Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо АТВ - въпроси и отговори.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

    Раптор 350 е със 6 скорости.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

      Преслав Василев, мерси за отговора. Помислих си че съм поредния идиот с тъпи въпроси. И аз мисля че Kawasaki-то е по добре, но не съм милионер и затова се притеснявам, да не гори много. Но като се замисля все още съм ученик и живея в Варна,а пък ATV-то ще се кара на село само през лятото с събраните пари от зимата. Не мога да споделя линк, затова ще ви помоля ако може някои който го намери да ми каже как го вижда ATV-то. то е в карса 2006 година, 700 кубика, 85 коня, в Бяла. Но не мога да разбера в коя Бяла-до Варна или до Русе.

      Коментар


      • #78
        От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

        Здравейте, харесал съм Кавазаки КВФ 360 - цената му е 2650лв. дайте някакво мнение за тези машини и нормална ли е цената?

        Коментар


        • #79
          От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

          някой да знае колко гори раптор 350 в гора и на асвалт със нормална скорост да го кажем от 50 до 100 макс 100

          Коментар


          • #80
            От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

            Първоначално публикуван от stavrov Преглед на мнение
            някой да знае колко гори раптор 350 в гора и на асвалт със нормална скорост да го кажем от 50 до 100 макс 100
            Около 7/100 по сух черен път. 100 км/час е макс. му скорост
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #81
              От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

              Моля някой да види в карса едни atv,че не мога да прикача файл и да ми каже как ги вижда. Те са kawaski kfx 700. Едното е 2004 65 кс., другото е 2006 85кс и двете са по 4000лв. Чудя се кое да избера.

              Коментар


              • #82
                От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                Това в Бяла нещо не бих го гледал. Има доста пари да се наливат в него. Виж има едно във Варна - не е отлично но си струва да се види. Все пак ти е в града . Обръщано е , като махне лебедката може да се спазарите нещо . Успех
                НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                Коментар


                • #83
                  От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                  Наличен ли е някакъв опит в управлението на мотоциклет или атв?- Не
                  На колко години сте - ръст и килограми?- 13г. 1,71 висок 75кг.
                  С каква цел ще използвате машината?- ще я използвам само за каране по черен път
                  Какъв е вашият бюджет?- 2000 лв
                  Помислили ли сте за екипировка? - Ще си взема само каска

                  Харесах си в мобилето едно атв Aeon Aero 250сс от автокъща в Дупница та какво ще кажете ?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                    Давайте предложения за ATV-та до 4000лв (айде от мен да мине макс 4100 лв) и минимум 400-450 кубика. Интересува ме ATV-то да е що годе бързо, икономично, здраво и непретенциозни откъм поддръжка.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                      Първоначално публикуван от PrFAA Преглед на мнение
                      Наличен ли е някакъв опит в управлението на мотоциклет или атв?- Не
                      На колко години сте - ръст и килограми?- 13г. 1,71 висок 75кг.
                      С каква цел ще използвате машината?- ще я използвам само за каране по черен път
                      Какъв е вашият бюджет?- 2000 лв
                      Помислили ли сте за екипировка? - Ще си взема само каска

                      Харесах си в мобилето едно атв Aeon Aero 250сс от автокъща в Дупница та какво ще кажете ?
                      Като цяло добре си се ориентирал. За първа машина, не бива да се дават много пари. Когато придобиеш някакъв опит, ще започне да не ти достига мощност и окачване... Предполагам, че ще си самоук, но все пак ако има кой да ти покаже основните принципи обърни се към него.Във форума също има теми относно техники и тактики за каране, търси. Внимавай с паданията - ще има, но не се мисли за безсмъртен!

                      Първоначално публикуван от Nikola jekov Преглед на мнение
                      Давайте предложения за ATV-та до 4000лв (айде от мен да мине макс 4100 лв) и минимум 400-450 кубика. Интересува ме ATV-то да е що годе бързо, икономично, здраво и непретенциозни откъм поддръжка.
                      Предполагам, че искаш 2WD. Има 2 вида издръжливи атв-та при спортягите. 400 кубиковите и 700-тките. Разгледах обявите на бързо в твоя бюджет можеш да си вземеш, що годе читава 400-тка. За годна за употреба 700-тка трябва да дадеш още, но обяви излизат постоянно може и да си намериш.
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                        Колега мерси много. Можеш ли да ме насочиш към морка и модел. Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                          Първоначално публикуван от Nikola jekov Преглед на мнение
                          Колега мерси много. Можеш ли да ме насочиш към морка и модел. Благодаря предварително.
                          400 - Suzuki LTZ (едни и същи са с Kawasaki KFX и Artic Cat DVX), Yamaha Raptor 350 (но мисля че той е по-слабичък). Наскоро карах един Gas Gas 300 двутактов със шест скорости, и бях очарован от вървежа, почти колкото на TRX450ER е.
                          700 - За мен царя в този клас e Honda TRX70xx, след това Yamaha Raptor 700 и тролея разбира се - Kawasaki KFX 700 (който за разлика от всички останали е автоматик)
                          Non scholae sed vitae discimus.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                            Мерси. Малко с тея двутактовите съм скаран заради маслото и горивото.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                              Мерси. Малко с тея двутактовите съм скаран заради маслото и горивото.

                              Коментар


                              • #90
                                Избор на АТВ

                                Здравейте!
                                Решил съм да си купя АТВ и искам да помоля за съвет относно марка,кубатура и т.н.
                                Висок съм 1.80 тежа около 90кг. и нямам никакъв опит с АТВта.Няма да го използвам за возене по тежки терени (поне за сега).
                                Загледах се в някакви китайчета чисто нови за по около 1500лв. 250 кубика,но пак казвам нищо не разбирам така че всякаква информация ще ми е полезна.
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X