Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

    Здравейте колеги!След повдигнат разговор с Алекс (Alexfield) вчера съм тръгнал да правя калъфка на Форума но.......незнам колко е диаметъра на обикновените калъфки който
    ги продават по Илиенци (и по точно от шев до шев).Така че молбата ми е ако има някои има да ми каже размер за 15 и 16 цола!
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

  • #2
    От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

    Като стана дума за калъфи, виж каква хубава тема и идея съм пуснал, но не знам кой би могъл да я реализира: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=179546

    Коментар


    • #3
      От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

      Тия от Илиенци не стават за нищо! След една година се разпадат при свалянето от гумата! да не говорим ,че стават само за малки гуменентки...наблюденията са ми за 16 цоловия черен калъф.

      Коментар


      • #4
        От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Като стана дума за калъфи, виж каква хубава тема и идея съм пуснал, но не знам кой би могъл да я реализира: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=179546
        Ами точно за това питах.....!Аз съм я пропуснал темата!Но намерих някакви размери и съм пуснал една мостричка така че ще се похваля като стане!
        Последно редактирано от neshko; 31-03-14, 22:52.
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • #5
          От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

          Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
          Тия от Илиенци не стават за нищо! След една година се разпадат при свалянето от гумата! да не говорим ,че стават само за малки гуменентки...наблюденията са ми за 16 цоловия черен калъф.
          Яне така е но пък не всеки може да си позволи естествена кожа!За това на първо време ще си направя опит с евтин калъф пък после ще му мислим!
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • #6
            От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

            Ами и без това 16-цоловия калъф не става на моята резервна така че мене ме изпускаш като клиент

            Коментар


            • #7
              От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
              Ами и без това 16-цоловия калъф не става на моята резервна така че мене ме изпускаш като клиент
              Никога не казвай никога......защото не знаеш мама какво може да прави с шевната машина така че.........
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • #8
                От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                Изказвам се като лаик, но ще го напиша.
                29" гума е дебела 9.5"
                31" гума е 10.5"
                32" гума е 11..5"
                33" гума е 12.5"
                Според мен е важно да се опъва добре на първия параметър: 29, 30, 31, 33"
                Другото е лесно.
                Запазвам си правото на 1-ва поръчка от Нешко за:
                33" 12.5" - макар че сега резервната ми е: 31"/10.5"
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #9
                  От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                  Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                  Яне така е но пък не всеки може да си позволи естествена кожа!За това на първо време ще си направя опит с евтин калъф пък после ще му мислим!
                  Е така за идеята и моето любопитство колко, ще излезе естествена кожа горе долу
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                    Ако стане добре мога да поръчам да ми е с естествена кожа за размер: 31"/10.5" и цена

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                      Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                      Е така за идеята и моето любопитство колко, ще излезе естествена кожа горе долу
                      Ще е грешка калъфа да се ушие от естествена кожа, а и няма никаква нужда-от 2-3 години качествената изкуствена кожа е по-здрава от естествената и в пъти по-евтина!Ако не знаеш откъде да си купиш такЪва ще кажа

                      П.С. Не желая да влизам в спорове за това твърдение, защото съм убеден, така че няма да отговарям на любителите на спорове!
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                        Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                        Е така за идеята и моето любопитство колко, ще излезе естествена кожа горе долу
                        Днес ме упътиха като цена за калъф от естествена излизало към 50-60 лв. но това е само от описанието което аз дадох на думи така че.......можело и по евтино но можело и по скъпо!
                        Както писах и в другата тема имам вече напечатаното лого и съм говорил с 2-3 познати шивачи така че тези дни ще доизмислим варянти, цени, начин и т.н.

                        Загледах се и в тези които са на прилична цена от 19 лв.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kalaf.jpg
Прегледи:1
Размер:20.8 КБ
ID:5575951 Диаметъра на кръга е 78 см. Широчината е 27 см.


                        Абе искам да кажа че се мисли по въпроса!
                        Последно редактирано от neshko; 01-04-14, 20:00.
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                          Ще е грешка калъфа да се ушие от естествена кожа, а и няма никаква нужда-от 2-3 години качествената изкуствена кожа е по-здрава от естествената и в пъти по-евтина!Ако не знаеш откъде да си купиш такЪва ще кажа

                          П.С. Не желая да влизам в спорове за това твърдение, защото съм убеден, така че няма да отговарям на любителите на спорове!
                          Това е интересно ,което казваш имам и аз такова наблюдение за изкуствената кожа . Ами ако не ти е проблем кажи откъде може да се купува този материал на сносна цена ,ще е интересно за колегите а може би също и за Нешко .
                          Напред и нагоре
                          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                          0886769809-Юлиян
                          kiko00@abv.bg

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                            Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                            Това е интересно ,което казваш имам и аз такова наблюдение за изкуствената кожа . Ами ако не ти е проблем кажи откъде може да се купува този материал на сносна цена ,ще е интересно за колегите а може би също и за Нешко .
                            Няма проблем-"Гърка" продава качествена изк. кожа за авто-тапицерии.Намира се, като се тръгне от Горубляне посока Панчарево, пресича се околовръстното(има ОМВ веднага след кръстовището), продължава се направо и след около 500м. отдясно има един хотел(май Интим се казваше, или нещо подобно, отбиваш се към хотела и вдясно от него е склада.
                            Не правете грешка да правите външен калъф от естествена кожа-няма да изкара дълго на слънце, студ и нЕкви химии през зимата-ще се разпусне, разкашка и ще загуби цвят, докато изкуствената няма да мръдне години.Мойто магаре беше с такъв от изк. кожа 3 години и не мръдна!После си намерих оригинален калъф, а тоя остана-подарък ми е от Лъчо и го подарявам-черна кожа за гума с размер 205(215)/80/16.А-има и пришит надпис от сива кожа 4Х4
                            Последно редактирано от mbenz; 01-04-14, 20:22. Причина: допълнение
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                              Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                              Няма проблем-"Гърка" продава качествена изк. кожа за авто-тапицерии.Намира се, като се тръгне от Горубляне посока Панчарево, пресича се околовръстното(има ОМВ веднага след кръстовището), продължава се направо и след около 500м. отдясно има един хотел(май Интим се казваше, или нещо подобно, отбиваш се към хотела и вдясно от него е склада.
                              Не правете грешка да правите външен калъф от естествена кожа-няма да изкара дълго на слънце, студ и нЕкви химии през зимата-ще се разпусне, разкашка и ще загуби цвят, докато изкуствената няма да мръдне години.Мойто магаре беше с такъв от изк. кожа 3 години и не мръдна!После си намерих оригинален калъф, а тоя остана-подарък ми е от Лъчо и го подарявам-черна кожа за гума с размер 205(215)/80/16.А-има и пришит надпис от сива кожа 4Х4
                              Подарими го на мен!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X