Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане относно ISUZU Trooper 3.0tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане относно ISUZU Trooper 3.0tdi

    Първоначално публикуван от levent81 Преглед на мнение
    Здравейте отново колеги,

    Климатроника вече функционира перфектно. Оказа се късо съединение, на един от захранващите кабели. След изолиране и смяна на предпазителя всичко си дойде на място.
    Имам още едно питане към вас:
    -Снощи забелязах, че някои от бутоните на арматурното табло не светят и предполагам са изгорели лампи.Опитах се да ги извадя, но така и не успях, а не исках да използвам сила защото мога да ги счупя. Та ако някой е сменял тези лампички и ако може да ме светне и мен за чалъма на изваждането на въпросните бутони ще съм благодарен.

    Благодаря предварително,
    Я, ни сподели на колко километра ти се води колата, а пък, ако дадеш и ВИНа ще е най-лесно. Аз съм абсолютно некадърен с колите, но за сметка на това познавам много чужди езици и натискам бързо копчетата Също така съм крайно досаден и съм научил доста неща за тези коли от по-умни от мен, та може и да ти дам някой акъл
    Иначе, добре дошъл в клуба на извратените
    +359 899985804

    Коментар


    • #17
      Колега колата(камиона) е на 230хил. като не мога да твърдя, че са реални. В момента документите не са при мен, но по-късно може да споделя и ВИНа.
      Бях в чужбина, навъртях близо 2хил. километра и наистина съм очарован. Между другото намерих цаката за това как да извадя и бутоните и вече всичко свети перфектно. Засега нямам никакви проблеми и се надявам и за в бъдеще всичко да е ОК.

      Ben Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0250.jpg
Прегледи:1
Размер:158.8 КБ
ID:5587986
      Последно редактирано от CarTest™; 16-05-14, 15:42.

      Коментар


      • #18
        От: Питане относно ISUZU Trooper 3.0tdi

        Колеги здравейте отново,

        Вече няколко месеца с камиона и за моя радост нямам никакви проблеми.
        Не че си падам състезател, но да питам има ли и какви са възможностите за увеличаване на мощността и динамиката на този двигател.
        Благодаря предварително за отговорите,

        Коментар


        • #19
          От: Питане относно ISUZU Trooper 3.0tdi

          Колеги здравейте,

          Имах малък проблем с стартера и тази вечер, като я взех колата от сервиза и на връщане към вкъщи примигваха светлините на задния мост както и светеше Check. След като я изгасих и пак я запалих Check надписа изчезна , но светлините на задния мост продължаваха да примигват.
          Може ли помощ, че в Търговище все още не намерих място където да и направят Комп. диагностика.

          Поздрави,

          Коментар


          • #20
            От: Питане относно ISUZU Trooper 3.0tdi

            Здравейте колеги,

            Поради промяна в плановете Джипа вече се продава. Може и Бартер и за по-малък автомобил.

            Поздрави,

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X