Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ 70 тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • LJ 70 тунинг

    Дайте малко инфо.Вчера я купих,но ми се вижда постна визията и.Нещо за над веждите,как да лъсна стъпенките и ролбара.И къде ги дават.... Благодаря предварително!

  • #2
    До: LJ 70 тунинг

    Къде смяташ да използваш превозното средство,с това лъскане на ролбара явно се готвиш единствено за асвалт.Ако пък ще е и за гората остави на естествения тунинг да си свърши работа(всичко излишно само си пада).
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: LJ 70 тунинг

      и за асфалт и за гора.Хобито ми е водолазният спорт и за да се намерят добри места за спускане често,да не кажа постоянно се налага да се минава по нечовешки трасета.Същевременно ми се иска да "отворя"малко визията да машинката.

      Коментар


      • #4
        До: LJ 70 тунинг

        колега, пусни 2-3 снимки на колата, за да видиме какво трябва да се прави... и естествено, кажи за какво ще я използваш... LJ70-ката определено не е най-доброто за асфалт - дано не си я купил с такава цел...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: LJ 70 тунинг

          колкото можах я постегнах джипката,че имаше доста гнилоч-ще кача снимки скоро,но ме мъчи нещо...на асфалт с много зор 100-120 км/ч .Това ли са възможностите на този модел или нещо не е в ред?.Турбото изглежда чисто,не мисля,че е прецакано.Още не съм я карал сериозно -само проби като излезе от бояджията,но първите ми наблюдения са,че разхода и е доста сериозен.Това ли ще да е положението или тещо не е в ред-как мислите?

          Коментар


          • #6
            До: LJ 70 тунинг

            да неби дае запушен въздушния филтър или да е нешто по дюзите за горивото даса запушени

            Коментар


            • #7
              До: LJ 70 тунинг

              Първоначално публикуван от crazydiver Преглед на мнение
              колкото можах я постегнах джипката,че имаше доста гнилоч-ще кача снимки скоро,но ме мъчи нещо...на асфалт с много зор 100-120 км/ч .Това ли са възможностите на този модел или нещо не е в ред?.Турбото изглежда чисто,не мисля,че е прецакано.Още не съм я карал сериозно -само проби като излезе от бояджията,но първите ми наблюдения са,че разхода и е доста сериозен.Това ли ще да е положението или тещо не е в ред-как мислите?

              Колко ти гори.

              Моя Lj70 вдига 140 и малко от горе и стрелката умира.
              При положение че горивния филтър е много стар, но и двигателя ми е на малко над 100 000 км (Реални)
              Мисля че с нов филтър и хубаво гориво ще вдигне още няколко километра но с тая скорост доста се люшка и не е за препоръчване.

              Карам я с 80-90 по магистралата.
              2.4 турбо дизел.

              Коментар


              • #8
                До: LJ 70 тунинг

                На LJ70 това е нормалната скорост 100-120км/ч а 140 вдига при попътен вятър.Не се безпокой можеш да спиш спокойно
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: LJ 70 тунинг

                  Колега първо смени филтри,провери си горивната система това значи гнп и
                  ръспрасквачи тогава я пробваи.И тогава можеш да кажеш как гори и колко.А пак тогава ще можеш да видиш как е.Ако и сложеш и кулер няма да опира по асфалта.

                  поздрави и да пишеш като направиш тези неща

                  Коментар


                  • #10
                    До: LJ 70 тунинг

                    С тези 86 кончета,колко мислиш,че ще вдига?

                    Коментар


                    • #11
                      До: LJ 70 тунинг

                      На кая колица силата и е другаде.

                      Коментар


                      • #12
                        До: LJ 70 тунинг

                        каде например?

                        Коментар


                        • #13
                          До: LJ 70 тунинг

                          Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                          каде например?
                          В Гората например .

                          Коментар


                          • #14
                            До: LJ 70 тунинг

                            Първоначално публикуван от crazydiver Преглед на мнение
                            ... но ме мъчи нещо...на асфалт с много зор 100-120 км/ч .Това ли са възможностите на този модел или нещо не е в ред?
                            Всичко си е наред колега. Май си на път да установиш баналната истина, че "пълно щастие няма". Т.е. няма как един джип да става и за "нечовешки трасета" и за бегачка на асфалта.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: LJ 70 тунинг

                              пропуснах да напиша,че съм сменил разпръсквачи,всички филтри и ремъка.Така,че игнорираме това като причина.Благодаря за отговорите,аз така си и мислех,че толкова са възможностите на джипарата.Днес я теглих на един кантар-1760кг.Прав е колегата - с 86 коня..май няма какво повече да се желае.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X