Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за велосипед за терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Багажник за велосипед за терано

    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
    Това на снимката не се крепи на гумата. Крепи се на теглича. На рисунката е показано как от горната част на велобагажника има и една корда, която минава зад резервната гума и надолу, под задната врата и навътре към купето, откъдето се задържа с една топка. Целта е да няма откат в горната част на велобагажника. Става специално за тераното.
    То ясно каква е целта. Просто ако се премести да минава през например централния отвор на джантата, практически няма да товари стойката при откат. Както е на снимката дърпа гумата в горната и част назад, а точно това е най-неблагориятното натоварване за стойката.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Багажник за велосипед за терано

      Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
      как стои въпроса със задния номер
      Има и без корда, държи се само за теглича:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9042.jpg
Прегледи:1
Размер:16.6 КБ
ID:5579741

      От марка Thule имат един елемент, който се монтира допълнително, там където е името си слагаш твоя номер, има също стопове и мигачи, за тях електрика се взема от теглича.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:976-vlarge.jpg
Прегледи:1
Размер:27.3 КБ
ID:5579746

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:947-big.jpg
Прегледи:1
Размер:43.0 КБ
ID:5579747

      Коментар


      • #18
        От: Багажник за велосипед за терано

        Здравейте колеги, закупих нов багажник за теглич за колосалната сума от 48лв от гр. Бургас. Случайно го намерих и малко се чудих за цената да ли си заслужава, но супер здраво захваща за теглича щом издържа 120кила за момент ) и не се премести и с мм. Другото е че не се налага сваляне на регистрациония номер и това за мен е добре. Има си блокировки против откачане и на мен ми се виждат, че са добри. Модела прилича на Thule Xpress 970, който е дал колегата. Но е за 3 велосипеда и има още една блокировка под ябълката ограничаваща се със скоба и винт.

        Коментар


        • #19
          От: Багажник за велосипед за терано

          Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
          Здравейте колеги, закупих нов багажник за теглич за колосалната сума от 48лв от гр. Бургас. Случайно го намерих и малко се чудих за цената да ли си заслужава, но супер здраво захваща за теглича щом издържа 120кила за момент ) и не се премести и с мм. Другото е че не се налага сваляне на регистрациония номер и това за мен е добре. Има си блокировки против откачане и на мен ми се виждат, че са добри. Модела прилича на Thule Xpress 970, който е дал колегата. Но е за 3 велосипеда и има още една блокировка под ябълката ограничаваща се със скоба и винт.
          Моля те обясни малко повече и дай подсказки как да го намерим в нета без да те обвинят в реклама, че тка такива багажници са същата сума с една нула от зад? Мерси предварително.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            От: Багажник за велосипед за терано

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Моля те обясни малко повече и дай подсказки как да го намерим в нета без да те обвинят в реклама, че тка такива багажници са същата сума с една нула от зад? Мерси предварително.
            И аз искам инфо че съм на същия хал....
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Багажник за велосипед за терано

              Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
              Здравейте колеги, закупих нов багажник за теглич за колосалната сума от 48лв от гр. Бургас. Случайно го намерих и малко се чудих за цената да ли си заслужава, но супер здраво захваща за теглича щом издържа 120кила за момент ) и не се премести и с мм. Другото е че не се налага сваляне на регистрациония номер и това за мен е добре. Има си блокировки против откачане и на мен ми се виждат, че са добри. Модела прилича на Thule Xpress 970, който е дал колегата. Но е за 3 велосипеда и има още една блокировка под ябълката ограничаваща се със скоба и винт.
              Без снимки не се признава.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Багажник за велосипед за терано

                Може би е най-евтин и прост вариант на багажник-пробван е на пежо206 , сеат
                леон , сега видях , че става и на тераното . На времето беше около 100 лв , сега вероятно е към
                50-тина лв . Донякъде и резервната гума участва в носенето , но тежестта по-скоро я притиска към вратата , а носенето идва от двете сиджимки окачени на горния ръб на вратата .
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014491.jpg
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5586990Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014492.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5586991Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014493.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5586992Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014494.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5586993Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014498.jpg
Прегледи:1
Размер:218.1 КБ
ID:5586994Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014496.jpg
Прегледи:1
Размер:261.4 КБ
ID:5586995Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11052014499.jpg
Прегледи:1
Размер:263.0 КБ
ID:5586996

                Коментар


                • #23
                  От: Багажник за велосипед за терано

                  Здравейте, виновен съм за снимките Така прилагам препратка към OFFtube : http://video.offnews.bg/category/on-the-road/24
                  Може модераторите да ме скастрят заради едната снимка с телефоните и адресите на вносителя. Ако нещо друго се сетите казвайте да снимам и да показвам. Днес не ми остана време да се опитам да кача и колелата да видя как ще стоят върху стойката.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Багажник за велосипед за терано

                    Миналата седмица видях такъв багажник на един колега с Фронтера(ако има значение) - учудващо простовато, но много здраво и компактно. Беше за два велосипеда. Само дето го прикрепваше допълнително с три ремъка към купето - ляво,дясно и посредата, за да няма мърдане по време на път. Хареса ми поради малките размери в сгънато състояние и ефективността му. Цената на която го е купил е 80лв.
                    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                    Коментар


                    • #25
                      От: Багажник за велосипед за терано

                      Хи, в магазинчето имаше и варианта с ремъци, но жената ми предложи за теглич и аз не се дърпах много. А иначе цената и тази беше 48 лв. Вече се чудя дали нещо в магазина са объркали, че в продавалник други цени се посочват

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X