Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia Caponord

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Aprilia Caponord

    Поне нещо италианско ще требе да носиш,първоначалната идея все пак е да стане сбирка на италианци(или италианки)!! И ще са забранени теми за синхронизиране на некои неща на некои немски машини!Ами ще се сбират такива дето карат,а не дето правят! Демек разговори за жени и некои други работи!

    Не обиждай машините на тролеи,нещо дето рипа на задна гума на всяка предавка и то без да бараш съединителя,е то не заслужава таквиз квалификации!
    Последно редактирано от suzuki team; 03-05-16, 23:17.
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #17
      От: Aprilia Caponord

      Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
      Поне нещо италианско ще требе да носиш,първоначалната идея все пак е да стане сбирка на италианци(или италианки)!! И ще са забранени теми за синхронизиране на некои неща на некои немски машини!Ами ще се сбират такива дето карат,а не дето правят! Демек разговори за жени и некои други работи!
      Tuono:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0137.jpg
Прегледи:2
Размер:193.9 КБ
ID:5714090
      достатъчно италианско ли е за случаят?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: Aprilia Caponord

        Абселютно
        Мислех, че си с Пегасото ама явно си ъпгрейднал; )

        Sent from my SM-T805 using Tapatalk
        Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

        Коментар


        • #19
          От: Aprilia Caponord

          И нИдей да обиждаш на тролеи, в офроуд форум сме все пак

          Sent from my SM-T805 using Tapatalk
          Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

          Коментар


          • #20
            От: Aprilia Caponord

            Много ша станити тия лъскавите и ще ме фане срам да дода. Иначе ще ми е удобно от София,тъкмо нема да карам сам,а и ще се видя на живо с този-онзи!

            А иначе като участник бих представлявал дори 2 итал. марки-Каджива и Дукати!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #21
              От: Aprilia Caponord

              Всички регулатори от серията FH0..(MOSFET), са подходящи но, те натоварват статора. И все пак са по добри от моделите SCR..,SH...

              Коментар


              • #22
                От: Aprilia Caponord

                Първоначално публикуван от Тихомир Б. Преглед на мнение
                Всички регулатори от серията FH0..(MOSFET), са подходящи но, те натоварват статора. И все пак са по добри от моделите SCR..,SH...
                Исках да кажа че не е нужно да е точно от Honda CBR 600 2007..

                Коментар


                • #23
                  От: Aprilia Caponord

                  Чета и пак се присетих за неосъществената ми мечта от едноименната тема.

                  Уникален мотоциклет (който няма само климатик ! ) за който съм изчел всичко преди 6-7 години, и за малко да си купя един, който беше полицейски, от Сузи от Монтана, ама нещо се разминахме, а после ми изпадна много ново F800 2010, с челен удар та го взех, но принудително приключих с моторите, та махнах и него, ама един Туарег още ми седи де.
                  Друг любим модел ми е Elefant 750 и 900, за който също съм изчел всичко, и от който разглеждах (доста отдавна) няколко оферти в София, но всички бяха утрепани.

                  Ще следя темата с интерес, и ако има сбирка, идвам да изплакна очи.

                  До колегата Иво: Лъки Експлоръра е уникална модификация, и има много малко бройки, и доста разлики (и в цената) от другите.
                  Гледам твоя е с нормална предница, а на Лъки е обратна, и мисля (но не съм сигурен) с два диска.
                  В Словения (май там беше) са издигнали Елефанта в култ, и имат сайт на собствениците на модела, но повече от 5 години не съм го разглеждал.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 05-05-16, 18:34. Причина: корекция
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Aprilia Caponord

                    На Иво Елефанта е 750! С 2 ca 900.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #25
                      От: Aprilia Caponord

                      Лъки Експлоурър е само 750, и е различен от нормалният 750, а мисля че и от първите 900 има с един диск, ама не съм сигурен, щото много отдавна съм чел по темата.
                      Беше ми влезла муха в главата за такъв, но трудно се намират, а и цената ми повлия отказващо.
                      ... но и това беше доста отдавна.

