Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на новата "Африка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на новата "Африка"

    е кой ще седне да се занимава с глупости - или караш или само пишеш ...
    На сърцето ми е негърката от близо 20 години . Ама пусто средства ...та Мото Гуци.

    Коментар


    • От: Айде на новата "Африка"

      Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
      е кой ще седне да се занимава с глупости - или караш или само пишеш ...
      На сърцето ми е негърката от близо 20 години . Ама пусто средства ...та Мото Гуци.
      Па то Гуцито е едни 2-3000 евракис отгоре като пари!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Айде на новата "Африка"

        Бе филма е друг - дойде ми за почти без пари и много работа . Ама пусто не ми легна на сърцето.
        Не е лош. Очаквах друго .

        Коментар


        • От: Айде на новата "Африка"

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Ами пробвайте и вие да смените Хонда с БМВ ...
          Аз пробвах да сменя Хонда с БМВ (имам и двете) За всичките се години и километри Африката не е създала и частица от проблемите, които създава БМВто. (R850R).
          Знаем, че твоят мотор и на Пенчо КИАта са най-добрите в Галактиката.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Айде на новата "Африка"

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Аз пробвах да сменя Хонда с БМВ (имам и двете) За всичките се години и километри Африката не е създала и частица от проблемите, които създава БМВто. (R850R).
            Знаем, че твоят мотор и на Пенчо КИАта са най-добрите в Галактиката.
            Добре си го казал,няма какво да се добави!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • От: Айде на новата "Африка"

              [QUOTE=Scrapheap;2948801]Аз пробвах да сменя Хонда с БМВ (имам и двете) За всичките се години и километри Африката не е създала и частица от проблемите, които създава БМВто. (R850R).

              Виж ти... Колко интересно... При мен пък, не знам защо се получи точно обратното...
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • От: Айде на новата "Африка"

                [QUOTE=ВладиЧ;2948932]
                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Аз пробвах да сменя Хонда с БМВ (имам и двете) За всичките се години и километри Африката не е създала и частица от проблемите, които създава БМВто. (R850R).

                Виж ти... Колко интересно... При мен пък, не знам защо се получи точно обратното...
                Щото си карал RD07, бе, брат !

                Коментар


                • От: Айде на новата "Африка"

                  [QUOTE

                  Виж ти... Колко интересно... При мен пък, не знам защо се получи точно обратното...[/QUOTE]
                  Интересно.......какви и колко повече проблеми ти е създавала Африката от БМВ-то. Щото докато я караше по-убава от нея нямаше.
                  Последно редактирано от Сергей Янков; 01-04-16, 17:59.
                  BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                  LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                  Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                  Коментар


                  • От: Айде на новата "Африка"

                    Ами не ми се описва сега подробно, какво съм правил по Африката, и колко от заводските и части, и настройки съм променил, и заменил за близо 4 години. Списъкът не е много къс. Факт е, че по БМВ-то също за 4 годинии и близо 50 000 км съм поправил точно 2 (две) заводски неща, които са се повредили! Африката беше най-добрият мотор, който бях карал до този момент и с пълно право си я хвалех, обслужвах, и обичах. Подчертавам най-добрият до този момент, а не най-безаварийният! Не бъркайте тези две неща! После се качих на БМВ-то и се оказа, че то е по-добро, по-удобно и много по-безаварийно от Африката... И това нещо също съм го описал тук във форума поне няколко пъти. Какво толкова чудно и странно има?
                    Между другото най-безаварийният ми мотор от всички, които някога съм имал и карал беше MZ 150 TS. На този мотор за три и половина години НИЩО заводско не му се повреди, и НИЩО не поправих и смених! Даже веригата не съм му смазвал, защото тя беше в гумен маншон. А този мотор не го бях купил нов, а втора ръка...
                    Имал съм и още няколко мотора и соц, и далеко източни, но няма да ви занимавам с тях.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: Айде на новата "Африка"

                      Стига сте се яли бе, всеки си кара и хвали каквото му е на сърце и каквото го нахилва. Аз африката ще си я хваля цял живот, въпреки, че вече не са ми интересни тежките стругове. КТМ-а също ще си го хваля, въпреки че е курва. БМВ-тата ми се струват отвратителни за каране и не ги харесвам, но пък всеки с вкуса си, никой не е длъжен да харесва дадено нещо.
                      Последно редактирано от c_chanev; 01-04-16, 20:26.
                      Yamaha XT​M600E '98
                      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                      Коментар


                      • От: Айде на новата "Африка"

                        Общите приказки са характерни за нашите географски ширини. Факт е че Хонда извадиха не лоша машина.

                        Коментар


                        • От: Айде на новата "Африка"

                          За това кое е по-хубаво може ако се тестват две нови машини с един и същ водач за едно и също разстояние и при едни и същи условия . И това май почти никога не може да се случи . Иначе всичко друго е разтягане на локуми . Съответно ако тестовете се правят от двама различни водачи на единият може да му харесва едната на другият другата . Май и при жените е същото .........................
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Айде на новата "Африка"

                            Днеска го видях единия по обед на летището между терминал 1 и 2. Значи хората си я карат и и се кефят и не се занимават да пишат по форумите :-) Пък нека им е зле :-)
                            Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                            Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                            Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                            Коментар


                            • От: Айде на новата "Африка"

                              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                              Май и при жените е същото .........................
                              При моторите няма как да чуеш и мнението на машината за водача

                              Коментар


                              • От: Айде на новата "Африка"

                                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                                При моторите няма как да чуеш и мнението на машината за водача
                                Мдам това им е хубавото - като сгазиш лука не ти стенят и мрънкат ами директно те мятат в канавката


                                Съвсем случайно попаднах на мото изложението в ринг-мола. Повечето марки си бяха изложили флагманите в пътешественическия клас - видях мултистради, видях няколко адвенчъра на КТМ.
                                Само на щанда на Honda не видях нито африка, нито кростурър... поредното ми лично разочарование на псевдо-дилъра на хонда у нас.

                                И нещо интересно, явно приготвят още по-офроуд ориентирана модификация:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-Honda-Africa-Twin-Adventure-Sports-Concept2.jpg
Прегледи:1
Размер:184.6 КБ
ID:5710117
                                Калин - О88 б579I9I
                                Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X