Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Tucson около 2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Hyundai Tucson около 2005

    Ауу...изглежда зле работата! Аз имам пежо 206 и мислех, че няма да има с какво да запълня багажника, но като гледам снимката не виждам място за резервна гума!
    Мерси за снимката, Емо Излиза, че ако сложа газово, трябва и ремарке да купувам
    Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
    a.k.a. Паркетник ;)

    Коментар


    • #17
      От: Hyundai Tucson около 2005

      Като искаш голям багажник що не си купиш едно Диско например
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #18
        От: Hyundai Tucson около 2005

        Аз карам кия 2008 2.0 дизел. 140кс 6 скоротси
        не е бегачка, но и липса на мощност не съм усетил. Виж съединителя си е скъп консуматив и определено не изкарва 200 000. на 120 000 го смених. Пълен комплект се намира за около 1500лв
        За справка - руските форуми на туксон и коя всички сменят съединител между 80 и 120 000.
        Багажника обаче хич не е голям.
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #19
          От: Hyundai Tucson около 2005

          и 100к са ми достатъчни, ако се стигне до ръчка. Нещо много ми е допаднала идеята за автоматик. Освен това и няколко ЦР-Вта гледах днес, само не мога да понеса скоростния лост къде е качен на кормилото..като някой трабант....иначе и те изглеждат доста приятно. А за руските форуми, уви нищо не разбрах. пробвах и с гугл транслейтор, ама кашата стана пълна!
          Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
          a.k.a. Паркетник ;)

          Коментар


          • #20
            От: Hyundai Tucson около 2005

            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
            ......Виж съединителя си е скъп консуматив и определено не изкарва 200 000 ......
            За тези километри, имах предвид ,че може да изкара демпферния маховик.
            В повечето случаи, ако маховика не е разбит много, хората предпочитат на около 100 х.км да сменят само комплект феродов, притискателен диск и лагер и вече на около 200 х.км. отново същия комплект + д.маховик - но естествено всичко зависи от експлоатацията, собственика и някои други фактори.
            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

            Коментар


            • #21
              От: Hyundai Tucson около 2005

              Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
              Не те разубеждавам, нито те навивам за Хонда, просто споделям реално от съпоставката която правя.Ето ти една снимка, за да придобиеш представа за какво говоря:


              Иначе, в момента може да се намери читав Туксон /около 2008г./ за около 11х.лв., което като съотношение пари-кола, е добър вариант.
              Така като гледам тоя багажник май няма да е много по-различен от на HR-V-то
              Като съпоставка на алфа 147, дето имах преди, багажника и го даваха към 280-300 литра, на харвито също му даваха толкова, но вероятно до кората .
              В алфата едвам събирах само количката на малката, докато миналата година с хондата набутах: детската количка, кошарката за спане (в един сак + дюшечето към нея, то се прегъва на три), една голяма раница с дрехи, лаптоп, още два плика от тея големите най-здрава дето пише, с разни храни, памперси, кърпички на малката, чантата от количката и тя понапълнена ... и не се сещам дали имаше други дреболии.
              Та при добро подреждане и желание става, имаше и разни джапанки, надуваемо басейнче, ежедневната раница с документи и т.н. на предната седалка.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #22
                От: Hyundai Tucson около 2005

                Значи е важно, да си играл тетрис
                Колеги, малко извън темата, харесах си едно туксонче, ще ходя да го гледам. От автокъщата твърдят, че е напълно обслужен и с история в Хюндай. Незнам дали това значи, че е обслужен там, или нещо друго, но мога ли да вярвам, или след покупка пълно обслужване + масло на автоматичната скоростна кутия?
                Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                a.k.a. Паркетник ;)

                Коментар


                • #23
                  От: Hyundai Tucson около 2005

                  Купих автомата 172к.с. 2.7 V6 4х4.
                  Много съм доволен, страшна количка!
                  Само с настройките по газовата имам малко проблеми, аз пуснах тема в раздела за газови, да видим как ще се реши проблема
                  Иначе колата се представя много добре, разхода е 20 бензин в града.
                  Знам, че ще ви се стори много за малък СУВ, но на газ са 20лв. Автомат, 4х4..според мен е нормално и се търпи. Много е стабилна, топ скорост 195 км/ч.
                  От 0-100 ускорява малко бавно (за около 10 секунди) но пък и нагоре продължава със същото темпо...големия мотор се усеща в големите скорости. Автомата убива малко динамиката, но пак казвам: Аз съм приятно изненадан от колата
                  Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                  a.k.a. Паркетник ;)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Hyundai Tucson около 2005

                    Честито, колега. Много да те радва. Голямо избиране е паднало.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Hyundai Tucson около 2005

                      но си заслужаваше! Остана да оправя малкия проблем с газовото и всичко ще стане "6+"
                      Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                      a.k.a. Паркетник ;)

                      Коментар


                      • #26
                        От: Hyundai Tucson около 2005

                        Първоначално публикуван от djendov Преглед на мнение
                        Купих автомата 172к.с. 2.7 V6 4х4.
                        ...
                        Много странно защо на Санта Фе II същият мотор е 188кс - имах такова...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          От: Hyundai Tucson около 2005

                          Може да губи от автомата? Или да се наложи да го чипосам?
                          Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                          a.k.a. Паркетник ;)

                          Коментар


                          • #28
                            От: Hyundai Tucson около 2005

                            Честито колега!

                            п.п. на СФ 1 мотора е 172 кс

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X