Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с уредите на таблото...Гранд 4.7 2001г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с уредите на таблото...Гранд 4.7 2001г.

    Здравейте, исках да сменя крушките по таблото, които бяха изгорeли и за целта го свалих и ги смених, но за съжаление след това спряха да работят всички крушки свързани със светлините.Тоест когато включа фаровете не светва зелената лампа за това че са включени, когато включа дълги не светва синята лампа индикираща това, при фаровете за мъгла е същото.... не светва и лампата O/D OFF когато натисна копчето , проверих крушките бачкат, проверих бушоните и те са ОК, четох по чуждите форуми и там дават глупавите решения с акумулатора "свалете го за 10 минути и пробема ще се реши" ако някой е срещал подобен проблем нека сподели, Благодаря предварително.

  • #2
    От: Проблем с уредите на таблото...Гранд 4.7 2001г.

    Провери дали буксите са добре включени и после разглобяване и проверка на спойките по платката там където са буксите !
    Успех
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с уредите на таблото...Гранд 4.7 2001г.

      Проверено е всичко това, презапоено което трябва, проблема си остава, ще пробвам с друг километраж и ще пиша...Притеснява ме да не се окаже нещо в PCI че чуждите форуми ми вкараха вече съмнението...

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с уредите на таблото...Гранд 4.7 2001г.

        Трябва ти DRB III за да се направи тест на таблото и комуникацията ! Всичко друго работи ли коректно ?
        Еди Рангелов : 0885 088 444
        Няма незаменими има незабравими хора !!!

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с уредите на таблото...Гранд 4.7 2001г.

          Оказа се таблото пробвах с друго и проблема го няма, така че ако някой има електролуминисцентно(това което свети цялото) табло за 4.7 тоест бензиново с бели километражи да пише. Благодаря много на Еди за отзивчивостта, скоро ще мина да те видя и почерпя Лека от мен.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X