Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо АТВ - въпроси и отговори.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Съвет...

    Здравейте, нов съм в АТВата.... нещо тези дни много се запалих. Помогнете със съвет и марка, модел - висок съм 1.90 95кг, не съм човек по спортно каране....бюджет до 2000лв. знам, че ще е китаец, но поне да е горе/долу стока. Ще се кара 70% асфалт и другите 30% черен път и пясък... помогнете със съвет с нещо , което няма да изглеждам смешен

    Коментар


    • #17
      От: Съвет...

      Първоначално публикуван от P@vloff Преглед на мнение
      Здравейте, нов съм в АТВата.... нещо тези дни много се запалих. Помогнете със съвет и марка, модел - висок съм 1.90 95кг, не съм човек по спортно каране....бюджет до 2000лв. знам, че ще е китаец, но поне да е горе/долу стока. Ще се кара 70% асфалт и другите 30% черен път и пясък... помогнете със съвет с нещо , което няма да изглеждам смешен
      Не разбрах, не искаш или искаш спортно? Ако искаш да караш по асфалт, трябва да вземеш нещо с регистрация, задължително, като това допълнително ограничава избора. Общо взето тези пари са малко и освен някой шинерей 350сс не виждам какво може да вземеш.

      Коментар


      • #18
        От: Съвет...

        няма значение спортно или не, но да бъде за асфалта с регистрация

        Коментар


        • #19
          От: Съвет...

          Първоначално публикуван от P@vloff Преглед на мнение
          няма значение спортно или не, но да бъде за асфалта с регистрация
          https://www.google.bg/search?q=shine...w=1366&bih=672 оглеждай се за един от двата модела, тряба задължително!!! да е вече регистрирам, не се връзвай на приказки че ти можеш да си го регистрираш

          Коментар


          • #20
            Какво ATV ?

            Здравейте чудя се какво атв да си взема намерил съм едно чисто ново китайче 250 cc и smc250 с двигател от хонда кое е по-добро благодаря предварително

            Коментар


            • #21
              От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

              За регистрирането ще го регистрира, НО трябва или преди това да е било регистрирано и спряно от движение (за да не му се вървят данъци и да се кара само по черно) и да притежава всички нужни документи или ако не е било регистрирано досега трябва да отговаря на всички технически изисквания за движение на АТВ по пътищата (визирам спирачките на четирите колела,стоп,мигачи и т.н)и след минаване на тест пред комисия получава разрешение за регистрация
              >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
              Защото така ми харесва...
              Телефон: НЯМАМ
              Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

              Коментар


              • #22
                От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                За регистрирането ще го регистрира, НО трябва или преди това да е било регистрирано и спряно от движение (за да не му се вървят данъци и да се кара само по черно) и да притежава всички нужни документи или ако не е било регистрирано досега трябва да отговаря на всички технически изисквания за движение на АТВ по пътищата (визирам спирачките на четирите колела,стоп,мигачи и т.н)и след минаване на тест пред комисия получава разрешение за регистрация
                Като цяло си прав, но въпросителните са много, а повечето продавачи лъжат, че няма проблем да се регистрира. Затова, не просто така му пиша "трябва задължително!!! да е вече регистрирано"
                Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 12-08-14, 18:47.

                Коментар


                • #23
                  От: Какво ATV ?

                  Първоначално публикуван от Ivailo Kashinov Преглед на мнение
                  Здравейте чудя се какво атв да си взема намерил съм едно чисто ново китайче 250 cc и smc250 с двигател от хонда кое е по-добро благодаря предварително
                  Имал съм SMC, само че 150cc. Произвеждат ги в Тайван и нямат нищо общо с Хонда, не се хващай на тези глупости. Моето излезе в пъти по здраво от предишното китайче.
                  Non scholae sed vitae discimus.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                    Здравейте,

                    Искам да си купя ATV предимно да го карам по улиците(по селата) и по гората.Но нямам никакви знания относно ATV-тата.Ако може да ме насочите.

                    Наличен ли е някакъв опит в управлението на мотоциклет или атв? - Мотоциклет - да
                    На колко години сте - ръст и килограми? 15 години - 1,80см и 80 килограма.
                    С каква цел ще използвате машината? - Да се разкарвам.
                    Какъв е вашият бюджет? 1050 лева.
                    Помислили ли сте за екипировка? Не.

                    Ще се радвам ако отговорите изчерпателно.

                    Хубав ден!

                    Коментар


                    • #25
                      Избор на атв с бюджет 4000 лв.

                      Здравейте,искам да си взема атв(втора ръка ).Разполагам с бюджет от 4000 лв за сега,но не знам дали ще ми стигнат за свястна машина.Някой може ли да ме насочи към нещо ,само да не е MADE IN CHINA

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на атв с бюджет 4000 лв.

                        Honda trx 400 са доста надеждни и здрави а и май не са много претенциозни и са лесни за поддръжка

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на атв с бюджет 4000 лв.

                          Kawasaki KFX 700,аз имам такова и съм доста доволен.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на атв с бюджет 4000 лв.

                            Първоначално публикуван от bones Преглед на мнение
                            Здравейте,искам да си взема атв(втора ръка ).Разполагам с бюджет от 4000 лв за сега,но не знам дали ще ми стигнат за свястна машина.Някой може ли да ме насочи към нещо ,само да не е MADE IN CHINA
                            Като цяло трябва да споделиш дали имаш опит с такива машини или някакви други мотори атвта. Къде мислиш да го караш, какво очакваш от него(нервна машина, хубава возия и т.н), с ръчни скорости ли да бъде ?
                            Non scholae sed vitae discimus.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                              Първоначално публикуван от ROADBULGARIABG Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              Искам да си купя ATV предимно да го карам по улиците(по селата) и по гората.Но нямам никакви знания относно ATV-тата.Ако може да ме насочите.

                              Наличен ли е някакъв опит в управлението на мотоциклет или атв? - Мотоциклет - да
                              На колко години сте - ръст и килограми? 15 години - 1,80см и 80 килограма.
                              С каква цел ще използвате машината? - Да се разкарвам.
                              Какъв е вашият бюджет? 1050 лева.
                              Помислили ли сте за екипировка? Не.

                              Ще се радвам ако отговорите изчерпателно.

                              Хубав ден!
                              Колега за тези парички мисля че единственият вариант е китаец до 250 кубика и то втора ръка , за разходки и за кеф стават ,точно както казваш моят съвет е да събереш още малко парички и да и вземеш нещо по читаво . Успех !

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на атв с бюджет 4000 лв.

                                Колега, не знам дали си гледам обявите във форума. Имам Yamaha 350R за продажба. Може да я видиш в раздел продава/атв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X