Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Специфично масло Anderol 4068 - откъде или добър аналог

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Специфично масло Anderol 4068 - откъде или добър аналог

    Здравейте,

    трябват ми 20-на грама от това масло:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:1
Размер:93.4 КБ
ID:6050693

    Пълната брошура е тук: http://www.mil-specproducts.com/Docu...Low-Vis%29.pdf

    Намирам го онлайн само на някакви сериозни разфасовки между 5 и 22 галона и то само отвъд голямата вода.
    Можете ли да ме ориентирате дали може да се купи нейде в България или да ме ориентирате в пълен аналог.

    Благодаря предарително.

  • #2
    От: Специфично масло Anderol 4068 - откъде или добър аналог

    Здравей,това масло компресорно ли е

    Коментар


    • #3
      От: Специфично масло Anderol 4068 - откъде или добър аналог

      Обикновено минерално хидравлично, търси "68" ако питаш у нас. Сега нямам време, после мога да пиша повече. Масовото е 32. Ако пишеш за какво е, може да ти изберем друго, лесно намираемо (в бензиностанцията)
      10W40 или 15W50 или 10W50 двигателно може да ти свърши работа, зависи от добавките, ,приложението и други.

      Коментар


      • #4
        От: Специфично масло Anderol 4068 - откъде или добър аналог

        Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
        Обикновено минерално хидравлично, търси "68" ако питаш у нас. Сега нямам време, после мога да пиша повече. Масовото е 32. Ако пишеш за какво е, може да ти изберем друго, лесно намираемо (в бензиностанцията)
        10W40 или 15W50 или 10W50 двигателно може да ти свърши работа, зависи от добавките, ,приложението и други.
        Здравей колега.Прав си,обикновенно хидравлично масло.Имам го с варелите.По рядко продаваемо е,по гастичко е.Jon Deer комбаините го ползват по препоръка на производителя. Серията IP HYDRUS OIL 68 представляват хидравлични смазочни продукти със силно изразени противоизносни свойства, формулирани в съответствие със съвременните конструктивни изисквания при хидравличните системи, които налагат по-тежки експлоатационни условия характеризиращи се с повишени работни налягания, с чести и бързи промени в посоката на движение на работния флуид и с използването на помпи работещи през по-голяма част от времето на границата на номиналното си налягане.В оборудване, където обикновенно се препоръчва минерален хидравличен смазочен продукт за предаване на енергия и мощност, в допълнение смазочните продукти от серията IP HYDRUS OIL 68 изпълняват и други важни функции в рамките на съответното приложение :
        • Максимално гъвкаво предаване на хидродинамична енергия
        • Действат като смазочен продукт така че да намалят триенето и износването на механичните компоненти
        • Отвеждат излишната топлина от компонентите в системата
        • Предпазват от корозия всички метални части, с които са в контакт

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X