Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

    Колеги помогнете с информация!Скъса се веригата за бързият ход на струга! Премахнах едно звено и я занитих с тел-65Г. Но като я гледам е доста износена , станала е на дантела!Ако някой знае в София къде се продават вериги ,нека да даде информация! Веригата е по ситна от тази за велосипеди. Разстоянието между центровете на нитовете е 8мм,мах ширина 8мм на нита, вътрешна ширина на прозореца 3,5мм.Благодаря предварително!
    "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
    Ат.Буров.

  • #2
    От: Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

    Утре ще погледна при мене дали няма някоя останала . Има една фирма където имат всякакви машинни елементи точно до ЗАГ Георги Димитров ама не мога да се сетя името . И за нея утре ще си погледна визитките . На корееца ми бързия ход е на ремък .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

      Премерих дължината на веригата-620мм обиколка по външният диаметър!За сега работи , но са счупени някои от по големите въртящи се ролки(втулки) на траковете и се търкаля по вътрешните (долни).
      "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
      Ат.Буров.

      Коментар


      • #4
        От: Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

        Голямо благодаря на колегата Станьо (sek.1)! Намерих магазина , купих верига и утре ще я сменя! М/у другото там продават много видове полиамиди и ПВС на пръти и плочи и режат колкото ти трябва!Добре , че има такива колеги тук в сайта та си спестим ходене по мъките (по магазините)! Още веднъж благодарности!
        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
        Ат.Буров.

        Коментар


        • #5
          От: Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

          Радвам се че съм бил полезен с нещо . Хората които си изкарваме хляба (и пържолата ) с машиностроителни професии не сме много и трябва да си помагаме с каквото можем . Дадоха ли ти голям каталог с машинни елементи ? Имат огромно разнообразие от машинни и задвижващи елементи на Мадлер и други фирми на цени които просто не си заслужава да ги правиш .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Задвижваща верига на бързият ход на С11МБ

            [QUOTE=sek.1;2481404]Радвам се че съм бил полезен с нещо . Хората които си изкарваме хляба (и пържолата ) с машиностроителни професии не сме много и трябва да си помагаме с каквото можем .

            Малко встрани от темата,но свързано с по-горе написано е следното.
            При нас беше закупен от една фирма машиноструителен завод който в близкото минало беше известен в почти цяла България с продукцията си и в момента набира стругари,фрезисти и други работници с професии свързани с машиноструенето,но епек почти няма нещо кадърно в тази област.Завода в добрите си години беше с персонал от около 2000 човека заедно с цеховете които бяха в други населени места ако не се лъжа.В същия град до преди години имаше два техникума и една гимназия в които се подготвяха такива кадри,а сега и трите са гимназии по не знам какви си изсмукани от пръсти специалности не свързани изобщо с реалността от които излизат кадри които и чесън за таратор не могат да си обелят.
            Та прав е колегата ние борещите се с "джиляжото" трябва да се водим като изчезващ вид и да бъдем записани в Червената книга на застрашените професионални видове,а колкото до помощта по между ни тя е задължителна.
            Извинявам се за написаното,но не можах да се въздържа.
            Успех на всички във всяко едно начинание.
            Последно редактирано от Stefan55; 16-04-14, 23:20.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X