Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Седалки за Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Седалки за Нива

    Някой има ли представа какви предни седалки от друг автомобил стават за Нива?

  • #2
    Какво им има на оригиналните?

    Коментар


    • #3
      Изкривиха им се облегалките назад /специално шофьорската е като оловна - при всяко качване я огъвам напред за да не вися на волана/, жилата за сгъване се късат постоянно, счупиха се осите за регулация на наклона, трудно се местят в релсите, а като капак преди известно време едната седалка се разпадна от самосебе си - повечето й гайки се бяха развили Мисля, че е твърде рисковано да не ги сменя

      Коментар


      • #4
        А за коя Нива става въпрос, новия (1.7) или стария модел ?

        Коментар


        • #5
          На времето на моята бяха от БМВ,а сега на служебната сложих от Голф2.

          Коментар


          • #6
            Става дума за новата нива, а иначе искам да попитам UAZ дали трябва да се променят релсите, за да се монтират други седалки

            Коментар


            • #7
              kamen_kalchev

              Пуснато на: Чет Апр 07, 2005 2:13 pm


              какви седалки да сложа на лада нива 1.6,че старите са отврат.някои може ли да ми каже как да си подсиля броните.ако някой има чертежи ше сам му благодарен,а ме интерисува и какви прагове да и сложа Rolling Eyes
              АДМИНИСТРАЦИЯ

              Коментар


              • #8
                Моето некомпетентно мнение е ,че на нивата можеш да сложиш всякакви седалки от всичко , ако не пасват на оригиналните релси, махаш релсите слагаш други и готово ако ще я караш ``спортно`` MOMO, Sparco или Recaro а иначе и от S-Klasse и сложи (само да успеят да се съберат )

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X