Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната кутия

    Здравейте колеги.Събирам информация от патили на кои модели скоростни кутии пасва вечния 250 дизелов петак.Може ли примерно да се качи на Е220 1999 автомат,Спринтер 208 и тн.Мерси за инфото.

  • #2
    От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

    Еий, аман от тарикатлъци на дребно !
    Колега, кажи какво ти се върти в главата, задай си конкретния въпрос, и ще ти бъде отговорено.

    Примерен въпрос:
    "Изпаднаха ми Спринтер и Е220 '99 автомат с прецакани мотори за ...00лв., а един тука има вечния дизелов петак 250 дето му стои така, и ще ми го даде за ...стотин лева, та може ли да го кача на някой от тях, и ще ми се върже ли тънко ?",
    след което някой, дето е наясно, ще ти отговорои, щото ти явно не си, и искаш да се занимаваш с тъмна, за теб, материя.

    P.S. Има една приказка за "Дявола у въздуха" ама почти не става !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

      За кой 250 става дума понеже има 2,единия е страия с 2 клапана а другия е с 4 клапана.И двата са здрави много,но да махаш цди мотор и да слагаш мотор с нафтова помпа е глупост.Хубави мотори са но са вече морално остраряли,много харчещи и не много динамични сравнени с цди моторите.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #4
        От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

        Ако му трябва за груб автомобил, точно мотор с нафтова помпа му трябва за да не е абониран за майстори.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #5
          От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

          Абе тука става въпрос за далаверка !
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

            А на бас че тука пак някое дърто G ще се прави.....
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

              Колега Джоу ще те помоля да се въздържаш от определения като тарикатлъци и делаверки.Имам си достатъчно за да не въртя делаверки Приятелю.Става дума че от родата ми търкалят един 190 който няма НИКАКВИ проблеми по мотора вече 22години но купето е за скраб.Та да си подновя купенцето.Иначе аз търкалям 2 джипа,едно Ауди дето много тарикати му гледат ауспусите и неква 1000 кубикова моторетка.Със здраве.

              Коментар


              • #8
                От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

                дизела е стария 250 с 2 клапана аз съм си го внесъл и карал 20 години без НИКАКВИ проблеми.Със здраве

                Коментар


                • #9
                  От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

                  Стават новите кутии на този двигател.С ляв стартер са.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

                    Вярно е!Може да се комбинира.Аз съм го правил.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

                      Мотора е стария с два клапана.Мерси на колегите за отговорите.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

                        Първоначално публикуван от Plamen7964 Преглед на мнение
                        Колега Джоу ще те помоля да се въздържаш от определения като тарикатлъци и делаверки.Имам си достатъчно за да не въртя делаверки Приятелю.Става дума че от родата ми търкалят един 190 който няма НИКАКВИ проблеми по мотора вече 22години но купето е за скраб.Та да си подновя купенцето.Иначе аз търкалям 2 джипа,едно Ауди дето много тарикати му гледат ауспусите и неква 1000 кубикова моторетка.Със здраве.
                        Виж сА, "Приятелю", евалла ти праим и двете джипки, на Хилядарката, и най-вече на аспусите на Аудиото, и ми е trans penis колко (и кво) имаш.

                        Написал си квото си могъл, на база на което, аз пък пък мога да оствам с квото си искам впечатление.

                        Когато мога, винаги помагам на всички във Форума,
                        и след твойто доуточняване ще ти препоръчам да закараш скрапа при създателя, сложи некоя друга цифра от тия дето, както сам казваш по-горе, си ги имаш достатъчно, и вземи нещо дето още същия ден родата ще го търкаля.

                        ... и ще те помоля, да не ме молиш нищо !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Двигател 250дизел МБ на кои от по новите модели Мерцедеси пасва на скоростната ку

                          Колега явно ти пука щом продължаваш упорито да спамиш по темата.Колкото за МОЛЕНЕТО бъди убеден че НЯМА да се възползувам от височайшите ти съвети.Щото можеше с 1 изречение като колегите по-горе да приключиме въпроса.Карай си моторетката и гледай много да не падаш по горите.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X