                      Абе, завиждам ви на всички, и въобще не е благородно !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Aprilia Caponord

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Лъки Експлоурър е само 750, и е различен от нормалният 750, а мисля че и от първите 900 има с един диск, ама не съм сигурен, щото много отдавна съм чел по темата.
                        Беше ми влезла муха в главата за такъв, но трудно се намират, а и цената ми повлия отказващо.
                        ... но и това беше доста отдавна.

                        Абе, завиждам ви на всички, и въобще не е благородно !
                        То с моя беше история която ще разкажа подробно в тема която се надявам да започна до 2-3 год. Но накратко търсех точно тоя модел.Ама точно този!И от никъде нищо в продължение на три месеца.Цяла Европа изрових.

                        И накрая в мина Черно море имало за продаване същия.Отивам и като го видях и ми светна-тоя е.През 91-ва се случи че карах един такъв за два дена.Чужд. Вървеше като изоглавен,и толкова.Качих се на тоя за проба и те той върви по същия начин въпреки че е на 27 год.Ами ше взимам.За 2000лв.Ама човеко вика-сега не можеш,ела с бус.Ами те били два и се продавали в комплект.Абсолютно еднакви.Другия само нема номер.Цената е за двата.Е,паднах под каквото и да е.Тоя дето ме накара да се спра на този модел,наистина много настояваше да е точно този.Човеко работеше в сервиз за Дукати.Чудех се защо ли,а той и жена му и сина му и тяхно приятелско семейство караха Дукатита.Всичките! Е,вече го разбрах,наистина е имало защо.Двама различни преди мен са идвали да го пробват,и двамата са приключили по гръб,единия на втора,другия на 4-а.А тоя се кара със същата лекота с която навремето карах едно симсонче.Е те тва е.
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #27
                          От: Aprilia Caponord

                          Иво, това е специално за теб:

                          http://www.cagivaelefant.com/index.htm

                          Надявам се, че не размивам темата,
                          и ще е интересно за всички които я четат.

                          P.S. Що не отвориш отвориш, друга, слонска тема, та да не разводняваме тази, че общото м/у двата мотора е само, че са италиански и ендуро.
                          Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 05-05-16, 20:42. Причина: P.S.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Aprilia Caponord

                            Другата няма да е точно слонска,а по скоро ще е за това заради което специално я взех.Ама е още малко рано,че пустата му криза малко пообърка нещата!

                            А за друго-и без това сме доста малко италианците,така покрай едните става въпрос и за другите и така накрая по лесно ще се съберем добра бройка за срещата която ми се завъртя в главата! Така ми викаха навремето-никога нищо италианско не зимай. Е добре-накрая взех дори две.Така било писано.Не съжалявам ни най малко! Поздрави на всички италианки!!!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • #29
                              От: Aprilia Caponord

                              [QUOTE=

                              Надявам се, че не размивам темата,
                              и ще е интересно за всички които я четат.

                              P.S. Що не отвориш отвориш, друга, слонска тема, та да не разводняваме тази, че общото м/у двата мотора е само, че са италиански и ендуро.[/QUOTE]

                              Ами темата е на Тихомир, той да каже, но аз чакам да се появят още Капо-та- дано. Иначе отваряйте "слонска" тема, ще я чета с интерес. Може и обща - за Италианските тежки машини и там да си изплакваме болките и радостите

                              П.С. Между другото има тема за малкото слонче- 350, загледал съм едно такова, но един от коментарите в темата беше, че части има само на Луната
                              Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Aprilia Caponord

                                Карал съм такова преди повече от 10г., на приятел, и не е нещо особено. Тежко и слабо е за всичко различно от черен път.
                                За возене по асфалт и градско става.
                                От доста време имам Aprilia Tuareg 350 (на аватара съм с нея) и няма нищо общо с Кадживата, по-лека, височината окачването се регулира, и е супер катерач (щото не е нервна) за мотор който може да се кара и на градско, и на дълго, и то с приличен разход.
                                ... ама айде стига, че почвам да звуча като Пенчо.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X