Обява

Свий
Няма добавени обяви.

криви тръби и теч

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • криви тръби и теч

    Здр. днес запалих уаз-та слизам и що да видим гьолче.Отпред махам решетката и над спирачната помпа има едни извити тръби в които влизат маркучите за парното и излизат за казанчето.Свалям тръбите дупка тръкнах с телената четка и нова дупка и нова и нестава нищо .Мисля да вържа директно мъркучите а и като гледам тръбите имат едно мостче между тях да се смесва топлата и студената вода.Та колеги нема ли да загрява или да ми прави некви ядове и свързването на мъркучите да е както е било преди.

  • #2
    От: криви тръби и теч

    Изхвърли тръбите и сложи два маркуча. Така е като поостареят.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: криви тръби и теч

      Мерси колега а свързването на маркучите е както си беше нали.

      Коментар


      • #4
        От: криви тръби и теч

        Здравей колега! Не си признаваш но явно става дума за бордова или фургон щото само там има такива тръби.Тия тръби съм ги махнал отдавна , парното работи по добре но има малко допълнителни ядове като сменяш антифриза или водата, понякога не всеки път прави въздушни възглавници във радиаторчето на парното.Скоро не съм го правил това упражнение та забравих дали я спирах с фаровете надолу или със фаровете нагоре по наклон та да не остава въздух в това радиотрче.Ама веднъж като го направиш после си държи и няма никакъв допълнителен проблем....успех
        основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

        Коментар


        • #5
          От: криви тръби и теч

          Мерси колеги направих уазката с маркучи и всичко е ок.Даже до сега я карах.Уазката е бордова не крия колега

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X