Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отделни класове при Трофи състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Отделни класове при Трофи състезания

    Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
    Ама колко от тия гласували ше карат на състезание било то и 1
    Да гласуват според мен участвалите в минимум две състезания през миналата година !
    http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

    Коментар


    • #77
      От: Отделни класове при Трофи състезания

      Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
      Да гласуват според мен участвалите в минимум две състезания през миналата година !
      Хайде къде е анкетата?И организатори без оглед на броя състезания организирали.Става въпрос за основните действащи лица в едно състезание не да гласува еди кой си щото е снимал с апарат и е имал жълта желетка.Не,че са маловажни тези хора но те по този повод моля да замълчат.
      Последно редактирано от evgeniml; 21-03-14, 17:56. Причина: допълване
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #78
        От: Отделни класове при Трофи състезания

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        Хайде къде е анкетата?
        Предложението е ,темата да остане известно време отворена за да видим мнения и тогава ! Все още истинските асове в дисциплината не вземат дейно участие ! Бакалов ,къде се покри ?
        Последно редактирано от 4nikix4; 21-03-14, 17:58. Причина: доп
        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

        Коментар


        • #79
          От: Отделни класове при Трофи състезания

          Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
          Хайде къде е анкетата?И организатори без оглед на броя състезания организирали.Става въпрос за основните действащи лица в едно състезание не да гласува еди кой си щото е снимал с апарат и е имал жълта желетка.Не,че са маловажни тези хора но те по този повод моля да замълчат.
          Тук имаш право защото с жилетка и с каска нещата са различни !
          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

          Коментар


          • #80
            От: Отделни класове при Трофи състезания

            Чета чета е не разбирам....Значи земам една тойота 40 серия-изхвърлям неговия мотор и му слагам от тойота 200 .Маторите са от една марка ....Изхвърлям му мостовете и му монтирам от 80тка супер дюти мостове със фабрични блокажи.И тн. и тн.всичко от тойота .И какво имаме накрая прототип или тойота прототип.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #81
              От: Отделни класове при Трофи състезания

              Аз съм нисък и дебел - мразя да тичам - значи искам отделен клас, оти другите пъргави навигатори че ме бият
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #82
                От: Отделни класове при Трофи състезания

                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                Влади ,обяви колко време ще е отворена темата месец ,два ,след което ако има достатъчно желаещи за гласуване на такова правило ,да гласуваме ! Накрая според броя ЗА и ПРОТИВ обявяваш прието или не и толкова ! Каквото пожелае болшинството това ще бъде ! Може би трябва да гласуват активни състезатели ,защото за публиката всичко това е само сеир ! Те ако могат да ни видят в някое дере един в/у друг са най-щастливи !
                Не виждам причина темата да се затваря, напротив виждам интерес!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #83
                  От: Отделни класове при Трофи състезания

                  Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                  Бакалов ,къде се покри ?
                  Между Сандрово и Мартен съм , след това ше ходя на лов за крехки яребици 18+ в SHOWROOM ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #84
                    От: Отделни класове при Трофи състезания

                    Пример за успех е нашето състезание в Шумен/е ся може и да ме баннат/Калфите си карат из гората по лек маршрут а профитата по хард такъв.Има си правилник но рядко има ентусиасти със стокови или не чак толкова подготвени машини които да си мерят пишките с добре тунингованите джипове! Защо ли ами защото се знае че трасето е трудно....както беше и през 2013 г.Трасето вследствие на снега стана на места почти непроходимо и доста от калфите изживяха емоционален оргазъм превръщайки се на професионални офроуд карачи! Та два класа....Профи и Калфи...това е ясно, и за тях различни изисквания както в рали реда...
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #85
                      От: Отделни класове при Трофи състезания

                      Интересно ми е както казва колегата 4nikix4 какво иска?Няма траялна джипка която да може да бъде напред в такова състезание.
                      Друго колко участници има на едно състезание?Искате класове за?
                      За да може еди кой си с примерно нисана купен от Горубляне и една лебедка да се пусне и да дава газ и накрая кво айде 2-ро място.Късметлия.
                      Има ама толкова много примери за такива хора че няма да ми стигне мястото.
                      Или да има класове до 1600,до 2800 и над 2800.Интересно ми е ако се покаже някой с 2000 кубика пооправен мотор с духалки в него какво се случва?
                      Аз лично на 2,3 състезания миналата година видях как хората се готвят и се надявам да има разбирателство.Сега имам чувството че някой искат да има напрежение още преди да са стартирали.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #86
                        От: Отделни класове при Трофи състезания

                        Аз съм да има нелебдкаджийски клас,където хем да е интересно,хем да не се мъчим толкова и да не въпрос на живот и смърт,а просто едно вълнуващо преживяване.Хем има тръпка и състезателен елемент,хем не е убийствено трудно.Вижте колко хора карат в Т2-на Нова Черна, на Шумен,на Русе.Дори не е необходимо да има различно трасе.Пускат се първо екстремистите,а след това разходкаджиите.Само трябва да има как да се заобикалят най-екстремните участъци с неизбежни лебедки.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • #87
                          От: Отделни класове при Трофи състезания

                          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                          Трасето вследствие на снега стана на места почти непроходимо и доста от калфите изживяха емоционален оргазъм превръщайки се на професионални офроуд карачи! Та два класа....Профи и Калфи...това е ясно, и за тях различни изисквания както в рали реда...
                          Айде нямаше нужда от тоя оргазъм!Бях бесен,че трябва да опъвам лебедка.С другото съм точно на твоето мнение.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • #88
                            От: Отделни класове при Трофи състезания

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Извини ме но някой иска да те пита нещо ама не му знам ника. Та питането е следното ако искаш му отговаряй Поствам го както го получих, оправяйте си се сами. Нямам нищо общо.
                            Телефоните са ми в подписа и всеки може да ме пита каквото си иска, даже и малоумници като тоя дето не му знаеш ника пък си пишете и няма правопис и граматика . И в крайна сметка има ли значение от кога караш джип . Май по важно е какво можеш и как се представяш.
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • #89
                              От: Отделни класове при Трофи състезания

                              По темата както казах в началото според мен трябва да има само два класа. Експерт и Хоби , и както колеги те предложиха да се кара по едно трасе от двата класа но Хобито да обикалят екстремните зони на Експерта . Защото ако има няколко класа на организаторите ще има се наложи да си търсят съдии от съседните общини. Все пак е криза и много трудно се организира състезание камоли с няколко класа .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • #90
                                От: Отделни класове при Трофи състезания

                                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                                Айде нямаше нужда от тоя оргазъм!Бях бесен,че трябва да опъвам лебедка.С другото съм точно на твоето мнение.
                                Аве младене ако може и с 100 да летиш.Тез бутонки за кво са ти иначе без лебедки какво трофи.
                                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X