Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Междузведни войни и Дисни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Междузведни войни и Дисни

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Сякаш всички са очаквали поредния шедьовър на Стенли Кубрик, пък то - Междузвездни войни. Фантасмагории, специални ефекти и наивизъм, както преди, така и сега. Кой е очаквал повече?
    Аз не отидох с големи очаквания, просто изках нещо ново, не притоплена манджа.

    Коментар


    • #47
      От: Междузведни войни и Дисни

      Първоначално публикуван от draco Преглед на мнение
      ...То и без това съпротивата прилича на терористична организация .
      Да бе, прилича. А по какво се различава?

      Коментар


      • #48
        От: Междузведни войни и Дисни

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        А по какво се различава?
        Бъдещия им баш джедай не е блондинка.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #49
          От: Междузведни войни и Дисни

          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
          Бъдещия им баш джедай не е блондинка.
          PR стратегията е според таргета.

          Коментар


          • #50
            От: Междузведни войни и Дисни

            Признавам, че като пуснах темата очаквах Дисни да оакат филма. Е, нищо подобно, много съм доволен.

            А направо виждам как в еп VIII Люк казва на Рeй - I am your father

            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #51
              От: Междузведни войни и Дисни

              Прецаквате филма за хора които не са го гледали
              Последно редактирано от Денислав Димитров; 10-01-16, 20:51.

              Коментар


              • #52
                От: Междузведни войни и Дисни

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                А направо виждам как в еп VIII Люк казва на Рeй - I am your father

                Абе в еп.VІІІ най-много да се окаже , че Люк има брат - близнак .

                Ако обаче както е тръгнало Мики Мауз вземе че продаде правата пък на "Венецуела филмс" , нищо чудно в епизод ХІІІ Есмералда да склони да се ожени за Освалдо , при все че Рикардо не е съгласен дъщеря му да отиде да учи в университет , защото братовчед и Карлос е имал договорка с Пакита да си вземат дете за отглеждане , без да подозира че Пакита е имала незаконно дете от Мануел .... който пък .... ама това в епизод 15 , да не разкривам целия сценариЙ

                ПС.
                Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                Прецаквате филма за хора който не са го гледали
                ...който , която , което , които ... не са го гледали
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #53
                  От: Междузведни войни и Дисни

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Тъй, тъй.... На мен си ми хареса, ако да бях в казармата като излезе еп.4
                  ...иии като излезе , ти откъде го разбра : от "Работническо дело" , "Народна армия" , или в "По света и у нас " в стаята на Патрона (тя и кабинет по ППР) ?!
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Междузведни войни и Дисни

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    ...иии като излезе , ти откъде го разбра : от "Работническо дело" , "Народна армия" , или в "По света и у нас " в стаята на Патрона (тя и кабинет по ППР) ?!
                    В кино Сердика с първото Долби , през отпуската.
                    Нещо заяждаш ли се?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Междузведни войни и Дисни

                      Аз се разочаровах
                      Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                      Lexus LS430

                      Коментар


                      • #56
                        От: Междузведни войни и Дисни

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        В кино Сердика с първото Долби , през отпуската.
                        Нещо заяждаш ли се?
                        Ако не беше утОчнил , че е през отпуската , щеше наистина да си е чисто заяждане .

                        Между другото имам спомен , първите прожекции у нас минаха някак вяло и незабележимо .
                        После , май през `81-ва беше , нашумя . От тогава имам и един спомен , заради който не искам да давам на никого препоръка нито да гледа , нито да не гледа филма :

                        - в една "Всяка неделя" в рубриката за кинокритика бяха поканили за рецензия на филма един писател- фантаст , ярък представител на марксистко- ленинския материализъм в литературата . Казваше се Любен Дилов . Та въпросния Дилов - не куку-то , а баща му , направи на пух и прах "Междузвездни войни" , ехидно обяснявайки стилистични гафове , като например : били разменени понятия и типажи на андроид и кийборг , плюс разни други "дреболии" , "неносещи никакво послание" , завършвайки (това съм го запомнил ) със следното : "Вреден . Определено филма е вреден за гледане" .

                        ... и няма как да не е вреден , разбира се ! Правен е отвъд Океана , в сърцето на най-мракобесната капиталистическа империалистическа държава

                        ПС. ... ааа , относно правописът ми (понеже не съм силен в английският) - Мики Мауз ...

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        ...Дисни, мики мауз - тинтириминтири зелени маймунки.....
                        ...който разбрал - разбрал .... и коИто разбрали - разбрали ...
                        Последно редактирано от Vlado_Ts; 10-01-16, 21:07.
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Междузведни войни и Дисни

                          Па кво, има си Мики и Мини.Има си напълно изтъркана, невероятна и супер плоска история...В следващите епизоди ше вкарат и Чип и Дейл джедаи.... Ше си продават фигурки по детските магазини... Кой му дреме за истинските фенове. Па "създателя" - "МВ са ми като деца, па те ги напраиха бели роби кат ги продадох".... Незнам дали има и един нормален дето би си продал децта..... Кинтекса и лакомията съвсем им изпи мозъците отвъд океана......
                          Хм, забраих най-доброто от тая коледа - всичко що е нов "касов филм" излезе на двд скриинъри по тракерите преди световните премиери . Аз такъв брутален удар на толкова филми преди премиери не помня за толкова години пиратстване.... Ако бях дал пари за кино за тая поредна смешка.... Трябваше да си останат първите три серии и да си остане легендата.... Сега остава само горчивия привкус на лакомия около цялата сага...
                          Последно редактирано от Tony33; 10-01-16, 23:39.
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • #58
                            От: Междузведни войни и Дисни

                            Да ни е честит STAR WARS 3.5

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #59
                              От: Междузведни войни и Дисни

                              ДнескЪ от 16,15 отивам да го гледам!!!Па ша видим кво са сътворили!
                              Макар че като болен фен на Войните,и въпреки че аз лично не одобрявам сюжетната линия на Дисни /чел съм цялата история,написана от Тимъти Зан/,пак ще ме кефи!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Междузведни войни и Дисни

                                Еми изкефи ме!Тоя път според мен са се постарали да вържат историята към основния сюжет.
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X