Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

    Първоначално публикуван от stream Преглед на мнение
    много зашеметяващо твърдение!!!!!!!! Интересно как си стигнал до този извод.
    Всичко е въпрос на вкус според мен.
    Mitsubishi Pajero 2800+
    Stop the earth I want to get down

    Коментар


    • #17
      До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

      Първоначално публикуван от D_Petkov Преглед на мнение
      Всичко е въпрос на вкус според мен.
      Качеството е обективен фактор. Не е въпрос на вкус, а е просто факт - или го има, или не. Терано с климатик, който не пускаш, просто с нищо не се различава от терано без климатик. Факт.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

        Тези без климатик, ги сглобяват на друга поточна линия. Само старши специалисти работят на нея.

        Коментар


        • #19
          До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

          моля модераторите да вдигнат качеството на темата, като изтрият щуротиите за и против климатика, а след това и моя пост
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

            Както ми се развалиха и двете машинки на стъклата и сега са твърдо неподвижни, добре че беше климатика.
            Не мога да намеря машинки, някой да има идея.
            Теранно 2 2001г къса база.
            Mitsubishi Pajero 2800+
            Stop the earth I want to get down

            Коментар


            • #21
              До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

              1. Звъниш тук за втора ръка: 0896616408 човека е читав и обикновено дава добри цени.
              2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWAX:IT - същия търговец продава и леви, и десни.

              Ама, увери се че проблема е в самите машинки, защото може и да не е. Рядко се развалят и двете. А най-често проблема е с жилата и други такива, а не е електрически. Твойте съвсем ли не мъцват?
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                Първоначално публикуван от Д Петков Преглед на мнение
                Както ми се развалиха и двете машинки на стъклата и сега са твърдо неподвижни, добре че беше климатика.
                Не мога да намеря машинки, някой да има идея.
                Теранно 2 2001г къса база.
                Колега, това с машинките на стъклата явно е проблем на всички след 2000 г. и при мен отказват понякога, но проблема се решева като ги разглобиш и ги смажеш , защото се получава някакво затягане на самото въже, ако ги смениш проблема се появява отново ако машинката е от кола след 2000г.
                Nissan Terrano R20 2.7TDI
                Toyota RAV 4 2.2 D-4D

                Коментар


                • #23
                  До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                  Първоначално публикуван от Botev Преглед на мнение
                  Колега, това с машинките на стъклата явно е проблем на всички след 2000 г. и при мен отказват понякога, но проблема се решева като ги разглобиш и ги смажеш , защото се получава някакво затягане на самото въже, ако ги смениш проблема се появява отново ако машинката е от кола след 2000г.
                  Твоя съвет е да си намеря нови, така ли да разбирам?
                  Mitsubishi Pajero 2800+
                  Stop the earth I want to get down

                  Коментар


                  • #24
                    До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                    Първоначално публикуван от Д Петков Преглед на мнение
                    Твоя съвет е да си намеря нови, така ли да разбирам?
                    Или нови, което е за предпочитане или по-чести отваряния и смазване на старите.
                    Nissan Terrano R20 2.7TDI
                    Toyota RAV 4 2.2 D-4D

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                      Ами да се поФаля и аз тук . Горд собственик на Терано 2,7 2000 дълга база. За сега върви доста но ми се струва разхода малко висок но и това ще го оправим скоро може би Относно климатика с климатик е по добрата джипка. От 1 седмица съм с климатик вече не беше пълнен като го взех и докато си го докарам на ход с тая кожа, не на анадолски ами направо на индиски манаф си бях станал. Тъй като и 2 стакла не работят от ляво. Голям зор бе и срам в Лукойл(м/у двата Богорова) срам ме хвана като ме гледаха хората и отбягваха. За това с климатик в по добре спарки е прав.
                      ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                      NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                        Със здраве да си караш нисанчето колега ... а относно офроуд качествата ... съвсем прилични са си ! Аз имах рейндж , още имам исузо ... където минаваха те , там минава и нисана ! Но на асфалт няма място за сравнение - тераното е по - добро в пъти ! Колкото до дребните забележки (машинки на стъклата и т . н ) Това са бели кахъри ... оправят се лесно !
                        Горд собственик на Terano 2 , Исузо Трупър ,Jeep Grand 5.2 !!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: И аз съм горд собственик на Нисан Терано 2!

                          Първоначално публикуван от Georgi72 Преглед на мнение
                          Със здраве да си караш нисанчето колега ... а относно офроуд качествата ... съвсем прилични са си ! Аз имах рейндж , още имам исузо ... където минаваха те , там минава и нисана ! Но на асфалт няма място за сравнение - тераното е по - добро в пъти ! Колкото до дребните забележки (машинки на стъклата и т . н ) Това са бели кахъри ... оправят се лесно !
                          Мерси вече с климатика си е друго то пак взе че захладня Ще ги оправя но сега имам по сериозни проблеми. Търся си фарове, че е англе и е обратен волан и в КАТ В.Търново е проблем и още не съм го регистрирал. след като реша този проблем ще залегна над проблемите с стаклата и мащинките.
                          ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                          NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X