Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една нова придобивка в форума - взех си и аз Фронтера А - и малко въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една нова придобивка в форума - взех си и аз Фронтера А - и малко въпроси

    Здравейте на всички колеги, по стечение на обстоятелствата преди време си продадох колата и си взех една фронтерка къса база 2,0и газ 93 набор. По колата до сега смених - десен кормилен външен накрайник, антифриз, тампони уши ресори и плъзгалки на ресорите, масло на скорости, промивка на радиатора и тези дни изкърпих 2та прага че в задната си част бяха заминали. Понеже изчетох цялия форум за опел доста неща ги разбрах, но имам няколко питания:
    1 -имам разбито каре на късия кардан от към скоростите - кажете от къде и какъв става и някаква ориентировачна цена.
    2 - купих си тампони от волга за ресорите и якостни болтове - но ме интересува ориентировъчни размери на обеците с който фронтерите ги правите.
    3 - Предпазния кожух на резервоара е тотално изгнил - дали има някой за продаване.
    4 - Нека някой каже или покаже как най добре ще стане да се монтира допълнителен вентилатор на радиатора, че градско по задръстванията отива до предпоследната черта.
    5 - Имали някой да си продава булбара, може и за ремонт да е, нямам претенции.
    6 - Търся да си закупя евтини джанти и гуми, може комплект или по отделно.
    7 - Понеже липсва дифузиора на виското четох че става и от други коли - та кажете от коя става с най малко преработване.
    Имам и още тъпи въпроси, но ще стане много дълга тема и на никой няма да му се чете. Благодаря за времето дето си загубихте по моите въпроси.

  • #2
    От: Една нова придобивка в форума - взех си и аз Фронтера А - и малко въпроси

    За каре търси GKN U110 за транзит,спринтер,волво и други.Струва около 30лв. За кожух провери тук - http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=577 , булбар пак там !Евтини гуми и джанти всички в този форум търсим,но все пак дефинирай какво значи за теб евтини.... За загряването първо си провери виското. А иначе отговорите на всичките ти въпроси ги има в подфорума- да не си чел някой друг...

    Коментар


    • #3
      От: Една нова придобивка в форума - взех си и аз Фронтера А - и малко въпроси

      На този модел не му се полага дифузьор фабрично. Щом загряваш имаш проблем с радиатор виско или термостат.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #4
        От: Една нова придобивка в форума - взех си и аз Фронтера А - и малко въпроси

        Тампоните от Волга за съжалиние не карат много . Обиците на ресорите максимум 20см. от дупка до дупка с опора в средата.
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X