Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

    Карах в Силистра преди няколко дни, картата не бе на нивото на което съм й свикнал в другите части на България. Пращам една от грешките за които се сещам.

    Ползвам картата от години, много съм доволен, нивото на карта според мен е много добро.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:map1.jpg
Прегледи:1
Размер:86.2 КБ
ID:5587899Натиснете снимката за да я уголемите

Име:map2.jpg
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5587900
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • #32
      От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

      Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
      Май не е точно така. Караш из Европата(някъде около Марибор) и търсиш къща за гости. По телефона ти казват: "Ако нямаш Гармин,няма как да ни намериш".
      Пускаме две умни телефончета-едното с Гармин и сити навигатор,другото с "I go". На навигатора има път и къща,на другия екран е бяло поле.
      Та такива работи...
      Аз IGO ползвах при първите андроидчета и WM, сега имам избор от поне 4 качествени варианта + чичко Гугъл, ако не беше OFRM изобщо нямаше да го пипна тоя Гармин и колегата е напълно прав, всичко е въпрос на карти както в случая.
      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

      Коментар


      • #33
        От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
        Валери, може ли да кажеш с кои карти си бил на гармина и игото ?
        И точно кой адрес си търсил и го е нямало в Иго.
        След цял ден каране на никой не му беше до версии на карти. Телефона с IGO беше на колегата,моя (Xperia S) с навигатора. Човека каза,че без Гармин няма да стане(не се поинтересува какъв Гармин и с какви карти имаме). Включих моя телефон и го намерихме. Не помня адреса,а нямам и трак защото просто трябваше да преспиме там. За съжаление не взех Орегона в бързината. Поздрави!
        Последно редактирано от Валери Недялков; 06-06-14, 01:27.
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • #34
          От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

          Ясно.
          Исках да разбера дали.картите са били виновни,че много хора не са в час и не си ги обновяват и после се получават недоразумения.

          Коментар


          • #35
            От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

            Много има да спорите по въпроса и всеки ще си е прав. Аз забелязах друго в последната версия TOPO CYR с която съм. Знака за ограничение на скоростта ми е много по-празен от предишната версия. Много от пътищата на които го имаше зададен в предната, в тази версия го няма. Дали при моето 3590 е проблема или във версията.

            Коментар


            • #36
              От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

              Наближава време за море и логично ме чопли въпроса: Кога ще е налична версия Q2 на любимата ни карта?
              Истината е някъде там...

              LZ2-009

              Коментар


              • #37
                От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от VoodooServ Преглед на мнение
                Наближава време за море и логично ме чопли въпроса: Кога ще е налична версия Q2 на любимата ни карта?
                Благодарение на колегата OFRM_Team винаги първи научаваме в форума ни за ново обновление, просто следи темата предварително едва ли може да се каже със сигурност определена дата, знаем че на 3 месеца има обновявания, значи скоро

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X