Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой слагал ли е аларма на Hyundai Galopper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой слагал ли е аларма на Hyundai Galopper

    Ако някой се е борил с този проблем нека каже как е реализирал централното , трябва ли да се слага машинка в шофьорската врата и как успя да стигне до жиците влизащи в купето от предните врати и изобщо до таблото то няма разглабяне това чудо

  • #2
    От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

    Не съм слагал на Галопер.

    Но пробвай дали шофьорската врата може да се заключва сама. Заключи от дясната врата и виж дали щрака шофьорската. Или ако имаш бутон за всички врати вътре. Така ще разбереш дали вътре има машинка или са само контакти, които се задействат от въртенето на ключалката.

    Запиши си в профила от къде си.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

      няма проверил съм и само от шофьорската врата се отварят или затварят всички други врати от пасажерската няма контакт там ключа е само механичен но инече има ел машинка в тая врата

      Коментар


      • #4
        От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

        дайте идея как може да се направи или какво трябва да си купя или да сложа ?.... това чудо би трябвало да има някакъв така наречен комфорт модул за отваряне/затваряне на вратите щом използва 4 волта за управление, комутация ?

        Коментар


        • #5
          От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

          Моя е правен с машинка за централно на шоф. врата.Модула за вратите се намира отляво на таблото,до ниво на педала на съеденителя.

          Коментар


          • #6
            От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

            Първоначално публикуван от Attila Преглед на мнение
            Моя е правен с машинка за централно на шоф. врата...
            Щом няма машинка във шоф. врата, това е единствния начин. Купува се универсална китайска машинка и се монтира в шофьорската врата. Тази машинка се управлява директно от алармата.

            Първоначално публикуван от i3v3a3n Преглед на мнение
            дайте идея как може да се направи или какво трябва да си купя или да сложа ?.... това чудо би трябвало да има някакъв така наречен комфорт модул за отваряне/затваряне на вратите щом използва 4 волта за управление, комутация ?
            1. Комфорт модул викат на модула, който ти осигурява вдигане на стъклата като задържиш ключа в заключено положение. Това се среща при немските автомобили главно.
            2. Вероятно говориш за модула на централното. Той ще остане да си работи. Той заключва останалите врати, като взима само сигнал от шофьорската. Като монтираш машинка на шоф. врата, тя се управлява от директно от алармата.
            3. Не знам от къде ги измисли тези 4 волта. Модулът на Ц.З. се управлява или с маса или с +12V. По-вероятно при теб да е с маса.
            4. Намери някой разбиращ да ти свърже алармата, да не стане някоя беля. В София си ми далече.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • #7
              От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

              Аз слагах на моя,машинка в врата се слага задалжително,пиши довечера и ще помагам,кабелите през маншоните,модула за централно под средната колона
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                От: Някой слагал ли е аларма на Hundai Galopper

                Пиша от тел и ми е трудно
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X