Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
    Подарими го на мен!
    Ок-ела си го вземи от кв.Х.ДимитърЩе ти напиша тел. на ЛС.
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • #17
      От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00063.jpg
Прегледи:1
Размер:126.1 КБ
ID:5576068Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00064.jpg
Прегледи:1
Размер:128.4 КБ
ID:5576069Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00060.jpg
Прегледи:1
Размер:148.4 КБ
ID:5576065Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00059.jpg
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:5576064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00061.jpg
Прегледи:1
Размер:169.1 КБ
ID:5576066Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00062.jpg
Прегледи:1
Размер:171.0 КБ
ID:5576067
      Днес почнах да си играя и да си взимам размери и т.н. и калъфа е даден за шиене за петък трябва да е готов и ще се похваля с пилотната бройка!
      По предварителни сметки стойността му ще бъде към 50 - 60 лв.
      За сега е това в петък продължение!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • #18
        От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

        Последните 2 снимки са май само лепенка без калъф - нещо като залепено върху тас за джанта?
        Мен и това ми върши работа.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #19
          От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Последните 2 снимки са май само лепенка без калъф - нещо като залепено върху тас за джанта?
          Мен и това ми върши работа.
          Абе пак си е винил но само логото ......опитах се да си го представя как ще седи ако само той се пришие към готов калъф.Иначе съм го залепил на оригиналния ми таз който си ми седи на
          мойта гума.
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • #20
            От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

            Колко струва само логото от винила но заедно с черния фон остатък около логото, ще мога ли да го поръчам само него от теб, евентуално аз да го пришия към калъфка по избор или към тасче което също ми допада?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00060.jpg
Прегледи:1
Размер:17.5 КБ
ID:5576093

            Коментар


            • #21
              От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00786.jpg
Прегледи:1
Размер:97.2 КБ
ID:5576121Ни сЪ занимавайте с естествена, или изкуствена кожа за целта, ами наблегнете на винил, или PVC-я кво е убаво, а и си е вечно(почти), пък и лесно се печата, каквото си пожелаеш!Показвам оригинален калъф за ТЛК на над двайсет години-само дето се наложи да му възстановявам цветовете с четка, че бяха доста избледнелиВижда се пришитата пластм. подложка от вътр. страна, която е важна!
              И да не забравите да има място за оттичане на вода в долната част на калъфа
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #22
                От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Колко струва само логото от винила но заедно с черния фон остатък около логото, ще мога ли да го поръчам само него от теб, евентуално аз да го пришия към калъфка по избор или към тасче което също ми допада?
                Може, излиза 25 лв. А за тасчето по добре е стикер.
                Последно редактирано от nickbochev; 05-04-14, 16:13. Причина: оформяне на цитат
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • #23
                  От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                  Ще ти пиша на ЛС да не оспамваме темата...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                    Нешко изчисти си пощата че ми изписва това - Следната грешка е установена при изпращане на съобщението

                    • neshko е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                      Хайде и тук да кажа че е готова мострата и вече е на място

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00077.jpg
Прегледи:2
Размер:130.9 КБ
ID:5576321Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00076.jpg
Прегледи:2
Размер:133.1 КБ
ID:5576322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00075.jpg
Прегледи:2
Размер:165.6 КБ
ID:5576323Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00074.jpg
Прегледи:2
Размер:164.7 КБ
ID:5576324
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                        Направо ме е яд, че вече нямам резервна гума отзад. Супер е!
                        Трябва да ти звънна да ми направиш пак лепенка за прозореца за новата джипка, ако нямаш нищо проти.
                        Заради тази лепенка, най-драго ми е ставало в Гърция на една бензиностанция като ме попитаха гръцките бензинджии за нашия форум.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                          Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                          Направо ме е яд, че вече нямам резервна гума отзад. Супер е!
                          Трябва да ти звънна да ми направиш пак лепенка за прозореца за новата джипка, ако нямаш нищо против.
                          Звънкай няма проблем!А без ник имам нон стоп в мен!
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • #28
                            От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                            Браво Нешко, станала е супер , аз бях тръгнал днес да правя калъф от естествена кожа, но в един момент се сетих че имам стойка за велосипеди която се закачва към ябълката на теглича, едната страна на стойката обаче се приплъзва плътно по борда на резервната гума и се сетих че така ще протрия кожата, много ме хвана яд, мислих и реших по друг начин, взех едно тасче като за моята джанта като от лицевата му страна го облепих с сивото яко транспортно тиксо за да е равно, после сложих 3 см дебел дунапрен и отгоре виниловото лого, като от вътрешната страна на тасчето излишъка от логото го захващах с винтове, стана супер като при 2Д изображение


                            Тасчето

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5576379

                            Готовото лого на тасчето

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5576380

                            И на джипката

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5576381

                            Доволен съм

                            Коментар


                            • #29
                              От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              Браво Нешко, станала е супер , аз бях тръгнал днес да правя калъф от естествена кожа, но в един момент се сетих че имам стойка за велосипеди която се закачва към ябълката на теглича, едната страна на стойката обаче се приплъзва плътно по борда на резервната гума и се сетих че така ще протрия кожата, много ме хвана яд, мислих и реших по друг начин, взех едно тасче като за моята джанта като от лицевата му страна го облепих с сивото яко транспортно тиксо за да е равно, после сложих 3 см дебел дунапрен и отгоре виниловото лого, като от вътрешната страна на тасчето излишъка от логото го захващах с винтове, стана супер като при 2Д изображение
                              И така става!Получило се е супер и при теб!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • #30
                                От: Спешно ми трябва размер на калъф за резервна гума!

                                Така да обобща нещата и тук!Калъфа е направен от промазан винил + здрава изкуствена кожа.Стяга се с въже (по съвет на шивача за по трудно махане визираики кражба)Може да се прави и с ластик.Няма подплати и т.н. Като крайна цена ми излезе 55 лв.Могат да се правят за различни размери!Само трябва да се свалят размерите.
                                Това е общо взето.
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X