Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

    Ейййй , честито Симо !! Много да положителни емоции да ти донесе . Пак много издържа без играчка , търпелив се оказа , но си е струвало чакането ...
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #32
      От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

      Честито и от мен, евала за мерака по Дефендера

      Коментар


      • #33
        От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

        Честито колега и от мен ,напълно те разбирам и аз като теб чакам от много време.Жеая ти много хубави емоции и невероятни изживявания.

        Коментар


        • #34
          От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

          Благодаря за пожеланията.
          За съжаление времето е против мен и няма условия да го метна
          Но пък в това време ще трябва да дойдат някои чаркове, за да имам стимул
          Поздрави
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • #35
            От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

            Само кажи къде да дойда, че още не си черпил

            Коментар


            • #36
              От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

              Като го върнем на левия бряг ( то пък как звучи) ще почерпя
              Land Rover Defender 110SW 300tdi

              Коментар


              • #37
                От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                Честито!
                Напира завист в мен
                Крайно време е да вземеш пример от Симо, че скоро ще те прекръстим на Стоян Витарата Честито на теб Симо, много да те радва, пък после ще го направиш 3,5 V8.
                Последно редактирано от ivan kerchev; 10-04-14, 23:04.
                sigpic
                Land rover lightweight-series 3
                Range Rover V8
                Range Rover Classic Vouge SE V8
                Mercedes G280

                ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                Коментар


                • #38
                  От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                  Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
                  Честито!Давай снимки!А въпроса с обръщането на дирекцията как седи,някой правил ли го е?

                  Аз съм играл в този филм.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                    Честито Симо! Благородно ти завиждам за предстоящите часове приятна работа с мерак. Хващай Таргата за ушите, той ги разбира обръщанията от дясно на ляво.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                      Благодаря за пожеланията... като един лош и неизпълнителен бивш член на ЛР Ентусиаст вече съм се покаял и с радост бих се върнал отново в редиците
                      Иначе днес успях за малко да свърша малко работа. Свалих си степенките, и се надявам скоро да ги ревизирам и освежа, пък и щяха да ми пречат за изчистя шасито добре. Регулирах си болтовете за максимално завиване и вече не ми опират гумите в носачите. Оказва се наистина, че размер 265/75/16 не е удачен за Дефендър. Много му се ограничава маневреността. След време мисля да мина на 235/85/16. Нещо Падок взеха да ми падат в очите. Нещо много несериозни са станали... вече два пъти им се обаждам и никаква реакция...
                      Що се отнася до Мосю Таргов, ушичките му са доста заети в момента и си чакам реда. В това време си събирам нужните части. Остана ми само шенкелното тяло. Всичко друго вече го имам на склад.
                      За да съм по спокоен ако на някой му се търкаля защита за диф и не му трябва... знае къде да пише
                      Поздрави
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • #41
                        От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                        Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                        Благодаря за пожеланията... като един лош и неизпълнителен бивш член на ЛР Ентусиаст вече съм се покаял и с радост бих се върнал отново в редиците
                        Иначе днес успях за малко да свърша малко работа. Свалих си степенките, и се надявам скоро да ги ревизирам и освежа, пък и щяха да ми пречат за изчистя шасито добре. Регулирах си болтовете за максимално завиване и вече не ми опират гумите в носачите. Оказва се наистина, че размер 265/75/16 не е удачен за Дефендър. Много му се ограничава маневреността. След време мисля да мина на 235/85/16. Нещо Падок взеха да ми падат в очите. Нещо много несериозни са станали... вече два пъти им се обаждам и никаква реакция...
                        Що се отнася до Мосю Таргов, ушичките му са доста заети в момента и си чакам реда. В това време си събирам нужните части. Остана ми само шенкелното тяло. Всичко друго вече го имам на склад.
                        За да съм по спокоен ако на някой му се търкаля защита за диф и не му трябва... знае къде да пише
                        Поздрави
                        Бивши клубни членове няма, така че черпи зам-председателя Таргов една бира за подкуп и си обратно вътре.
                        За диф-гардовете преди време 5ракиев продаваше, ма май ги разкара вече, но му пиши за всеки случай.
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-04-14, 19:56.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                          Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                          ...
                          За да съм по спокоен ако на някой му се търкаля защита за диф и не му трябва... знае къде да пише
                          Поздрави
                          Това ли търсиш:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:1
Размер:76.4 КБ
ID:5580358
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:70.5 КБ
ID:5580359.

                          Втора употреба, почистена и боядисана, с нови болтове. Взех си две, но на задния диф се отказах да слагам. За Диско1 става, ако и за твоята мечта става - давай начин да ти я пращам. Срещу обещанието да ме повозиш някой път.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                            Идеално, става за предния. Точно за него ми трябва,че е най-податлив. Задния ми е Сализбъри и за него нямам притеснения в момента. Пиша лично
                            Land Rover Defender 110SW 300tdi

                            Коментар


                            • #44
                              От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                              Ето няколко снимки от новото попълнение в отбора... Mini Симо

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140416_152102.jpg
Прегледи:1
Размер:118.9 КБ
ID:5580392

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140416_152448.jpg
Прегледи:1
Размер:106.0 КБ
ID:5580394

                              И мъката по развиването на няколко болта

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140416_171236.jpg
Прегледи:1
Размер:85.8 КБ
ID:5580393
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-04-14, 19:57.
                              Land Rover Defender 110SW 300tdi

                              Коментар


                              • #45
                                От: Една дълго чакана мечта...Дефендер 110 SW 300tdi

                                И ти си мазохист!Повечето хора така си мислят за нас дето караме такива машини,дори и голяма част от дисководещите,ама да си гледат работата.Честито и от мен!
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X