Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта, както и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата, след което кликнете върху бутона "Свали/Download", намиращ се в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

    Благодарим за редовната информация за излезли ъпдейти , току що си ъпдейтнах в моя случай - TOPO CYR 2014 Q1, инсталира ми се успешно.

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

      Е, браво.
      Включили сте последните ми забележки за корекции даже.
      Между другото MapSource версиите обновяват ли се едновременно с ъпдейтите на четиримесечие?
      Понеже MapSource версиите са с различна нейминг конвенция и е малко неясно...
      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
        Е, браво.
        Включили сте последните ми забележки за корекции даже.
        Между другото MapSource версиите обновяват ли се едновременно с ъпдейтите на четиримесечие?
        Понеже MapSource версиите са с различна нейминг конвенция и е малко неясно...
        Когато излезе нова версия се обновяват всички варианти на картата, включително инсталационните комплекти с MapSource.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
          Е, браво.
          Включили сте последните ми забележки за корекции даже.
          Между другото MapSource версиите обновяват ли се едновременно с ъпдейтите на четиримесечие?
          Понеже MapSource версиите са с различна нейминг конвенция и е малко неясно...

          За да можете лесно да прецените дали инсталираната карта OFRM Geotrade във Вашия уред е актуална, променихме номерацията на версиите и оттук нататък вместо поредни номера, версиите ще бъдат обозначавани с година и тримесечие, като в съответствие с вече утвърдените международни практики, четирите годишни тримесечия ще бъдат обозначавани съответно с Q1, Q2, Q3 и Q4.
          Обещанието беше да са на тримесечие , дано го спазват,че тази версия май малко окъсня

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

            Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
            Обещанието беше да са на тримесечие , дано го спазват,че тази версия май малко окъсня
            Извинявам се за тъпия въпрос, ама какъв е този зверски зор за нова версия към края на всяка тримесечие?!?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

              Сериозно ли мен питаш ?
              Аз цитирам шефовете ... нали човек като каже нещо трябва да си държи на думата и хората се настройват все пак да чакат ..
              Иначе зор няма .. просто една дума и чакане ... надявам се ти като дадеш дума си държиш на нея
              Иначе и 1 версия на година да изкарват ние ще го приемем, ако на някой не му харесва има още бол други карти и софтуери.

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                Това с четиримесечието беше леко законспирирана ирония тъй като установих, че отбора реагира на критика с триене на теми.
                Нищо де, и така е добре.
                Не се променят чак толкова димамично, че да останем ненавигирани за +/- един месец!

                P. S: Това последното не е заяждане или ирония
                Враг усраине

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                  Има нещо сбъркано. Това е част от уведомителния мейл, който получих.
                  Във Вашия потребителски профил в www.karta.bg имате регистриран лиценз за карта OFRM Geotrade с изтекъл абонамент за обновления. В качеството Ви на регистриран потребител на карта OFRM Geotrade, можете да закупите удължение на Вашия абонамент за обновления, което ще бъде добавено от датата, на която е изтекъл предния абонаментен срок.
                  В моя профил има само един приемник - nuvi3790 и той е с Lifetime лиценз. Картата се обнови без проблем.
                  “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                  Walter Rohrl
                  GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                    Има нещо сбъркано. Това е част от уведомителния мейл, който получих.


