Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    В Дакар не е разрешено друго гориво освен бензин или дизел.

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      не знаех, че са световни лидери в ползването на метан. Все пак аз лично бих си сверил часовника с най-силните играчи ... те карат в момента на Дакар, а не на Еко рейса ... Разсъждавам просто ..
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

        Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
        9 139 HUSABERG not starting
        Кофти.Наистина сам с мотора и два сандъка с части и дрехи шанса за финал е минимален.
        2013 Балкан-а Хено имаше, направо си мисля, същия проблем с горивото. И на мен ми каза, че ми е приятел след като го влачих на въже от връх Богдан до Пирдоп при асистенцията му. Смениха му целия инжекцион и така продължи. Нещо има става на тия Хусаберги...
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          Не го виждам и ония с камъните...иначе щеше да носи вече планини. Но друго си мисля че видяхме и монголец а българин още няма за цел да участва. Боевски кога ще ни зарадваш с новината? Годинките се изнизват а за там си трябват сили.
          По програма тази година трябваше да направим една Африка, даже и се записах ама ноември ми направиха ремонт на рамото и поне три месеца не пипвам нищо.Събрах мотор,гуми и много резервни части,които живот и здраве към края на тази година да използвам.
          __KTM__

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            Мини и Камаз от вътре.



            И това се случва на Дакар-грешка в роудбука,малко кадри от дюните и накрая изглед от голямата дюна.



            Малко красиви гледки и с Petronas Team De Rooy Iveco.И самият Де Рой на барбекюто.



            И накрая Bonver.

            Последно редактирано от Валентин Исаев; 14-01-15, 14:38.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              Рали Дакар 2015: обзор етап 9 Икике – Калама




              Вчерашният етап 9 на рали Дакар 2015, който отведе участниците от Икике в Калама, бе с по-малко напрежение от предходните, но определено и тук не липсваха драми. В менюто за деня бяха 450 състезателни километра, а отсечката започна с поредица от дюни, преди трасето да стане една идея по-леко и балансирано.

              След фиаското на Honda в етап 8 на рали Дакар 2015, вчера машините на японската марка бяха явните доминанти в класирането, след като 2 от трите най-бързи мотоциклета бяха именно от тима HRC. Елдер Родригеш спечели етапната победа, изпреварвайки с близо 4 минути съотборника си Пауло Гонсалвеш и с над 7 и половина лидера в генералното Марк Кома.



              Етапната победа на Родригеш, обаче е само за личен гъдел, тъй като португалецът е далеч назад в генералното класиране на рали Дакар 2015, подобно на съотборника си Хоан Бареда. За Гонсалвеш, авансът пред Кома за деня бе особено важен, тъй като започна да се приближава до Кома в общата подредба, където двамата са на 5 минути и половина един от друг.


              Тоби Прайс започна да притеснява Пабло Куинтаниля в битката за третото място при мотоциклетите, след като във вчерашния етап 9 на рали Дакар 2015 измъкна ценни секунди от чилийския пилот. В момента, двамата са с разлика, еквивалентна на тази при борещите се за първото място. >>>виж целия материал>>>

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:B7MDpe8CIAA-6io.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5634817
                Тръгнеш ли с такива клупунзи няма смисъл да обвиняваш организаторите.
                Това за мен е не сериозна работа.
                Между другото стискам палци за полския АТВ пилот, европеец и на тези години !!!
                Стоян Козаров

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  Снимки
                  http://www.theatlantic.com/photo/2015/01/the-2015-dakar-rally/384478/

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    Нани Рома е катастрофирал тежко и се е обърнал няколко пъти на км. 193 днес.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      Бареда печели етапа при моторите, Алатия води на Жиниел и Язид...
                      Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                      UaZ 469B

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        За мен е интересно какво става с Касале при АТВ-тата. Според АСО е отпаднал преди средата на етапа заради технически проблем, според тракера се влачи към финала. Същото се отнася и до Лафуенте, който бе трети до момента, разбрах, че се е търкалял, ама ни вест, ни кост.
                        Един от любимците ми при мотоциклетите - Матиас Валкнер, също казва "адиос" на Дакар... Пише че заради "неразположение"...

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          Изо нищо лично но стига си правил реклама на сайта си тук не му е мястото !!!

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            Току що Емо ме "зарадва" че днес Евроспорт нанайси... било някаква страшна буря в Бивака в Салата и можело и да не пратят картина... Така или иначе, и да има нещо, ще ни прее@е и снукъра...

                            За утеха, снимки от вчера:











                            >>>ВИЦ ЦЯЛАТА ГАЛЕРИЯ>>>

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Първоначално публикуван от Daemon94 Преглед на мнение
                              Изо нищо лично но стига си правил реклама на сайта си тук не му е мястото !!!
                              Нищо лично и от мен, ама що пък не? Точно тук си му е мястото.. А, щях да забравя, моят сайт е е партньорска част от Офф групата, в която е и форума, тъй че ако тук не се рекламира, по Алфа ТВ ли да се?.

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                                Първоначално публикуван от Daemon94 Преглед на мнение
                                Изо нищо лично но стига си правил реклама на сайта си тук не му е мястото !!!
                                Точно пък тук му е мястото!
                                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                                0885 660 613

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X