Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

    Приятно гледане


  • #2
    От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

    Мерси Венци.Ти пак както винаги на ниво! Благодаря!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

      Като ги видях тея как се къпят и се сетих,къпах се във водата на река Тигър в Багдад и без да искам глътнах вода ,един месец имах разстройство.....баси спомена !
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

        Аз пък глътнах от Искъра и същата работа. Това брои ли се, че съм бил в Багдад ?
        Спомените са за това

        Коментар


        • #5
          От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Аз пък глътнах от Искъра и същата работа. Това брои ли се, че съм бил в Багдад ?
          Спомените са за това
          Не ...не се брои, освен ако не си стискал в самолет на другия ден от Искър до София
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

            Реката, в която се къпаха тези момчета мисля, че е Инд. Изключително замърсена, направо отходен канал, което се виждаше и на филма. Местните имат някакъв имунитет, (а тези си бяха местни), но за чужденец, като нас е много опасно да се къпе на такива места. Искър също е мръсен, но ние сме си местни тука. Разбира се да се къпеш е едно, а да пиеш от такава река вече е съвсем друго. Там вече и това, че си местен няма да ти помогне.
            И аз, въпреки, че ги знам добре тези работи съм се къпал и плувал в река Кали Гандаки и в река Триусули в Непал. Но вода от тях не съм пил и тогава ми се разминаха стомашните разстройства и други по-неприятни болести.
            Този проход Кхунджераб по Каракурумската магистрала свързва Пакистан с Китай и е точно част от древният път на коприната. През 2012 година Бойко и Мони с моторите си минаха два пъти през този проход при тяхното пътешествие. Имат много снимки и описание на всички подробности по тези места там в техният сайт.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #7
              От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

              Като видях клипа първоначално веднага се сетих, че е сниман в задния двор на ВладиЧ-а

              Коментар


              • #8
                От: До Хунджераб - Пътешествие през Северен Пакистан

                Миниатюрно моделче на тази част на света в двора ми...
                Там преди този проход, между Гилгит и Скарду има едно място, където се вливат две реки Гилгит и Инд, и се събират три от най-високите планини на света. Хималаите, Каракурум и Хиндукуш. Тези момчета, обаче са минали близо до това място без да му обърнат внимание.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X