Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стефане, разкажи за Багирата!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стефане, разкажи за Багирата!

    Стефане, днес научих че твоя джип всъщност е български!
    Досега не съм чувал нищо за такава разработка...
    Дай инфо как се е появила тази машина, как е създадена и защо не се е доразвила...
    Ще е добре ако пуснеш и малко ТТ данни / ако не са засекретени, разбира се!/..

  • #2
    Запеленговах те във форума, ако не предадеш информация, значи е секретна...

    Коментар


    • #3
      Бе брато, едвам пишем бе ...((( То тука съм разправял, ама като ти е мерак, обади се кога, ще взема бира и гледай на воля, мене не ми се свиди. Най-много да се напием))

      Коментар


      • #4
        само купето е българско /от стъклопласт - хем леко, хем яко.../
        двигатела е Пежо, шасито познай от какво е /започва с У и завършва на З/
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Аха, аха. Само че от тая дребна смяна с почуда установявяш че се оказваш в най-големите възможни шамари - общата компоновка)
          Не, там всичко си е свое, само шасито и ходовата част са заводски спрегнати. И системите и агрегатите волю-неволю се променят, нищо не става наготово. И с просто набутване, "абе и така става ...", също не става, вервай ми!
          Не, това вече не е да нахлузиш нова кабина на УАЗката. Нито да му набуташ друг мотор, пак на УАЗа. Такива промени вече са си друга кола...

          Коментар


          • #6
            Стефчо, стягай Багирата, гримирай я, напудри я, че ще й правим фотосесия за декемврийския брой. А ти се въоръжи с търпение, за да ни разкажеш всьо и вся за нея, без да ни пребиваш за дебилни въпроси
            Става ли?

            Коментар


            • #7
              Абсурд, батка(((((((((
              Всичко е на такъв хал че ми се реве. А пък времето кофти, рано се стъмва, всичко върви бавно ... Така е тя, с две ръце, на тротуара и без пари ...

              Коментар


              • #8
                Абе няма да я женим!
                Дай да я поснима малко Ицо, оттук оттам, пък ако трябва ще я дръпнем през някоя локва за снимка във екшън...

                Коментар


                • #9
                  Кво да снима, Бейрут ли? Мамка му, смятай че тука сега има две страници псувни. Обаче няма да ги пиша, да не се размножат търговците дето имам сексуални щения към роднините им. От 09.00 до 16.00 днеска търсих 1 (един) метър жълто-зелена жица за маса, 16 квадрата. В 16 намерих ... Сега муцуната на Багирата има маса и е захранена нормално.
                  Мда. Ето така се строят джипове по наште земи...

                  Коментар


                  • #10
                    С тия 16 квадрата лазерен лъч от "звездни войни" ли ще захранваш?

                    Коментар


                    • #11
                      Izviniavaite za latinicata !!

                      Volk ... kupeto e ot staklomat !!!

                      Towa e obshtata masa !!!
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        Егати совалката!!!

                        Коментар


                        • #13
                          Ъхъ, съвършенно вярно Част от купона в пластмасовите коли е двупроводната инсталация. Нооо як купон, нооо! До преди година изобщо нямаше да се продават жълто-зелени жици, знаеш ли колко жгута от кво да е съм разглобил?))

                          Коментар


                          • #14
                            Стефане това не е ли като твойта Багира http://www.mobile.bg/perl/printdet.c...30413554763210
                            LZ1NBN

                            Коментар


                            • #15
                              Аха. Това бялото е финишното слънцезащитно покритие.
                              За тия глупости дето са направили ... Не знам в кво състояние е рамата и ходовата част, няма как и да се провери. За мене пазарлъка почва от 1 000 лева надолу.
                              И умрем от любопитство кво в случая значи "оборудване на кабината". Па ако са толко майстори, да им дам да оправят механизмите на мойте врати ... Пък аз в замяна ще им кажа кво всъщност почва от тука нататък. С размери, няма да ми се досвиди.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X