Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Кения и назад...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До Кения и назад...

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Сателитен телефон ще носиш ли? Да ти дам нашия номер на Иридиума, ей така, за аварийна свръзка?
    Нямам сателитен телефон и не мисля, че ще ми трябва - все пак отивам на семейна почивка а не на "Сървайвър"...

    Коментар


    • #17
      От: До Кения и назад...

      То в Кения не се знае. Не съм ходил в друга страна дето първо минаваш през метал детектор и после те пускат в супермаркета.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: До Кения и назад...

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Нямам сателитен телефон и не мисля, че ще ми трябва - все пак отивам на семейна почивка а не на "Сървайвър"...
        Аз като чуя "Кения" и си го представям като сафари.
        Пожелавам приятна и пълна с положителни емоции почивка!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #19
          От: До Кения и назад...

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Аз като чуя "Кения" и си го представям като сафари.
          Пожелавам приятна и пълна с положителни емоции почивка!
          И "сафари" ще има определено, но ще ни водят за ръчичка опитни местни водачи и служители на парковете, които цял живот само това правят и все на едни и същи места. Ако въпреки или заради тях попаднем в ситуация от която не мога да изляза на момента, по-скоро ще ми трябва АК-47 и РПГ-07, а не сателитен телефон! Няма на кого да се обадя по него, и който да може да плати откуп или да организира спасителна акция !

          Коментар


          • #20
            От: До Кения и назад...

            От София за Истанбул и обратно има един турски нощен автобус в 20.30. Пътува полу-празен и обслужването е добро, фирмата има свой офис на Otogar , сервират безплатен чай и се грижат подобаващо за клиентите си. Може да се разположиш удобно на втория етаж за няколко часа, има интернет, както и да си оставиш багажа в гардероба . И всичко това за 70-80 лева двупосочния билет.

            Ако имаш въпроси за кенийското крайбрежие питай.
            Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
            Kia Cerato 1.6 lpg

            Коментар


            • #21
              От: До Кения и назад...

              Колеги! Някой знае ли от къде мога да си купя "Маларон"..?! Явно официално у нас го няма...

              Коментар


              • #22
                От: До Кения и назад...

                Можеш поне да питаш китаеца до 10-та поликлиника,със сигурност ако не друго поне ще има добра идея какво да правиш! Там съм намирал много ненамираеми работи!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: До Кения и назад...

                  Направи справка с Близнаците, те откъде го взеха за Малайзия.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    От: До Кения и назад...

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Направи справка с Близнаците, те откъде го взеха за Малайзия.
                    Направих го по телефона с Иво, ама беше на Лазарово и нямаше много ток и обхват нещо - нямат останал Маларон..!! Говорих и с Иван (според Иво му бил останал), ама ядец! Ефремов каза, че и в Малайзия го намерили със зор..?!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: До Кения и назад...

                      Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                      Можеш поне да питаш китаеца до 10-та поликлиника,със сигурност ако не друго поне ще има добра идея какво да правиш! Там съм намирал много ненамираеми работи!
                      Дай някакви по-точни координати на този китаец (щеше да ми звънкаш да се виждаме след празниците)..?!

                      Коментар


                      • #26
                        От: До Кения и назад...

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Дай някакви по-точни координати на този китаец (щеше да ми звънкаш да се виждаме след празниците)..?!
                        Е да де.Днес ще да е!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #27
                          От: До Кения и назад...

                          Полезна иформация за в бъдеще - намерих Маларон - в Испания го има навсякъде по аптеките и кутията (12 хапчета) струва 27 евро. За сравнение - у нас в интернет има обяви за продажба на Маларон (с неустановен произход и неизвестен срок на годност) за по 100 лева кутията (12 хапа). Днес ще имам инфо и за Франция (снощи дадох поръчка да търсят и там).

                          Коментар


                          • #28
                            От: До Кения и назад...

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Полезна иформация за в бъдеще - намерих Маларон - в Испания го има навсякъде по аптеките и кутията (12 хапчета) струва 27 евро. За сравнение - у нас в интернет има обяви за продажба на Маларон (с неустановен произход и неизвестен срок на годност) за по 100 лева кутията (12 хапа). Днес ще имам инфо и за Франция (снощи дадох поръчка да търсят и там).
                            Ако искаш от испанските, мога да ти взема и да пратя?
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • #29
                              От: До Кения и назад...

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Колеги! Някой знае ли от къде мога да си купя "Маларон"..?! Явно официално у нас го няма...
                              Писал съм десетки пъти, и пак ще напиша.
                              Най-добре си купувайте хапчета/инжекции за малария от държавата в която сте!!!!
                              Аз имам ето тези при мен в офиса, София, ако ти трябват, избери си и ела да ти дам.
                              НО!!! Маларията има стотици разновидности и се лекува по-лесно от хрема на местно ниво.
                              Аз съм бил болен от малария над 50 пъти и смея да твърдя всичко това от опит.

                              Стига с тия предразсъдъци, тази Африка не е онази от романите и филмите... вервайте ми.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140513_102322.jpg
Прегледи:1
Размер:169.9 КБ
ID:5587431

                              Коментар


                              • #30
                                От: До Кения и назад...

                                Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                                Ако искаш от испанските, мога да ти взема и да пратя?
                                Писал съм десетки пъти, и пак ще напиша.
                                Най-добре си купувайте хапчета/инжекции за малария от държавата в която сте!!!!
                                Аз имам ето тези при мен в офиса, София, ако ти трябват, избери си и ела да ти дам.
                                НО!!! Маларията има стотици разновидности и се лекува по-лесно от хрема на местно ниво.
                                Аз съм бил болен от малария над 50 пъти и смея да твърдя всичко това от опит.

                                Стига с тия предразсъдъци, тази Африка не е онази от романите и филмите... вервайте ми.
                                Благодаря, но инфото е от братовчедка на съпругата ми - тя вчера просто влезе в аптеката срещу тях (живее в Мадрид). Хапчетата ще са тук утре...

                                Мерси за включването Чинел! Четох какво си писал няколко пъти, отделно имам и познати били там и съм на ясно, че онези там я боледуват и лекуват маларията като се боледува и лекува хрема! Единствената причина да си дам зор е притеснението на жена ми, че отиваме в края на дъждовния сезон и извън територията на клуб-хотела ще е фулл с комари! И без това едвам я навих за пътуването...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X