Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вратата на Газката е тясна !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Вратата на Газката е тясна !

    Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
    Е може ли да кажеш на черното че е бялоАз съм 100 кила(може и малко повече да съм) и нямам проблеми с качването,сядането,слизането от УАЗ-а.Да добавя още че съм с оригиналният волан(големият)и нямам абсолютно никакви проблеми.Е защо да казвам че е тясно когато не е и ми е съвсем удобно
    П.П. Тази врата тясна ли е според теб
    Джипката не е моя-на колегата targa e

    Колега, тази е с 3 (три) врати, виж тая с петте, както и УАЗ-а
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #32
      До: Вратата на Газката е тясна !

      Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
      Я каква гореща тема се заформи, много ревност, много докачливост.
      Мдааа. И както обикновено се случва се стигна и до железния аргумент, че някои коли са само за специални хора ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        До: Вратата на Газката е тясна !

        Момчета стига сте се джафкали
        Факт врата е тясна ( по трудно е излизането според мен ) но това си има предимства,но нито джиповете ни ще ги стрелят ( ще ги прикрием с телата си ) ното ще ходят на война ! Идеята им е да носят приятно закръглените ни дупете+това на гаджето+2 кила паржоли+каса бира,всичко останало е ала бала !
        А относно далбокиа сняг с Самурая съм се забивал в пряспа с далбочина до страничните стакла,просто с 2 3 шута по врата с крака се отваря прекрасно
        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

        Коментар


        • #34
          Re: Вратата на Газката е тясна !

          Съгласен. Никой от нас не е военен ( поне аз не съм) Бързината на излизане оу Уаз под обстрел ме вълнува малко. Също е вярно, че вратата е тясна. Но идеята ми е че от този минус на конструкцията, може да се извлече и ползи.

          И все пак защо биете негрите а?
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #35
            До: Вратата на Газката е тясна !

            Тази е армейска и е с 3 врати. Я някой да покаже друг модел. И ми се струва, че ако работата е на зор, тия 6 човека от багажника ще се изсипят по-бързо от нещастницита с Хамър.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #36
              До: Вратата на Газката е тясна !

              И просто за сведение, шофьорската врата е същата като другата. Ама тва е щот съм лигльо.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                До: Вратата на Газката е тясна !

                За УАЗа нямам никакви спомени. За БТРа например имам. В него по щат се возят 11 души, и по норматив го напускат за 11 секунди. Люковете са много, ама тесни. Елхичката е богата и тежка работа, прави човекът тромав. Не съществуват хора, нито във върхова физическа форма голи спортисти, които са способни да се включат в това време. Не е възможно. На тренировките.
                Като стане нещо, на четвъртата секунда всички са отвънка, разделили са се на карета за белот и вече са раздали картите. А гавраджиите се оглеждат и питат кво чакаме.

                Коментар


                • #38
                  До: Вратата на Газката е тясна !

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  И просто за сведение, шофьорската врата е същата като другата. Ама тва е щот съм лигльо.
                  Тук се вижда шофьорската врата в оригинал.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #39
                    До: Вратата на Газката е тясна !

                    Първоначално публикуван от investor Преглед на мнение
                    Тук се вижда шофьорската врата в оригинал.
                    И е по пясна даже и от Уаз-ковата.

                    Добре де нали тия джипове не закъсвали?Тогава какво толкова се скарахте незнам?
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Вратата на Газката е тясна !

                      В оригинал? Лоша врата. Арките стоят, асмата къде е? Така ще духа. Пробутали са ти недоправена врата, гола заготовка.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Вратата на Газката е тясна !

                        За едни тясна за други не! На мен не ми е тясна! Може би въпрос на гледна точка???
                        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                        Коментар


                        • #42
                          До: Вратата на Газката е тясна !

