Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо АТВ - въпроси и отговори.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

    Здравейте,
    да попитам какво мислите за Keeway Dragon 250, каот за първо АТВ, понеже виждам, че са на прилична цена(втора ръка), пък и доколкото разбрах, са унгарски. Надеждни ли са, поддръжката скпа ли е и т.н.

    Коментар


    • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

      Здравейте,

      Скоро ще ходя да огледам машината, за която съм дал линк по долу, а именно Ямаха Раптор 700 2008г.
      1. Моля някой, който е на ти точно с този модел, да ми каже дали на пръв поглед АТВ-то си заслужава.
      2. Също моля за съвет, за какви проблеми да гледам и да разпитвам продавача?

      Благодаря предварително !....$^^&%$^&

      Коментар


      • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

        Първоначално публикуван от mr_neshov Преглед на мнение
        Здравейте,

        Скоро ще ходя да огледам машината, за която съм дал линк по долу, а именно Ямаха Раптор 700 2008г.
        1. Моля някой, който е на ти точно с този модел, да ми каже дали на пръв поглед АТВ-то си заслужава.
        2. Също моля за съвет, за какви проблеми да гледам и да разпитвам продавача?

        Благодаря предварително !....$^^&%$^&
        Тъй като линка не излиза, АТВ-то е в mobile.bg Yamaha Raptor 700, жълт, 6000 лв.

        Коментар


        • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

          Гледам, че по пластмаси е "Special Edition", а амортесьорите не са от такъв модел. Разбери кое от двете е сменено и защо.

          Коментар


          • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

            Наличен ли е някакъв опит в управлението на мотоциклет или атв?Не
            На колко години сте - ръст и килограми? 15г. , 186см. , 80кг.
            С каква цел ще използвате машината?развлечение , каране по черни пътища
            Какъв е вашият бюджет? 2000лв.
            Помислили ли сте за екипировка? не

            Коментар


            • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

              Нямам голям опит в карането на атв! Аз съм на 18 години висок съм 187 см. и 95 килогрома. Желая да си закупя Атв за каране предимно офроуд и черни пътища, да е с прилична мощност поне 200-250 кубика, разполагам с бюджет 1800-2200 лева.Какво ме бихте посъветвали? Аз за сега съм се спрял на http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...50360665560792 и http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...91448268280542

              Коментар


              • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                Уникален мошеник е тоя с тия платени обяви! Внимавай! Тоя продава китайски АТВта Микилон от ето този вносител: chasti-skuter-atv.com , като те уверявава, че неговите са Шинерай и е най-големия вносител .Разбира се няма резервни части за тях , а гаранция е франция )) При това изтрива кубатурата на двигателите и продава 110сс и 125сс АТВта за 150сс,200сс и 250сс при това с по 200-300 лв по-големи цени от колкото при другите. Ето това е ...кой как глътна дървото. А на един модел 150сс Пентора направо дере кожата От 2590лв при вносителя в онлайн магазина ,оня ми иска 3700лв и после ти промива мозъка с някакви промоции и вика сега може на 3200лв
                Та ги пробвах всичките при него и отидох да си взимам от щоурума на вносителя от едно приятно селце в рамките на София . Купих си инстинско АТВ Пентора 125сс с полуавтоматични скорости ,който оня ми промиваше мозъка ,че е 250сс само и само да ми взима 200лв в повече

                Коментар


                • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                  И аз да се впиша в темата. Един приятел ми предлага Yamaha YFZ 450 2006-година и мисля че има задна скорост по лоста.. Внос от Канада е и мисля, че е на 15300 моточаса-което ме пристеснява, какво ме посъветвате като първо АТВ, не съм запален фен, но като се кача ще видим. Няма да се кара кой знае колко, малко по асфалт малко по гората и т.н.

                  Коментар


                  • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                    Здравейте Колеги, искам да си купя ATV, но нямам представа от марки / модели, може ли да дадете някакви съвети?

                    Искам голяма и мощна машина и да е 4х4.
                    Висок съм 185см, тегло 120кг. на 30 години.
                    АТВ не съм карал до сега, имам категории А и В, като съм карал 3 години Ямаха ТДМ 850, както и всики MZ-та CZ-та 150, 250, 251, 350 т.н.
                    В момента карам офроуд една джипка бертоне роки от няколко години.
                    Целта на каране ще е 99% офроуд.
                    Екипировка ще си купя след като взема машината.ю
                    Бюджета е между 5000 - 10000 лв.
                    Попринцип много ми харесва Can Am UTV , но май ми е извън бюджета.

                    Моля дайте някакви предложения, най-малкото да отида да се кача на нещо за да го покарам

                    П.С. ако може да има и регистрация, за да се кара по шосе, за да не се налага да го качвам на колесар
                    Последно редактирано от dzuvko; 19-03-18, 11:51. Причина: послепис

                    Коментар


                    • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                      utv и атв са две коренно различни машини...а иначе кан ам е една добра марка и при двете можеби като за начало се ориентираи кам 600-700 кубика японци защотооо по разпространени са по лесно ще прецениш кое ти допада, по лесно намиране на части...седни на няколко покараи и ще разбереш кое то допада повече ...с носачи отзад или с цяла ос...доста са различни машините и според тва за какво ти трябва на теб и кое ти допада ще прецениш кое да земеш ма треа да пробваш различни типове атв...

                      Коментар


                      • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                        Благодаря за информацията, това което намирам за момента е Kawasaki Brute Force и Yamaha Grizzly, има ли други които ми обягват?

                        Коментар


                        • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                          Хайде и аз да се запиша при АТВ. От известно време ми е бръмнала муха в главата да си купя едно китайче, щото не съм се качвал никога на такава машина. Жената казва, че съм превъртял на дърти години, може и да е права щото карам 60г. Но това само ме амбицира повече. Та така, имам опит с мотори 30г, не ми се дават повече от 2000лв за нещо , дето ще изкарвам от време на време по гората да си начеша крастата. Знам че маркова японска машина е по добре, но искам да е нов,карал съм достатъчно стари машини. Мисля да е 250сс. Гледах разни продавачи в нета, плюят се едни други, но заради лошото време още не съм ходил да ги видя на живо. Тия в Дупница не си казват адреса, ами искат да ме чакат на пътя и да ме водят в склада си. Аз пък не обичам селски тарикати. Затова се спрях на склада в Илиенци, ще ходя първо там. Конкретния ми въпрос е - някой купувал ли е от продавача Танер Исмаилов или да е виждал стоката му отблизо, за да даде лично мнение. Ще бъда благодарен за всяко мнение за въпросните АТВ-та.
                          Zodiaka да не ми отговаря, прочетох скритата реклама по горе в поста му.

                          Коментар


                          • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                            На Илиенци не, ама ходих в Кубратово. А там май ги хвалят най- много. От всичките модели, които са по сайтовете, им бяха останали само детски. Препоръчаните за най- добри бяха така сглобени, че кормилната щанга опираше в носача на предното колело- пълна конструктивна недомислица. Според мен не беше сглобено правилно, ама....... Отказах се категорично от китайче.

                            Изпратено от моят AT10-A с помощта на Tapatalk
                            Марин Райковски

                            Коментар


                            • От: Какво ATV ?

                              Здравейте колеги
                              Нов съм в този форум и искам съвет от вас коя машина да избера.
                              Колебая се между Suzuki LTZ 400 и Raptor 660 limited edition

                              Коментар


                              • От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                                По-добре сузукито !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X