От: Излезе версия 2014 Q1 на карта OFRM Geotrade
Не става. Ще го вкара през града и задължително покрай сградата на общината, на Велико Търново. Ако зададе междинна точка произволно по пътя на голям мащаб, като мине на 10 метра от нея, пак ще се опитва да го върне да мине през нея. Предполагам, че картата решава магистрала Тракия за по-важна, защото е завършена, а Хемус е от две по-малки части. ( и тук ли дискриминация спрямо северна България?) Но за това пък картата не прави разлика между третокласен планински път и оф- роуд с зелена маркировка (демек за мотор) и ме кара да минавам през гората.
Не става. Ще го вкара през града и задължително покрай сградата на общината, на Велико Търново. Ако зададе междинна точка произволно по пътя на голям мащаб, като мине на 10 метра от нея, пак ще се опитва да го върне да мине през нея. Предполагам, че картата решава магистрала Тракия за по-важна, защото е завършена, а Хемус е от две по-малки части. ( и тук ли дискриминация спрямо северна България?) Но за това пък картата не прави разлика между третокласен планински път и оф- роуд с зелена маркировка (демек за мотор) и ме кара да минавам през гората.
Коментар