                    В моя профил има само един приемник - nuvi3790 и той е с Lifetime лиценз. Картата се обнови без проблем.
                    Моля, пишете на имейла по поддръжка на картата info (маймунка) karta (точка) bg, за да проверим статуса на Вашия потребителски профил.
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                      Моля, пишете на имейла по поддръжка на картата info (маймунка) karta (точка) bg, за да проверим статуса на Вашия потребителски профил.
                      Имате поща.
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                        За съжаление проблемът, който съм описал В ТОЗИ ПОСТ продължава да се проявява и с новата версия 2014Q1. Дори и с последния фърмуер 8.20 на 3590LMT проблемът си е един същ.
                        Не знам дали екипът на OFRM е получил информация от GARMIN относно проблема, но е наистина неприятно, когато уредът се рестартира. А това го прави ненадежден.
                        Трябва да спомена, че със City Navigator Europe NTU не съм имал дори един рестарт през последните 4 месеца, докато чаках да излезе новата OFRM 2014Q1.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                          За съжаление проблемът, който съм описал В ТОЗИ ПОСТ продължава да се проявява и с новата версия 2014Q1. Дори и с последния фърмуер 8.20 на 3590LMT проблемът си е един същ.
                          Не знам дали екипът на OFRM е получил информация от GARMIN относно проблема, но е наистина неприятно, когато уредът се рестартира. А това го прави ненадежден.
                          Трябва да спомена, че със City Navigator Europe NTU не съм имал дори един рестарт през последните 4 месеца, докато чаках да излезе новата OFRM 2014Q1.

                          При мене е обратното - с БГ картата нямам никакви проблеми. Преди да сложа 2014.40 NTU което направих вчера нямах проблеми и с 2014.30, но явно пак някои не си е свършил работата и след упдейта започнаха пак рестартите (отново заради трафика).
                          Просто след всичките проблеми с Европейската карта който имам, отдавна НЕ препоръчвам и няма да си купя повече никога ново Гармин устройство !!!
                          nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                            Много съм доволен от устройството си 250w, както и от картите на OFRM, но имам един въпрос.
                            Не помня от кой update, но от известно време при всяко задаване на маршрута София-Варна или обратно постоянно иска да ме прекарва от долната магистрала - Тракия, а аз искам да си карам по Хемус. Дори и да тръгна въпреки напътствията му, при всяка удобна пресечка се опитва да ме изведе на Тракия. Колкото и обходни маршрути да му давам не иска да ме навигира през Хемус.
                            В момента update-нах с Q1 2014 и пак е така.
                            Не съм променям настройки или нещо такова.
                            От както имам устройството настройките са:
                            Предпрочитан маршрут - най-бързо
                            Отбягвания - отбелязани са: обратни завои, трафик и непавирани пътища

                            Как да го оправя това?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                              Първоначално публикуван от XaXo Преглед на мнение
                              Много съм доволен от устройството си 250w, както и от картите на OFRM, но имам един въпрос.
                              Не помня от кой update, но от известно време при всяко задаване на маршрута София-Варна или обратно постоянно иска да ме прекарва от долната магистрала - Тракия, а аз искам да си карам по Хемус. Дори и да тръгна въпреки напътствията му, при всяка удобна пресечка се опитва да ме изведе на Тракия. Колкото и обходни маршрути да му давам не иска да ме навигира през Хемус.
                              В момента update-нах с Q1 2014 и пак е така.
                              Не съм променям настройки или нещо такова.
                              От както имам устройството настройките са:
                              Предпрочитан маршрут - най-бързо
                              Отбягвания - отбелязани са: обратни завои, трафик и непавирани пътища

                              Как да го оправя това?
                              В зависимост от скоростните ограничения на пътищата е възможно зададената дестинация да се достига по-бързо по обиколен път с по-висока разрешена скорост на движение. Ако не Ви интересува най-бързия, а най-краткия път до целта, в екран "Настройки" > "Навигация" променете настройката за "Предпочитан маршрут" от "Най-бързо" на "По-кратко разстояние". Другият вариант да повлияете на рутирането е чрез задаване на подходяща междинна точка. Например в конкретния случай след като сте задали дестинацията във Варна и след натискане на бутона "Давай!" уредът е съставил маршрута от София до Варна през Бургас, върнете се на главния екран с бутона "Меню" и без да натискате бутона "Стоп" влезте в "Накъде?" > "Градове" > "Въведете име" > ВЕЛИКО ТЪРНОВО и след като изберете същия град от екрана с резултати уредът ще Ви попита дали искате да зададете този град като нова дестинация или да го добавите като междинна точка. Изберете да го добавите като междинна точка и уредът ще преизчисли целия маршрут наново, като този път ще Ви прекара по магистрала Хемус.
                              OFRM Team
                              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X