Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

    Какъв е проблема че темата е от 2005-та ?
    Данчо все още си продава части за ендуро и ако някой знае може да помогне на човека със съвет.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

      Като цяло по-добре да пиша в стара отворена тема, отколкото да се размрънка някой админ че отварям нови не съществени.
      Тази тема е една от първите за кормила, която излиза при търсене.
      Дайте малко повече информация за Данчо моля.
      Падах леко с мотора и си мисля че е криво кормилото. По-скоро бих ги нарекъл изпускания.
      Вчера разглабях кормилото за да извадя тръбата и да я гледам дали е крива. Кормилото е Rental. Гледах тръбата. Мерих с линия от различни точки на мотора и неможах да разбера дали е криво. В движение обаче има разлика. Даже едната ми ръка, като че ли седи по-сгъната.
      Има ли някакъв метод да разбера дали е криво то или нещо друго?
      Благодаря,
      Поздрави
      Поздрави

      Коментар


      • #33
        До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        Какъв е проблема че темата е от 2005-та ?
        Данчо все още си продава части за ендуро и ако някой знае може да помогне на човека със съвет.
        Има тема в купува- продава/търговски парньори с изчерпателна информация. Ето ти и GSM-0888 702510
        [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

        Коментар


        • #34
          До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

          Благодаря,
          Ще разгледам.
          Поздрави
          Поздрави

          Коментар


          • #35
            До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

            Първоначално публикуван от Jigga Преглед на мнение
            Като цяло по-добре да пиша в стара отворена тема, отколкото да се размрънка някой админ че отварям нови не съществени.
            Тази тема е една от първите за кормила, която излиза при търсене.
            Дайте малко повече информация за Данчо моля.
            Падах леко с мотора и си мисля че е криво кормилото. По-скоро бих ги нарекъл изпускания.
            Вчера разглабях кормилото за да извадя тръбата и да я гледам дали е крива. Кормилото е Rental. Гледах тръбата. Мерих с линия от различни точки на мотора и неможах да разбера дали е криво. В движение обаче има разлика. Даже едната ми ръка, като че ли седи по-сгъната.
            Има ли някакъв метод да разбера дали е криво то или нещо друго?
            Благодаря,
            Поздрави
            Не винаги се криви кормилото, най-често се получава осукване в конзолите които държат 2те тръби на предната вилка. Разхлаби конзолите горе и долу и раздвижи кормилото като същевременно държиш предната капла да не мърда. Трябва да ги затегнеш когато и каплата и конзолите станат в съосие, а не както може би е сега под напрежение и осукани.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Какъв е проблема че темата е от 2005-та ?
              Данчо все още си продава части за ендуро и ако някой знае може да помогне на човека със съвет.
              Не съм и намеквал,че има проблем като темата е стара но като е минало толкова време не е ясно кое е актуално и кое не например в Роки са изтрили дори и снимката в този линк:http://www.rockymountainatv.com/view...2L_DRI_SYS.JPG
              иначе няма нищо лошо даже и според мен е по добре да се съживяват стари теми от колкото постянно да се пускат нови за да обслужат конкретен проблем на даден човек с след това никой за нищо да не я ползва защото тя не съвпада с неговия проблем примерно.
              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

              Sofrace Offroad Team

              Коментар


              • #37
                До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

                Ще ме насочите ли как мога да провера дали кормилото ми е криво със сигурност. То е Rental и направих две падания от почти спряло положение. Мотора обаче тежи около 180 кг, което е доста.
                Поздрави

                Коментар


                • #38
                  До: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

                  Попринцип кормилото,колкото и да е криво не влияе на вървежа или нещо друго на мотор,просто на теб ти е неудобдно,щом не забелязваш разлика,или не усещаш некомфорт,карай!

                  Коментар


                  • #39
                    От: За кормилата които продава Данчо Йорданов ..

                    Здравейте, при Данчо само нови кормила ли има? На мен ми тябва за Африка RD07 и нямам представа от кои други мотори съвпада? Ще съм благодарен за съдействие или съвет.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X