Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предпазни колани за KIA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предпазни колани за KIA

    Привет колеги,надявам се да ме насочите от къде да купя нови предпазни колани.На първо четене Гугъла не успя да ме ориентира.На скоро десният заден колан на Спортиджа започна да задържа и на най-малкото дръпване и ми се ще да сменя и четирите колана.Понеже са важно обезопасително средство не желая да разглобявам механизма или да купувам на старо.
    Тома Томов
    Вече с Kia Sportage.

  • #2
    От: Предпазни колани за KIA

    На Ауди В4,заради задържане при прибиране,съм подменял детайл-не се сещам за точното наименование,но е плъзгач,който е на колоната на вратата(не се разглобява механизма на колана!),по който се приплъзва колана.След подмяната всичко се нормализира,а въпросния детайл беше с цена 10-15 лева.Може и за КИА да се продават подобни части.....но това е само идея.

    Коментар


    • #3
      От: Предпазни колани за KIA

      Щом искаш всичко да е като оригиналното - иди в киа и си поръчай да ти доставят оригинални, но цената....
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: Предпазни колани за KIA

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        Щом искаш всичко да е като оригиналното - иди в киа и си поръчай да ти доставят оригинални, но цената....
        Точно така направих накрая.Цената е 175 лв.Доставката най-рано след 2 месеца и...така.
        Тома Томов
        Вече с Kia Sportage.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X