Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia 50 ПОМОЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aprilia 50 ПОМОЩ

    Здравейте, казвам се Даниел. На 15 съм и от скоро се запалих по мотори(особено кросс и ендуро). Та с баща ми взехме на скоро един малка повреден мотор да го стегнем и да се возя насам натам. Мотора е Aprilia 50 с 3 скорости (нз двигателя може да е присадка) и му буксува съединителя. Ако някой може да помогне дали знае какви дискове трябва да се вземат и т.н. Мотора е 2тактов с въздушно охлаждане.
    Ето го и него:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0394.jpg
Прегледи:1
Размер:55.9 КБ
ID:6053223 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0399.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:6053224

  • #2
    От: Aprilia 50 ПОМОЩ

    Първо трябва да смениш маслото с каквото пише от производителя. Най-често съединителите в маслена баня от това страдат. А после, ако още буксува се сменят дисковете и готова. Виж си свободния ход. В противен случай или ще приплъзва или не ще отделя. Поздрави!

    Коментар


    • #3
      От: Aprilia 50 ПОМОЩ

      А може ли да ми кажеш някоя хубава марка дискове защото сега е с някакви от 6-7лв. бройката?

      Коментар


      • #4
        От: Aprilia 50 ПОМОЩ

        Благодаря за съвета. Сигурно ще трябва да сменя дисковете защото сега е с някакви от 6-7лв. броя.

        Коментар


        • #5
          От: Aprilia 50 ПОМОЩ

          Да ти кажа не знам. То с тия ментаци знае ли човек. Важното да не караш на полусъединител за щяло и нещяло. Само при тръгване и накъде ако не иска да излезе.

          Коментар


          • #6
            От: Aprilia 50 ПОМОЩ

            Може да подложиш метален диск докато не изтриеш напълно дисковете, може и пружинките да са се разтегнали. Без разглабяне няма как да стане не е сложно изобщо. Виж и какъв е този двигател иначе как ще разбереш какво да купуваш
            Последно редактирано от rdlegy; 22-04-14, 20:16.

            Коментар


            • #7
              От: Aprilia 50 ПОМОЩ

              Мерси за съветите. Ще кача снимки на двигателя и старите дискове.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X