Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Драсканици ....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Драсканици ....

    Здравейте на всички. Не бях сигурен дали му е тук мястото на това заглавие или в "изкуство" .
    Понеже обаче моето са си драсканици, ги пускам тук.

    Вече 7-8 месеца драскам чат пат в скицници (трябват ми умения за в университета, но някак си не ги оправям нещата).

    Започнах първо с малък скицник , купих тъкнописци на Faber Castell ... и първото "творение" се появи на бял свят:



    Толкова се превъзбудих , че драснах още една .. "перспектива"



    Мина не мина някой друг ден ... и бъдещия ландшафтен архитект реши да промени двора на селската къща :



    От там се почна ... скици и простотии .. ей така докато се возя в метрото или просто като имам време :









    Без да искам се записах и на предмети в които искат да водим скицник ... и ни обясняват техники за рисуване...



    От там 2ри курс ... който е ориентиран към рисуване и моделиране ... и там камбаната звънна ... аз 2 линии не мога да нарисувам .. камо ли да скици да правя





    Моя point of view :



    Какво вижда даскала ... от същото място:





    Ясно ще трябва доста да се рисува , за да мога един ден да представя на клиент скица на новата му градина/стълби или промяна в парцела

    Открих youtube .. и почнах от там да гледам и да се мъча ... поне дърветата да приличат на дървета :



    Обаче си продължавам да рисувам от птича перспектива (хем ги знам правилата) и това е :



    Според даскала обаче е важно първо да се опитам да създам "представа за пространството" ... и аз продължавам да драскам :






    Ясно е , че няма да стане работата ... или поне с рисуване няма стотинка да изкарам
    Покажете и вие вашите драсканици (ясно ми е , че има и художници тук )

    И понеже всички обичаме да пътуваме ... някой явно нямат нужда от фотоапарати ... :

    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

  • #2
    От: Драсканици ....

    Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
    ... или поне с рисуване няма стотинка да изкарам
    Няма, няма
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Драсканици ....

      Великите са били признавани след смъртта им, така че - споко. Аз не мога да драскам, навремето, когато децата бяха малки и трябваше да им рисувам нещо ("тате, нарисувай ми конче" примерно), правех разпечатки на принтера, за да не им създавам погрешна представа за околния свят . Сега и двамата рисуват ... меко казано "много добре".
      А ти си драскай, не се знае, кой ще ги види и ще ги оцени!!!
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар


      • #4
        От: Драсканици ....

        Драскам неспирно и неуморимо
        Новата зарибявка е хора без глави .. бързи такива за няколко секунди и после малко цвят





        Тук там някоя бърза на място ... ей така за спомен






        Или в метрото , пак бързи


        Най-вече за проекти в Университета


        И след 3тата бира
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #5
          От: Драсканици ....

          Аз лично, намирам грешната ти переспекитва за интересна. Има хубави рисунки, ако приемем, че са авангардни.
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • #6
            От: Драсканици ....

            Изтегли си тва, прерисувай го и си пич
            http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3793464
            Само с драскане явно няма да я бъде Хубаво е да има и база.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Драсканици ....

              Щом ти доставя удоволствие ОК, само с трупния експресионизъм по-внимателно, да не го възприеме някой като диагноза .....
              Т5
              Crossrunner

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X