Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

    Колега аз съм за Рейнжа. Когато търсих моя всички приятели, колеги, познати, продавачите на автосалоните ми казваха, "Тази машина е на въздушно окачване окачване имат много проблеми там не е за теб"- проблеми никакви освен консумативи като възглавници и една топлинна защита за 3 пауда . Също казваха двигателите са им зле- никакъв проблем, "Частите не им се намират"- и тук няма проблеми от острова идват за 7дни, а при лошо време максимум за 20дни. Е да моя е предишния модел Р38 и си има болести като всеки един автомобил, но няма такъв кеф като въздушното окачване. За л322 съм чер не малко, тровят го заради Форд и то главно защото са пестили пари за материали, проблемни са им скоростните кутии но при дизела, ZF-а на v8-ка не им е бил проблемен. Също така пластмасите в интериора имат гадно покритие което се бели но те би трябвало да е проблем. Но всичко е един огромен късмет, според мен отново казвам джипа е Рейнджа няма да съжеляваш, а ако питаш мен търси след 2005г с новата навигация и facelift-а.

    Коментар


    • #17
      От: Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      и аз имам един познат монтьор, който поддържа няколко Рейнджа, чете по английските форуми и се справя с ш**ани казуси по ремонта им... За малко и аз да се излъжа да си взема един Рейндж бай-бек от МПф...
      След като човека изявява желание да си закупи такъв автомобил, то това означава, че евентуално би имал възможност да го отглежда...иии...не е задължително всички продаващи се Рейнджове да са счупени !
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #18
        От: Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

        За след 2005г трябва да избера най-евтиния екземпляр на пазара, дизел на реални "124000км" което не мисля да си причинявам, предпочитам да купя най-скъпия екземпляр 2003-2004г който да има сервизна история в България, да мога да го проверя в сервиз специализиран за Land Rover и т.н.

        Коментар


        • #19
          От: Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

          Когато отидеш в МП и им каже номер на шасито ти изкарват всичко за колата, колко пъти и за какво е била при тях, кодовете на радио и на колата, дата на поръчване на автомобила, дата на излизане от завода, дата на излизане от магазина и още доста подобна информация. Стига да е ходила в лицензирани сервизи всичко ще излезе няма значение от това от коя държава идва. А нали знаете всички коли идват от "Германия" и са карани от "Баби германки до магазина и обратно" и почти всички са на по 130-150 000 км

          Коментар


          • #20
            От: Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

            Бензинка почти не може да се намери над 150000км, от 3-те които са ми в бюджет едната е на 90000км, другата на 75000км, най-реално звучи една в VW на 177000км, което пак ми се вижда много малко за кола на 9-10г.

            Коментар


            • #21
              От: Range Rover 4.4, Pajero 3.2 DiD, Murano 3.5i, Kia Sorento 3.5v6,

              Километрите хич не ги гледай,гледай състоянието на колата.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X