Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Кресна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка край Кресна

    Когато я видях си казах,че искам да се кача горе.Попитах хората при които бях отседнал за път.Казаха ми: път има,но отдавна не е поддържан и можело само с мотор да се мине.На мен какво ми трябва станах и тръгнах.Минах през козарника както ме опътиха и продължих нагоре по пътя.Стигнах до разклонението след баира и поех надясно към планината.
    изкачих се на по-малката планина от ляво на снимката и пред мен се изправи целта.Следваше почивка за 5 мин. и продължих по билото по една пътечка където само козите минават. но какво да видя,малко по-натам гледам едно стадо кози цепят напряко през планината Поех към подножието и заобиколих да се кача от другата страна където имаше стар пресъхнал водоем.След това поех нагоре по баира.Стигнах билото от дясната част на снимката и поех по него.Целта е достигната и снимка за спомен под една сянка Почивка,малко снимки и едно обаждане да ме видят къде съм След почивката поех надолу напряко да видя какво има,е видях какво има.Един клон за малко да ме сабори на земята,но успя само да спре мотора на място Стигнах до разклонението и си викам я да видя какво има след поляната и хванах другото отклонение.Минах другия козарник и зад баирчето след него видях моста за водата.спрях за почивка,вода и разузнаване поех по потока.Покрай него имаше една пътека минах около 20 метра и реших да минавам по нея друг път.Хванах пресъхналото корито,изглеждаше ми интересно.Започна с пясък,после се появиха обли камъни и след това остри камъни.Накрая свърши в задъдена улица и се прибрах на софрата
    Прикачени файлове
    [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
    [/URL]

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X