Кения и назад...

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        До края на седмицата съм го завършил - обещавам!
                        Марто, да очакваме ли снимки и продължение на хубавия разказ ? И другите колеги са в очакване

                        Коментар


                        • Да колеги. Просто съм затрупан с работа от както се върнах (пред стартирането на един голям проект съм..), като дори и в момента пиша от телефона (на работа съм). Извинявам се за забавянето, но за да има пътеписи, трябва да се пътува, а за да се пътува трябват кинти, а за да има кинти, трябва да се бачка и то яко...

                          Коментар


                          • От: До Кения и назад...

                            ...бачкай, бачкай, ама и пише де... или то стана като мемоари и вчерашната бира... какво следва, а?

                            Коментар


                            • От: До Кения и назад...

                              Явно на зима ще е края на историята...Нещо като отзвук от лятото...
                              Дано е по-късно отколкото никога, че...много е гадно да си чел и да очакваш края, който всъщност няма да се появи.
                              А така се бях наточил за сафарито...
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: До Кения и назад...

                                марто какво стана с краия на историята то зимата ще мине ти още не си разказал края

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X