Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LG G2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: LG G2

    Аз ползвам моднат киткат 4.4.2. Телефона го рутнах веднага, винаги го правя. Ако трябва да избирам между него и С4, може би все пак LG-то е по-добрия телефон, но са малко на кантар. Аз го взех заради цената. Камерата си е на LG, не е на сони и екрана също е техен - сони не мисля, че правят дисплеи. Дигитайзера на кой е не знам, той може да е проблема. Все пак не е голям проблем, защото основно ползвам SWYPE. Проблемите, които описах са по-скоро бъгове и като цяло телефона е добър. Единствения наистина сериозен проблем е случайното прекъсване на разговора - дори не съм сигурен, че е от телефона, защото на MTEL мрежата нещо май е доста скапана.
    Александър

    Коментар


    • #32
      От: LG G2

      Незнам къде се намираш но аз проблеми с мрежата на мтел нямам да не кажа че според мене това е най безпроблемната мрежа в момента
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #33
        От: LG G2

        В София. Може и да е от апарата...
        Александър

        Коментар


        • #34
          Re: LG G2

          На дали е от мрежата, аз имам и телефон на глобул, преди имах и на виваком и за момента съм най-доволен от личния ми телефон който е на мтел.

          За дисплея си прав, сони ползват JDI или SHARP. Но за камерата май аз съм познал без да чета.

          The G2 includes a 13 MP Sony IMX135 Exmor RS CMOS sensor with 1/3.06-inch size and 1.12µm pixels. We've seen this CMOS in a lot of other devices, what's different is the optical system (in this case F/2.4 with 4.0mm focal length, for around 29mm in 35mm equivalent numbers) and of course the new module which includes OIS.
          И панелчето се оказа като на сони е не е сони но е JDI - обаче пак има уловка, не на всички телефони е този дисплей. Имало и със LG.
          След като е рутнат твоя моля свали някаква конзола емулатор и му драсни,
          su
          dmesg | grep -i panel

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:g2.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5592827
          Последно редактирано от Daniel; 11-06-14, 07:18.

          Коментар


          • #35
            От: LG G2

            Добре, но при мен не го показва по същия начин - не дава информация за панела. Това , че LG не са сложили техен дисплей на собствения флагман говори много лошо за тях. За камерата нямам забележки - след xdabeb mod е пушка, ама този телефон не е ли рутнат и моднат е тъжна история. Всъщност и самия дисплей е чудесен, като изключим това с тъч-а, но четох, че има и по-лоши случаи. Сензорна за ротация е още едно дразнещо нещо - много е чувствителен и я си наклонил малко, я е завъртял екрана докато пишеш.

            Да не си помислите, че не съм доволен - за тези пари телефона е чудесен, но не е без недостатъци. Направо забравих какво е да зареждал през 3 часа ...
            Александър

            Коментар


            • #36
              Re: LG G2

              Защо да говори лошо, всъщност няма значение - по-важното е дисплея да е хубав. Но по описаните от теб проблеми цената му е много висока.
              Сензора за ротация на дали е по различен от на други телефони, по скоро е софтуерен проблем.

              Коментар


              • #37
                От: LG G2

                Ами те всичките проблеми идват от софтуера според мен на този телефон. Дисплея е най-добрия, който съм ползвал някога като цветове и качество на картината. Всъщност дисплея и батерията са достатъчна причина човек да си го вземе. Но наистина LG имат много да учат когато става дума за софтуер. Просто станаха нещата и тук доста комерсиално зависими - всяка година се пуска нова джаджа, даже два пъти в годината и съответно софтуерната поддръжка куца. Отделно самия андроид излиза с нови и нови бъгове. Не, че при IOS няма проблеми с новото поколение IOS-и де...

                Ааа поне едно нещо което работи много добре - дистанционното за телевизор - личи си, че произвеждат телевизори хората. Ако имаше вграден хладилник или климатик, и той щеше да работи добре.
                Александър

                Коментар


                • #38
                  От: LG G2

                  :> Голяма реклама му напрай на тоя телефон. Мисля че ми спести доволна сума пари.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #39
                    От: LG G2

                    Виж сега, аз нямам угодия. Ползвам телефона и като компютър и говоря много. Експлоатирам го зверски. За някой друг може да е перфектен, аз кусури на всеки ще намеря.
                    Александър

                    Коментар


                    • #40
                      От: LG G2

                      Нещо ми писна да чакам и току що поръчах LG G2 32 гигабайтовия вариант в бяло... Очаквам го към Петък - дано всичко е окей с доставката. Щом посъбера малко впечатления ще драсна някой ред...

                      Коментар


                      • #41
                        От: LG G2

                        Пристигна ми LG-то... за момент имах леки притеснения заради белият цвят и черният дисплей, но телефона изглежда добре. Избрах бялото заради момента с нагряването при разговор навън - т.е. ако е черен се нагрява повече (уж). Изглежда доста приемливо дори и със скапаният LG скин върху Андроида. Това, което ми направи приятно впечатление е факта, че има вградена апликация с която може лесно да се смени изцяло темата на операционната система. Естествено единствената preloaded тема (освен тази, която е по подразбиране) е детска...
                        Последно редактирано от господин никой; 27-06-14, 10:14. Причина: typo...

                        Коментар


                        • #42
                          От: LG G2

                          Спокойно. Аз съм с тема "Галакси 5", а сега излезе и портнат ром от G3, който мисля да пробвам скоро. Честито. Избрал си правилния цвят, белия е по-готин и по-малко се цапа.
                          Александър

                          Коментар


                          • #43
                            От: LG G2

                            Да ти кажа падам си малко идиот на тема теми и рядко дори си правя труда да сменям каквото и да е по темите в телефона. Дори и скапания wallpaper на LG ме мързи да сменям. Гледам, че има обширен (над 400 магабайта) update за апликациите в Android 4.2.2 и го пуснах да се свали, но за сега дори не мисля да рутвам телефона. Да си седи фабричен - това, което ползвам най-много (GMail, exchange, RDP и Teamviewer) си бачка на сто процента и нямам много мотивация да сменям с нещо. Като ме засърби да сменям ще се хвана и с това.

                            Коментар


                            • #44
                              Re: LG G2

                              Честит, дано те слуша. Аз не издържах и си рутнах телефона заради системата 4.4.2

                              Коментар


                              • #45
                                От: LG G2

                                Гледам излиза G3... С доста стабилна батерия...
                                Досега бях доволен от Самсунга, но малката батерия ме мъчи... Та затова май LG остава добра опция за 'ъпгрейд'
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X