                          Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                          Онзи ден за пръв път се качих на Газка.Щях да я купувам, но не си допаднахме.Май ще стягам моята,а ме мързеше.
                          Обаче едвам слязох от тая газка.Идея нямам що така тъпо са направили вратата.Средновековните рицари верно са били дребнички,разработката е стара,но не чак пък до там.
                          Някой рязал ли е врата.Има ли работещи готови идеи ?
                          Искам врата която да ме посреща с широко отворени обятия,тази е просто като клапа на термостат
                          Човека питаше за вратата, а вие къде се отплеснахте....
                          Колега, ако питаш за газ69-да шофьорската врата е много тясна заради резервната гума, която се намира на левия борд. Хората масово я разширяват до шприглата( и тя става широка колкото дясната), като преместват резервната гума( най-добре на стойка отзад).
                          Ако питаш за газ69А(четиривратата)-не може да разшириш вратите. Има си техника на влизане- качваш се на степенката и държейки се с лявата ръка за рамката на предното стъкло си вкарваш десния крак вътре и сядаш отгоре-надолу. Лесно е
                          А йогата не вреди.... особено на големите кореми!
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Вратата на Газката е тясна !

                            Колеги, вярно че вратата на УАЗ-а е тясна. Но това е известно от 45 г. май и всеки от нас го знае преди да се сдобие с такава машина. Преди няколко години си правих една самоделка от Вартбург - използвах само шасито и мотора, после сложих тръби отгоре. Няма да Ви обяснявам как се влизаше вътре - с някакъв сложен пирует и премятане, но това въобще не ми пречеше да бъда безкрайно доволен като го изкарвах по калищата. Сега си купих ГАЗ 69А - карах го 1 месец преди да влезе в бокса за рециклиране. Трудното влизане е било последното нещо, което ме впечетли, в сравнение с останалите възможности, които имам по калта. Купуваме си джип за 1000 лева, стягаме го за още 2000 примерно, а после искаме хем да е "РЕТРО", хем да няма нужда от скъпа поддръжка, хем и да ни е удобно като в "LAND''-а. Това е положението си мисля - няма безплатен обяд, т.е. всяко нещо си е с цената. Желая Ви безаварийно каляне. Поздрави!!
                            Когато нямаме това, което ни трябва,
                            ни трябва това, което имаме!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Вратата на Газката е тясна !

                              Специално на УАЗа вратата е тясна, но лично на мен това не ми пречи. По-скоро ме дразни това, че при свалена горна половина на вратата се образува един пренеприятен остър ъгъл, от който си изпатих сериозно, разпаряйки рамото си.
                              Известно ми е, че руснаците са най-великите автомобилостроители на света, но не мога да схвана защо всичко трябва да е като копирано от средновековен уред за инквизиция.
                              Също така ми е добре известно, че освен метала в една кола е допустимо използването най-много на бакелит за волана и топките на лостовете. А всяко удобство като например нормални седалки, които могат да се местят напред и назад без ключ 17 и прозорците да се отварят без ключ 12 си е за водачи с меки китки, според някои колеги...
                              Но след 200км каране на УАЗ се чувствам като прегазен от него... Има и дарбата да събира сичката прах от терена
                              В този форум е престъпление да се говори нещо нелицеприятно за УАЗ и Нива, но след като карам такова животно смятам, че имам моралното право и да кажа какво мисля за него + онова за майките на монтажниците от Уляновск
                              Сравнявам го с много по-стар японски джип, който създава несравнимо по-малко ядове и не износва пътниците и водача и с нищо не е по-лош от Ужаската..
                              Последно редактирано от Scrapheap; 13-09-07, 10:34.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #45
                                Царят е гол !

                                В този форум е престъпление да се говори нещо нелицеприятно за УАЗ и Нива, но след като карам такова животно смятам, че имам моралното право и да кажа какво мисля за него + онова за майките на монтажниците от Уляновск
                                Сравнявам го с много по-стар японски джип, който създава несравнимо по-малко ядове и не износва пътниците и водача и с нищо не е по-лош от Ужаската..
                                Да! Царят е гол !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X