Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Опел Кампо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Опел Кампо

    Здравейте колеги,
    Нов съм във форума и в оффроуда Харесах едно Опел Кампо и продавача ме уверява, че всичко е наред с колата, обаче е подсилвал гредите на шасито където са захванати амортесьорите. Очаквам да ми изпрати снимки от които да видя дали ги е подсилвал или ги е заварявал защото са били скъсани. От други мнения четох, че ако гредите са заварявани, сменяни или изправяни да бягам далече. Обяснявам си го с това, че при манипулациите може нещо да не е напаснато и да се е осукало шасито. Ако съм прав и само това е причината при евентуален реглаж на мостовете това трябва да проличи... А може би не съм прав. Ще съм благодарен за Вашето мнение и съвети, а също и мнението Ви за модела като цяло.

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Опел Кампо

    Искаш да кажеш захванати ресьорите или амортисьорите?
    пък и ако са спазени същите места няма да има проблеми с моста. Но твърде вероятно е просто да ги е кърпил заради изгнило...
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: Опел Кампо

      Напиши от къде си, и с кой двигател е кампото. С нормална задна седалка ли е и ли с малката пейка. И ако успееш да покажеш и снимките като ти прати човека ще сме ти повече от полза.

      Коментар


      • #4
        От: Опел Кампо

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Искаш да кажеш захванати ресьорите или амортисьорите?
        пък и ако са спазени същите места няма да има проблеми с моста. Но твърде вероятно е просто да ги е кърпил заради изгнило...
        ...Ресьорите Човека наистина ми каза, че ги е кърпил, но още чакам снимки.

        Коментар


        • #5
          От: Опел Кампо

          Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
          Напиши от къде си, и с кой двигател е кампото. С нормална задна седалка ли е и ли с малката пейка. И ако успееш да покажеш и снимките като ти прати човека ще сме ти повече от полза.
          От Добринище, а Кампото е в Панчарево. Двигателя е 3.1TDI, Isuzu. С 4-5 врати е и мисля, че е с нормална седалка, защото от снимките виждам облегалките на задната седалка.

          Коментар


          • #6
            От: Опел Кампо

            Най големият проблем на тия возила са им слабите шасита.До сега съм виждал поне 4 екземпляра с изгнили шасита и все на едно и също место,отзад на извивките.Понякога даже ме може да ги вдигнеш на подемник щото се пречупват на две ! Подкърпват ги с планки и шини,ама умряла работа е това. После обикновенно следва продажба !

            Коментар


            • #7
              От: Опел Кампо

              Искам да Ви помоля да споделите ако имате информация за проходимост, здравина на частите и цените им.
              Кое според Вас е по-добрия избор, Кампото 96г. или Toyota Hilux 86г. Трябват ми основно за разходки по планински пьтища с 4-5 човека и товар 300-400кг. Ще се налага и преминаване през по-сериозни наклони от време на време

              Коментар


              • #8
                От: Опел Кампо

                Вземи Тоиотата мани ги тези барантии кампо

                Коментар


                • #9
                  От: Опел Кампо

                  Първоначално публикуван от stefan_00 Преглед на мнение
                  Вземи Тоиотата мани ги тези барантии кампо
                  Друго си е да се обосновеш по някакъв начин ,колега. Разликата между двете предложения като гледам е 10 години (86та срешу 96та) Всичко зависи от конкретното състояние на машините ,но лично аз не очаквам 28 годишен хайлукс да е в по-добро състояние

                  Коментар


                  • #10
                    От: Опел Кампо

                    Бе к'во разбирате вие?! Т'ва е Таиота и ни се троши, ни ръжда я лови и минава отсекъде. Тука с некви Опели ще сравнявате....
                    Колега Халачев, не питай по форумите каква кола да си купиш, щото ще прочетеш хиляди безсмислици. В крайна сметка ще купиш тая, която ти е по джоба. Гледай състоянието на конкретния автомобил и ако се спреш на нещо, търси информация за болежките на модела. Перфектна кола няма, иначе всички нея щяха да карат. Лично аз не се сещам за пикап, дето ще се справи безпроблемно със задачата.
                    Последно редактирано от kuzdov; 19-03-14, 20:45.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #11
                      От: Опел Кампо

                      Колеги, благодаря за отговорите! Ясно ми е, че няма идеална машина, но както бях написал съм лаик в офроуда. Просто исках да получа повече информация за двата пикапа от колеги които са в час. А относно безсмислиците, колкото повече информация, толкова по-добре . Kuzdov, защо смяташ, че пикап трудно би се справил със задачата?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Опел Кампо

                        Оо да 10 години са си много разлика спор няма, но ако бяха на кантар вих взел хайлукс

                        Коментар


                        • #13
                          От: Опел Кампо

                          Първоначално публикуван от stefan_00 Преглед на мнение
                          Оо да 10 години са си много разлика спор няма, но ако бяха на кантар вих взел хайлукс
                          В такъв случай разликата в цената щеше да е голяма и може би решаваща

                          Коментар


                          • #14
                            От: Опел Кампо

                            Първоначално публикуван от asen.halachev Преглед на мнение
                            Колеги, благодаря за отговорите! Ясно ми е, че няма идеална машина, но както бях написал съм лаик в офроуда. Просто исках да получа повече информация за двата пикапа от колеги които са в час. А относно безсмислиците, колкото повече информация, толкова по-добре . Kuzdov, защо смяташ, че пикап трудно би се справил със задачата?
                            Защото не се сещам за пикап, дето хем може да събере 5 човека, хем да влачи още 500 кила багаж, че и баири да катери.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #15
                              От: Опел Кампо

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              Защото не се сещам за пикап, дето хем може да събере 5 човека, хем да влачи още 500 кила багаж, че и баири да катери.
                              Аз се сещамНатиснете снимката за да я уголемите

Име:g663-side-660.jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5574527ама е890 000 лв. И са само две бройки в света.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X