Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наводнен Тойта Ленд Круизер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

    Андро, не с лошо.

    Коментар


    • #17
      От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

      Той по друг начин не може да общува в он-лайн пространството
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • #18
        От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

        Ако се погледне по филосовски на нещата, ще се види, че аз съм добрия, щото отбелязвам какво не може да прави тая кола, за разлика от ....
        А по същество, аз знам 3 модела горивни системи, (а съм чул за 4), разбирай компютри, та да внимава човека да уцели неговия.

        Коментар


        • #19
          От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

          Тези за накрай света са с по три кабела на мотора. В сравнение с останалите от 2007г това е значително по офф от тях.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

            Смешно е да очаквате застрахователя да покрие ремонта при евентуални щети след преминаване на река, скачане в действащ вулкан и тестове с противотанкови мини.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #21
              От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
              Той по друг начин не може да общува в он-лайн пространството
              "общувам" с неудушевени предмети, с една кола! Ти ако се виждаш в малките нощни часове като тойота се извинявам. Казах ти да не пишеш толкова късно.

              Коментар


              • #22
                От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Смешно е да очаквате застрахователя да покрие ремонта при евентуални щети след преминаване на река, скачане в действащ вулкан и тестове с противотанкови мини.
                Смешно е и да заквасваш морето, ама манго сипал няколко лъжици кисело мляко. Ако стане.

                Тука е даже значително по-вероятно да стане.

                Коментар


                • #23
                  От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Спомени от къде си?
                  Живеем в Пловдив. Тойотата е застрахована в ДЗИ. Всички коли на баща ми са застраховани при тях и преди две седмици застрахова и чисто нов бус при тях. Автокаското на джипа е "Пълно автокаско".
                  Последно редактирано от stovegan; 27-04-14, 18:00.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

                    Каско-то не покрива дефектирали части без да има застрахователно събитие. Са това събитие от зор да се гази из реките ли е, от природно бедствие ли е, от лукаваго ли е...?
                    Чини ми се, че без добра воля на застрахователя, която вероятно трябва да се подплати лев няма да има
                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

                      Първоначално публикуван от stovegan Преглед на мнение
                      ... Тойотата е застрахована в ДЗИ. ... Автокаското на джипа е "Пълно автокаско".
                      Значи вземаме всички документи, които имаме от ДЗИ за тази кола и четем внимателно.

                      Прочее, и юристите деца хранят.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Наводнен Тойта Ленд Круизер

                        Има начин, но вероятно ще стане Тотална щета....
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X