Обява

Свий
Няма добавени обяви.

смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

    Здравейте колеги .Искам да сменя компютъра на моят трупър . Някои знаели как се прави ? Освен компютъра какво друго трябва ?

  • #2
    От: смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

    А каква е целта на упражнението?
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • #3
      От: смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

      Когато запаля сутрин джипа работи много шумно , все едно е бензинов с много аванс , след като загрее утихва но не достатъчно и ако превключвам скоростите в по ниски обороти придърпва все едно е нервен педала на газта. До тука съм сменил , педал на газта, дросел , и датчик на раз. вал , ефект никакъв .
      Лошото е че няма , според мен , кои да направи качествена диагностика , а преди известно време имах прблем с компютъра , беше нагоряла някаква маса и не искаше да пали , затова съм се насочил на там.

      Коментар


      • #4
        От: смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

        Този мотор се слави с проблемите в горивната система. Ако си от София Лозан има такъв компютър, ама не ми се вярва в него да е проблема.
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • #5
          От: смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

          Аз компютър имам и ключ към него от работеща кола но когато пробах не стана явно трябва още нещо да сменя или можеби някакво обучение но кои да го направи.

          Коментар


          • #6
            От: смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

            Трябва да ползваш имобилайзера на другия компютър и като ти писне го докарай да го видя Мога да ти редя всякаква диагностика тел 0884679260

            Коментар


            • #7
              От: смяна компютър на трупър 3.0д 2000г

              Първоначално публикуван от boyko.v Преглед на мнение
              Трябва да ползваш имобилайзера на другия компютър и като ти писне го докарай да го видя Мога да ти редя всякаква диагностика тел 0884679260
              Сори за спама , ама можеш ли да накараш компютър на 3литров дизел БМВ да не си търси всички "майни райни"при монтаж на друго шаси?
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X